דרוש מידע ריצוף.......... חייבת דחוף המלצות מבעלות ניסיון מה לקנות

דיתי!!

משתמש רשום
יש בסין אלפי יצרנים...
צריך לבדוק כל אריח לגופו
איך אני יכולה לבדוק כל אריח לגופו?
איך אני יודעת איך יראה אפילו עוד כמה חודשים?
מה גם שהריצופים מתחלפים כל כמה חודשים ככה שאין לי אופציה לבדוק אצל אחת שעשתה לפני כמה שנים בדיוק אותו ריצוף...

בחן ובחסד

משתמש מקצוען
איך אני יכולה לבדוק כל אריח לגופו?
איך אני יודעת איך יראה אפילו עוד כמה חודשים?
מה גם שהריצופים מתחלפים כל כמה חודשים ככה שאין לי אופציה לבדוק אצל אחת שעשתה לפני כמה שנים בדיוק אותו ריצוף

מזדהה מאד. אני התלבטתי באותו דבר לפני כחצי שנה.
בסוף, הלכתי על ריצוף מבריק. קניתי בחנות שנחשבת טובה ריצוף מתוצרת איטלקית.
אנשים מבחוץ מאד מחמיאים על הריצוף והמראה הכללי מרשים, אבל אני רואה מקרוב את כל השריטות וזה ממש עושה לי הרגשה חמוצה.
ועוד דבר- גם אם שומרים במהלך הבנייה על הריצוף, הוא עדיין רגיש ופגיע. עד היום, כל גרירת כסא של הילדים שלי על הרצפה (וב"ה זה קורה אין ספור פעמים ביום), גורמת לי לסוג של דריכות ורצון לראות שהכל בסדר. קצת לא נחמד בבית עם ילדים פעילים ובריאים- אלף פעמים תודה ל- ה'!
נראה לי שלא הייתי חוזרת על אותו דבר, רק כמו שאמרת- השאלה מה כן. מבין כל האפשרויות שהוצעו לי אז, גם לא התלהבתי משום דבר והריצוף שלקחתי היה מבחינתי ברירת מחדל.
בהצלחה במה שתעשי !

cherry c

משתמש סופר מקצוען
בסוף, הלכתי על ריצוף מבריק. קניתי בחנות שנחשבת טובה ריצוף מתוצרת איטלקית.
אנשים מבחוץ מאד מחמיאים על הריצוף והמראה הכללי מרשים, אבל אני רואה מקרוב את כל השריטות וזה ממש עושה לי הרגשה חמוצה.
חובה לקחת ריצוף מבריק רק אם לוקחים בחשבון ש100% שיהיו שריטות.
חבל להרוס את הלב בגלל ריצוף.
הענין במבריק שלמרות השריטות הוא נראה נקי מואר ויפה.
את השריטות רואים בעיקר ורק בעלי הבית ואם לדייק ברוב הבתים זה בעלת הבית.
אז פשוט לשכוח מזה ולהנות מהחיים.

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
יש מצב שזה אותו דבר אבל זה לא פרקט אמיתי..
פרקט עולה הרבה יותר מריצוף דמוי פרקט
אצלי זה אריחים שנראים ממש כמו פרקט ואני ממש לא מתחברת לזה בקטע זל הנקיון
כמו שאת אומרת.. נשאר בחריצים מים או סתם הצטברות של אבק או לוידת מה....
מרגיזזזזז
זה אריחי פורצלן דמוי פרקט ברמת אנטי סליפ (מקדם הגנה מהחלקות) גבוה (שמתאים כנראה יותר לסביבה של בריכה מחדר רחצה ביתי)

SHLOMTZY

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
באופן כללי לגבי מט/ מבריק
מעבר לשיקולים פרקטיים מבחינת שריטות ולכלוך
לא כולם מתחברים למראה המבריק האלגנטי...
ולהם וודאי שמתאים בהרבה אריח מט במראה טבעי יותר

בחן ובחסד

משתמש מקצוען
באופן כללי לגבי מט/ מבריק
מעבר לשיקולים פרקטיים מבחינת שריטות ולכלוך
לא כולם מתחברים למראה המבריק האלגנטי...
ולהם וודאי שמתאים בהרבה אריח מט במראה טבעי יותר

אריח מט זה אופציה אחת.
עוד אופציה שעליה התלבטתי זה דמוי פרקט בהיר גם לסלון- מטבח.
במחשבה שניה, קצת מצטערת שלא הלכתי כבר על זה.
למרות שאני מאד מתחברת דווקא לסגנון כפרי, לריצוף המבריק יש יופי בעיני ואני אוהבת את המראה הנקי והאחיד שלו, אבל השריטות...

אמאל'ה קטנה :)

משתמש מקצוען
אצל ההורים שלי זה כך, והם גם השקיעו במשהו איטלקי טוב..
וכשראיתי שגם היקר נשרט בסוף קניתי זול (לפי הנתונים שלי..) ולקחתי בחשבון שיישרט.. מה שמענין שאצלי לא נשרט וזה כבר 3 שנים, אבל אם נופלים דברים כבדים נהיה בקע קטן באריח
אבל אני לא מתרגשת כי ראיתי שלא משנה כמה משלמים תמיד בסוף יש בלאי / בליי (איך רושמים?)

טיפ טיפה

משתמש פעיל
אני חושבת לרצף במבריק, אבל מתלבטת על חלק או עם קשקשים כמו נימים...
יש גם אפשרת של ריצוף בלי מרווחים של רובה סביב כל אריח?

פפרר

משתמש מקצוען

אם יש דבר כזה ללא רובה , נראה לי מהמם !!
הרובה אם היא בהירה היא מתלכלכת ואם היא כהה היא לא מוסיפה יופי ... אלא אם כן הריצוף גם כהה
לגבי הדוגמא - רבות הזהירו כאן באשקולות לקנות רק עם נימים וקיקושים שמטשטשים טוב את הלכלוך

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

ריצוף חלק - לא פרקטי בעליל. כל שערה שתנשור תבלוט מאד על הרצפה, ודקה אחרי השטיפה היא כבר לא תראה נקיה.
ריצוף בלי פוגות - לא מומלץ בכלל, החומרים הם דינמיים ויש התרחבות והתכווצות מינוריים במהלך הזמן. אם לא יהיו פוגות זה יכול לגרום לסדקים \ לשקיעה של ריצוף.
עפ''י תקן - מינימום 3 מ''מ לפוגות

הוספה - יש אפשרות בריצוף שיש בעיקר ללטש את הריצוף וליצור מראה אחיד.

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
יש לך דגם?
איפה קנית את הריצוף?
אין לי דגם
קנינו בבזלת בטבריה, זו לא חנות זולה, אבל אפשר למצוא שם במחירים ממש זולים - כשנשאר להם מלאי קטן מדגם וכו' (מה שהיה אצלינו)

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
משהו חשוב לתשומת לב המרצפים!
שימו לב שהמרווח בין המצרפות לא יהיה גדול (יש סטנדרטים של גודל, תבקשו את הקטן)
מנסיון, אצלינו רצף לא מוצלח עשה רווחים גדולים, וזה מאד מפריע בעין (בעיקר מבחינת לכלוך שלא יורד ותופס שטח...)

פפרר

משתמש מקצוען
ריצוף חלק - לא פרקטי בעליל. כל שערה שתנשור תבלוט מאד על הרצפה, ודקה אחרי השטיפה היא כבר לא תראה נקיה.
ריצוף בלי פוגות - לא מומלץ בכלל, החומרים הם דינמיים ויש התרחבות והתכווצות מינוריים במהלך הזמן. אם לא יהיו פוגות זה יכול לגרום לסדקים \ לשקיעה של ריצוף.
עפ''י תקן - מינימום 3 מ''מ לפוגות

הוספה - יש אפשרות בריצוף שיש בעיקר ללטש את הריצוף וליצור מראה אחיד.
מה זה פוגות ? האם הכוונה לרווח בין אריח אחד לשני ??
וכמה עולה ההוספה - ליטוש למראה אחיד ??
תודה רבה על תגובותיך המחכימות

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מה זה פוגות ? האם הכוונה לרווח בין אריח אחד לשני ??
וכמה עולה ההוספה - ליטוש למראה אחיד ??
תודה רבה על תגובותיך המחכימות

כן, פוגה זה המרווח בין האריחים, שאותו ממלאים ברובה.
לא יודעת מחירים של ליטוש.
זה גם צריך תחזוקה כלתקופה.

ששונית

משתמש מקצוען
אני ריצפתי מבריק לפני יותר מעשר שנים ומרוצה מאוד!
אין שום שריטות. (בית עם בימבות...)
קניתי ברוט (עוד בגלגול הקודם בשמואל הנביא) בשעתו מה שבחרתי היה כמעט הכי זול מהמבחר.

פפרר

משתמש מקצוען
אני ריצפתי מבריק לפני יותר מעשר שנים ומרוצה מאוד!
אין שום שריטות. (בית עם בימבות...)
קניתי ברוט (עוד בגלגול הקודם בשמואל הנביא) בשעתו מה שבחרתי היה כמעט הכי זול מהמבחר.
מבריק ללא שריטות , פשששש
לא ידעתי שקיים דבר כזה
מענין , את זוכרת שם של פירמה / או ארץ יצור ??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה