מידע שימושי רישום למעונות יום

גלידה

משתמש מקצוען
האם עולה כסף להירשם באתר?
ומה קורה אם אחליט בסוף לא לשלוח?

רפ

משתמש סופר מקצוען
האם עולה כסף להירשם באתר?
ומה קורה אם אחליט בסוף לא לשלוח?
הרישום באתר הוא ללא עלות.
אבל גם אני תהיתי מה יקרה אם יתברר ששכר הלימוד יעלה שוב, מה שעשוי להשפיע על ההחלטה אם לשלוח למעון או לא.

gyh

משתמש מקצוען
אני לא מצליחה להירשם לאזור האישי הממשלתי, הם לא מזהים לי את הכרטיס אשראי, מה אני יכולה לעשות?
אם יש לך תעודת זהות ביומטרית, וחיבור שמטעין רב קו מהמחשב, תוכלי להזדהות עם תעודת הזהות הביומטרית בחיבור הSMART CARD READER, והכנסת הכרטיס הקשיח של תעודת הזהות הביומטרית לתוכו, כמובן יש צורך להוריד מאתר ההזדהות הממשלתית תוכנה מסויימת לצורך כך...
בהצלחה

gyh

משתמש מקצוען
וואו!
ביצעתי את הרישום- ממש קלי קלות!
מעלה לי את פרטי הילדים, רושם לי מיד בעדיפות ראשונה את המעון שבו הם נמצאים- תענוג ממש!!!

אמביציהshir

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה עושים שפיספסתי את ההרשמה?
איך אפשר להירשם? דחוףףףףף

קצרה

משתמש מקצוען
מה הסיבה שהמערכת נפתחת שוב?
ועד מתי?
סיום ועדות הקבלה ופתיחת הרישום על בסיס מקום פנוי.

את יכולה לוודא כבר כעת עם מנהלת המעון אם יש ועדת קבלה במעון או שיש מקומות פנויים ולברר אם ניתן לרשום על בסיס מקום פנוי גם אצלה.
או שגם הרישום על בסיס מקום פנוי יתבצע רק במערכת הרישום.

מללי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סיום ועדות הקבלה ופתיחת הרישום על בסיס מקום פנוי.

את יכולה לוודא כבר כעת עם מנהלת המעון אם יש ועדת קבלה במעון או שיש מקומות פנויים ולברר אם ניתן לרשום על בסיס מקום פנוי גם אצלה.
או שגם הרישום על בסיס מקום פנוי יתבצע רק במערכת הרישום.
הרישום תמיד יתבצע דרך המערכת הרישום

קצרה

משתמש מקצוען
הרישום תמיד יתבצע דרך המערכת הרישום

מאיפה את לוקחת את זה?
נגיד ילד שרוצה להרשם למעון באמצע השנה - עדיין יצטרך לבצע קודם כל רישום גם במערכת זן ולא ישירות במערכת קבלת הדרגה הרגילה שהיתה עד כה?

מללי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאיפה את לוקחת את זה?
נגיד ילד שרוצה להרשם למעון באמצע השנה - עדיין יצטרך לבצע קודם כל רישום גם במערכת זן ולא ישירות במערכת קבלת הדרגה הרגילה שהיתה עד כה?

נכון
הם בכיוון לשיפור והתיעלות
בשנים הבאות ישירות מהרישום ולאחר קבלת אישור יעברו לבקשת סבסוד
כך שמי שהתקבל ברישום לא יצטרך לפתוח בקשה נוספת אלא רק להגיש מסמכים

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אין אפשרות להירשם למעון בלי להירשם לאזור אישי ממשלתי?
נאמר לי היום ברשות הממשלתי בטלפון שיש אפשרות להירשם למעון ע"י טופס אנונימי למי שלא יכול להירשם לאזור האישי ממשלתי
לא יודע איפה הוא נמצא ומה זה אומר ועוד.. אבל ככה נאמר לי

לושינה

משתמש פעיל
אפשר לרשום גם למעון וגם למשפחתון?
והאם מחזירים לי את דמי ההרשמה של המשפחתון?

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה