צילום אמנותי ריקוד מסחרר

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אנרגיית הנעורים המתפרצת..

0O8A38091.jpg

gadka

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואו!!
מבטא המון!!

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
הם באמת רקדו כזה מהר?
שתריס אלפיים לא הספיק להם...

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
הם באמת רקדו כזה מהר?
שתריס אלפיים לא הספיק להם...
תריס 1/13....
כדאי לבדוק אקסיף לפני שמגיבים סתם.

תמונה טובה! ומספרת טוב את הסיטואציה באופן שונה..!

אגב מאיר. התמונה צולמה על חצובה? או שהמייצב עבד פה יופי? (רק הנושא מרוח ולא הרקע. כלומר היה פה ייצוב. סקרנות שלי עם הייצוב הוא על ידי חצובה או מייצב).

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
תריס 1/13....
כדאי לבדוק אקסיף לפני שמגיבים סתם.
זאת היתה אמורה להיות בדיחה,
והמטרה שלה היתה להעצים את התמונה.
(הסבר מפורט - אם תצלם בתריס אלפיים אנשים רוקדים
הם לא יצאו מטושטש בכלל, ולמרות זאת הם יצאו מטושטש
בגלל מהירות הריקוד - שזה מה שהתמונה באה לבטא)
רציתי להוסיף עוד משפט אבל אני שומרת על ה"קונטרולים".

חנש

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
שומרת על ה"קונטרולים".
סוג של בדיחה צילומית,
שרק צלמים יכולים להבין
עכשיו אני קולטת שהיא באמת לא היתה מובנת.
הקונטרול - זה לשון נופל על לשון,
1. מלשון שליטה
2. מלשון קונטרול C קונטרול V - העתק הדבק ל:
לפני שמגיבים סתם.
גם את הבדיחה הזאת נאלצתי להסביר.
עכשיו אני קולטת שהיא באמת לא היתה מובנת.

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אגב מאיר. התמונה צולמה על חצובה? או שהמייצב עבד פה יופי? (רק הנושא מרוח ולא הרקע. כלומר היה פה ייצוב. סקרנות שלי עם הייצוב הוא על ידי חצובה או מייצב).

מצלמה ביד
מייצב עושה את עבודתו, ועדיין זה גבולי מאוד, אחיזה יציבה ללא תזוזה משפרת את הסיכויים, בהינתן העובדה שזו גם זוית נמוכה זה קשה יותר..
הפוקוס אל האובייקט היציב (התקרה, במקרה זה)
גם הפלאשים מצטרפים לתת את חלקם, לתאורה כללית, לקיבוע הרקע ואובייקטים שפחות זזים (נעליים, למשל)
ואיזו נמוך, למנוע הצפת אור.

בחלום שלי - פעוטה מתולתלת עומדת בשליש עם הגב אלי, מביטה לרוקדים (ולא זזה מילימטר.. זה החלק הקשה)

נערך לאחרונה ב:

נעמי אדלר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
מדהים

ראובן 10

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מצלמה ביד
מייצב עושה את עבודתו, ועדיין זה גבולי מאוד, אחיזה יציבה ללא תזוזה משפרת את הסיכויים, בהינתן העובדה שזו גם זוית נמוכה זה קשה יותר..
הפוקוס אל האובייקט היציב (התקרה, במקרה זה)
גם הפלאשים מצטרפים לתת את חלקם, לתאורה כללית, לקיבוע הרקע ואובייקטים שפחות זזים (נעליים, למשל)
ואיזו נמוך, למנוע הצפת אור.

בחלום שלי - פעוטה מתולתלת עומדת בשליש עם הגב אלי, מביטה לרוקדים (ולא זזה מילימטר.. זה החלק הקשה)
מעולה ממש!!
יופי של מייצבים!!!

(מתריס של 160 או 200 בריקודים סטנדרט. נראה שהמייצב הפעיל קרוב ל4 סטופים!).

[הייצוב היה נראה לי טוב מראש (רק לא ידעתי באיזה סוג יצוב מדובר..). מתוך מבט בתמונה - הנברשת מצד שמאל בתקרה. וכן הרצפה עצמה נראים חדים...].

נערך לאחרונה ב:

~שפרה~

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מהמם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה