דרוש מידע ריצוף.......... חייבת דחוף המלצות מבעלות ניסיון מה לקנות

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
יותר חשוב שתהיה טקסטורה לא חלקה מאשר מט/מבריק,
מט יכול להיות לא פרקטי בכלל, כמוהו כן המבריק.
החסרון במבריק-מבריק בעיני זה שהוא מחליק אימים.
אם הרצפה רטובה, חליק... מאד משמעותי כשיש ילדים,
וגם למבוגרים זה לא פחות מסוכן (רק שהם יותר מסתכלים לאן הם הולכים)
בלפאטו יש דגמים אנטי סליפ שלא מחליקים, וזו מעלה גדולה בעיני
מה גם שזה יפהפה
וגם בזה - אם תקחי סוג שהוא צבע חלק חלק ואחיד,
יראו כל לכלוך בקלות.
דמוי פרקט כמובן, כשמו כן הוא - הכי פרקטי :)

רותי לב

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
גם בספרד יש כל מיני מפעלים,
אני קניתי לאפטו כי זה מה שהמוכר מאד מאד המליץ,
עדיין לא יודעת אם זה פרקטי, כי עדיין לא נכנסתי לדירה,
אבל זה מאד מאד יפה,
המבריק לכאורה יותר יפה, למי שאוהב ברק.
לכי לחנות, תלכלכי אריח, ותבדקי כמה זה בולט,
ככה תדעי אם זה פרקטי,
אבל ללכלך ממש.

mmn

משתמש רשום
ועוד שאלה מאותו תחום
אני מאד אוהבת את המראה של המבריק אבל לאור כל מה שכתבו על שריטות במבריק האם מומלץ לרצף סלון מטבח ומעברים במבריק ובחדרי שינה בלפאטו ?
השיקול שעומד מאחורי זה שבחדרים יש כל הזמן גרירה של רהיטים כבדים כגון מיטות שנפתחות ונסגרות כל יום ועל מבריק יראו את השריטות ובלפאטו פחות .
האם התוצאה הסופית של שני סוגי ריצוף מתקבלת יפה ומושלם או שעדיף לרצף במבריק את כל הבית ולקחת את הסיכון של השריטות שיבואו במשך השנים ?

avigaillll

משתמש פעיל
אני עשיתי מאד מבריק ולא חלק, ועדיין לא מספיק פרקטי לדעתי לבתים עם ילדים, כי נוצרים הרבה סימנים , וחייבים אחרי השטיפה לנגב מאד יסודי ואחיד אחרת רואים סימנים..

ממה שהבנתי לפאטו יותר מוצלח

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני לא יודעת מה ההבדל בין פרקט לדמוי, (כך שאני לא יודעת מה יש לי)
אצלי יש חריצים ממש כאילו זה עץ למרות שזה קרמיקה והמים נכנסים בפנים ,
וכמה שתנקי יש לזה מראה מחוספס כזה ומתלכלך מהר
גם אצלך זה ככה?
כשבחרתי את הדמוי פרקט, אמרו לי באמת לשים לב לזה
והסוג שבחרתי בדיוק הפוף, תמיד נראה נקי, וקל מאד לנקות באמת.
(כמה גוונים משולבים, ללא חריצים)

פפרר

משתמש מקצוען
ועוד שאלה מאותו תחום
אני מאד אוהבת את המראה של המבריק אבל לאור כל מה שכתבו על שריטות במבריק האם מומלץ לרצף סלון מטבח ומעברים במבריק ובחדרי שינה בלפאטו ?
השיקול שעומד מאחורי זה שבחדרים יש כל הזמן גרירה של רהיטים כבדים כגון מיטות שנפתחות ונסגרות כל יום ועל מבריק יראו את השריטות ובלפאטו פחות .
האם התוצאה הסופית של שני סוגי ריצוף מתקבלת יפה ומושלם או שעדיף לרצף במבריק את כל הבית ולקחת את הסיכון של השריטות שיבואו במשך השנים ?
בענין שילוב 2 סוגי ריצוף
נראה לי יפה לשלב רק בדמוי בפרקט
אחרת זה יראה כמו טלאי באמצע הבית
תחשבי על זה

פפרר

משתמש מקצוען
ועוד שאלה מאותו תחום
ועוד משהו לענין השריטות
בסלון ומטבח גם גוררים כסאות
שיהיה בהצלחה !!

Tzivia770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
לפטו! שילוב של מט ומבריק
אני גרה בבית שנתיים פלוס וזה מושלם!! פרקטי ומהמם!!
גם יש ברק יפה וזה לא "מת" כמו המט, וגם לא מחליק ולא נראה כמו אולם שמחות..
(הייתי אצל חברה שעשתה מבריק הילדים רצו ועשו החלקות והיה באמת מחליק, פחד אימים.
אולי לא כל המבריקים הם כאלה מחליקים, לא יודעת)
ולגבי הנקיון זה הרבה יותר קשור לצבע ולדוגמא שבוחרים מאשר לסוג הקרמיקה.
בהצלחה!

mmn

משתמש רשום
ועוד משהו לענין השריטות
בסלון ומטבח גם גוררים כסאות
שיהיה בהצלחה !!
אכן , אבל בכל אופן זה הרושם הראשוני שנכנסים לבית ולכן שם היה לי חשוב המבריק והמאיר ,
החדרים יוצאים ממסדרון כך שאפשר לאמר שיש חלוקה ברורה בין סלון ומטבח לחדרי שינה .
ולכן אני שואלת האם עדיף לחלק לשני סוגים או להשאר רק במבריק

blueberry

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
זה פשוט מענין
לכל סוג ריצוף יש הרבה דעות מנוגדות
לפאטו - יש שמאד מרוצים ויש שלא, כנ"ל המבריק

אילת ח

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תסעי לכפר טרומן( ליד שוהם) יש שם את יניב קרמיקה, דברים מדהימים, יצור הודי במחירים נמוכים!!

פפרר

משתמש מקצוען
הכללה של מט \ מבריק היא לא נכונה בכלל מבחינת הפרקטיות.
יש מט שהוא סופר פרקטי ולא רואים עליו שום ליכלוך
ויש מבריק שהוא נוראי, וכל טיפת מים בולטת עליו, ולאחרונה נתקלתי גם במבריק שמוריד פסים שחורים מנעליים, זה היה נוראי.
את הפרקטיות קובעים הצבע והטקסטורה, ולא סוג הגימור.
מעבר לזה - מבריק פגיע יותר, וגם יש עליו תוספת תשלום לקבלן בד''כ שמבצע הגנה על הריצוף עד גמר הבניה,מה שמראה גם כן שהוא פגיע.
מט יכול לתת מראה אטום ויבש, ויש גם מטים עשירים ויפהפיים.
ויש גם לאפטו - שהוא חצי מבריק. בעיני הוא היפה ביותר. יש לו את המעלות של המבריק, אבל בלי החסרונות, אבל יש גם אנשים שלא אוהבים ומתחברים לגימור של הלפאטו.
בקיצור - כל מקרה לגופו.

אשמח מאוד לשמוע מה דעתך על משי לעומת לפאטו ? תודה רבה מראש

פפרר

משתמש מקצוען
ועוד שאלה מאותו תחום
לענין השריטות במבריק , חברה סיפרה לי שהיתה בחנות והמוכר נתן להם מסמרים לשרוט את האריחים ולראות איזה אריח עמיד יותר או פחות על מה ניכר יותר ועל מה פחות וכו'

cherry c

משתמש סופר מקצוען
ענין השריטות במבריק , חברה סיפרה לי שהיתה בחנות והמוכר נתן להם מסמרים לשרוט את האריחים ולראות איזה אריח עמיד יותר או פחות על מה ניכר יותר ועל מה פחות וכו'
נשמע חנות מעולה, איזו חנות זו?

פפרר

משתמש מקצוען
נשמע חנות מעולה, איזו חנות זו?
וואלה לא שאלתי
מה שאני זוכרת שהיא אמרה שזה שייך לערבי , אמין דווקא
וחברה שלה שקנתה שם ודווקא כן נדפקה עם הריצוף קבלה ממנו את כל הכסף בחזרה
הבעיה היא שהתשלום עבור עבודת הרצף היתה גבוהה בהרבה הרבה יותר ואת זה לא לא שילם ..

cherry c

משתמש סופר מקצוען
וואלה לא שאלתי
מה שאני זוכרת שהיא אמרה שזה שייך לערבי , אמין דווקא
וחברה שלה שקנתה שם ודווקא כן נדפקה עם הריצוף קבלה ממנו את כל הכסף בחזרה
הבעיה היא שהתשלום עבור עבודת הרצף היתה גבוהה בהרבה הרבה יותר ואת זה לא לא שילם ..
את מוכנה לשאול?
התשלום על הריצוף זה כבר תלוי מה המיוחד בסוג שבחרה.

מב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אמא שלי קנתה לסלון ןמטבח מבריק משהו ציפוי זכוכית (דעתי זה הסוגים שנשרטים )ונשרט לה, ובחדרים בחרה משהו זול משמעותי בלי ציפוי זכוכית וזה נשאר מבריק בלי שריטות.

פפרר

משתמש מקצוען
את מוכנה לשאול?
התשלום על הריצוף זה כבר תלוי מה המיוחד בסוג שבחרה.
בררתי
אז ככה החברה תיקנה אותי שהיא הביאה לחנות מסמרים ולא המוכר הציע , בכל אופן (למרות שבחנות זה לא נשרט !!) כיום כעבור 6 שנים יש שריטות ובשעה שהשמש זורחת לתוך הבית אז זה ניכר לעין במיוחד
בקיצור גם בשריטות יש רמות , יצא לי לראות באיזה חנות ריצוף מבריק שרוט כמו קרש חיתוך ויש שריטות שלא רואים עד שלא מתעמקים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה