דרוש מידע ריענון נהיגה, מה הקשר בינו לבין יום ההולדת שלי ומתי באמת צריך לעשות?

מבט אובייקטיבי

משתמש פעיל
אחד הדברים המרגשים בקורסים האלה,
שבסיום הורס רואים את כל הנהגים שקיבלו המון בקורס, יוצאים בנסיעה 30 קמ"ש מעל המותר, שורפים אדום, מדברים בטלפון, והעיקר עברו בהצלחה את המבחן.
שאני אומר שכל הקורס מצפצף בצורה בוטה על החוק בסיום הורס, זה כולל המורה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אחד הדברים המרגשים בקורסים האלה,
שבסיום הורס רואים את כל הנהגים שקיבלו המון בקורס, יוצאים בנסיעה 30 קמ"ש מעל המותר, שורפים אדום, מדברים בטלפון, והעיקר עברו בהצלחה את המבחן.
שאני אומר שכל הקורס מצפצף בצורה בוטה על החוק בסיום הורס, זה כולל המורה
תשמע, אתה מלאך
30 משתתפים (כל הנהגים) צפית בהם במקביל...

דבר בשם עצמך, ובשם עצמך בלבד

לא לכולם יש אופי מרדני

רובי ש.

משתמש פעיל
פרסום וקופי
מישהו יודע, הצלחתי לחדש את הרישיון, מבלי לעבור את הקורס, יש לי כרגע רישיום זמני, ואמור להגיע אליי רישיון חדש בדואר, האם אני עדיין צריך לעבור את הקורס. או שייתכן שפשוט המדינה שכחה בחסות המצב שצריך לעשות קורס (נרשמתי ובוטל הקורס)

שואל לעניין

משתמש מקצוען
אם יש לך רשיון תקף ביד - לדעתי אתה יכול לשחק ראש קטן
ליתר ביטחון תבדוק באיזור האישי מידי פעם האם הרשיון שלך תקף, שלא תגלה את זה בבדיקה אצל שוטר...
הסיכון היחיד שעולה על דעתי הוא שפתאום יבטלו את הרשיון מיידית ויקח לך זמן לחדש אותו.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
לא בטוחה איך אבל אני נצרכתי לקורס הזה רק אחרי בערך עשור עם רישיון וגם זה רק בגלל שהייתי צריכה לחדש רישיון בגלל שלילה.
באתר הופיע שאאלץ לעשות שתי קורסים, אחד של רענון ועוד אחד של השלילה והנקודות אבל למעשה ברגע שסיימתי קורס אחד, באתר כבר לא הופיע שאני צריכה את השני.
יצא שהרווחתי מהדחייה כי קיבלתי שתיים במחיר אחד

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
מישהו יודע, הצלחתי לחדש את הרישיון, מבלי לעבור את הקורס, יש לי כרגע רישיום זמני, ואמור להגיע אליי רישיון חדש בדואר, האם אני עדיין צריך לעבור את הקורס. או שייתכן שפשוט המדינה שכחה בחסות המצב שצריך לעשות קורס (נרשמתי ובוטל הקורס)
כל עוד יש לך רישיון אז אין שום בעיה.
זה אמור לעכב אותך מלקבל רישיון קבוע.

רובי ש.

משתמש פעיל
פרסום וקופי
העניין, שכבר קיבלתי את החדש במייל, מיד אחרי התשלום, ושם כותבים שמה שיגיע בפועל תקף עד 2055.
שזה במילים אחרות שקיבלתי את הקבוע

רובי ש.

משתמש פעיל
פרסום וקופי
אם יש לך רשיון תקף ביד - לדעתי אתה יכול לשחק ראש קטן
ליתר ביטחון תבדוק באיזור האישי מידי פעם האם הרשיון שלך תקף, שלא תגלה את זה בבדיקה אצל שוטר...
הסיכון היחיד שעולה על דעתי הוא שפתאום יבטלו את הרשיון מיידית ויקח לך זמן לחדש אותו.
איפה זה אזור האישי?
באיזה אתר

יצחק יעקב ש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
העניין, שכבר קיבלתי את החדש במייל, מיד אחרי התשלום, ושם כותבים שמה שיגיע בפועל תקף עד 2055.
שזה במילים אחרות שקיבלתי את הקבוע
אני מכיר קרוב משפחה כמוך - שלא עשה ריענון, שילם אגרה וקיבל רישיון קבוע עד לשנת 2066
מעניין לדעת מפי המומחים מה יעלה בגורלכם בעוד שנה, או כששוטר יעצור אתכם (שלא נדע...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה