התייעצות רישום לצהרון בעוד שלשה חודשים- בית שמש

ניאגרה

משתמש פעיל
אנחנו עוברים דירה במהלך השנה לבית שמש
אני עכשיו בתהליך רישום של הילדים למוסדות שם אבל לא ממש יודעת בודאות מתי אנחנו עוברים

השאלה שלי- האם אפשר להירשם לצהרון בעוד שלשה חודשים או שיש תאריך אחרון לרישום ואני צריכה כבר עכשיו לתפוס מקום?
כי אני לא רוצה לשלם סתם.. אני מאד מקווה שניכנס עוד שלשה חודשים כמו שהקבלן מבטיח אבל שום דבר לא בטוח

shani123

משתמש מקצוען
1. יש מקומות שמודיעים מראש שהתשלום הוא שנתי, גם אם יכנסו למערכת הצהרונים רק אחרי סוכות וכו'
(כי הרבה הורים היו מוותרים על לשלם מלא על חודש החגים)
2. תבדקי אם נפתח כבר באזור שלכם (יש מקומות שיפתחו רק אחרי החגים)
3. יתכן ובעת מעבר דירה הכללים שונים

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
המערכת האוטומטית לא תיתן לך להירשם עכשיו כי המספר תעודת זהות של הילד לא יופיע שמה אם הוא לא רשום במוסד בעיר.

ניאגרה

משתמש פעיל
המערכת האוטומטית לא תיתן לך להירשם עכשיו כי המספר תעודת זהות של הילד לא יופיע שמה אם הוא לא רשום במוסד בעיר.
מה זה המערכת האוטומטית? אפשר קישור?

כבר רשמתי את הילדים למוסדות (מחלק מהם עדיין לא קיבלתי תשובה חיובית אבל חלק כן)

ניאגרה

משתמש פעיל
תודה רבה

למה עץ הדעת לא נמצא ברשימה של הגנים?
וגם בטלפון הוא לא קולט את המספר זהות למרות שנרשמנו לגן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה