דרוש מידע ריח טוב של כביסה-איך?

פ.ל.

משתמש חדש
ועוד משהו
כשאני מכבסת בגדים שלא טוב להם מרכך
כמו החולצות לבנות של הגברים, חצאיות קפלים, בגדי ג'ינס של ילדים ועוד
אני מתיזה לתוך המקום של המרכך במכונה כ 10 שפריצים
וכך יש ריח מושלם וגם אני לא מרככת את המרקם של הבד

זונד

משתמש חדש
סבלתי מאוד מריח רע בכביסה כהה.
עכשיו מצאתי פתרון חלקי:
אחרי שהמכונה מסיימת את התוכנית. לעשות שוב שטיפה של 20דקות רק עם מרכך, ומיד לתלות.
ממש עזר לי.
אפשר לעשות גם קדם שטיפה או שטיפה נוספת מראש ולא להמתין שיסים ואז להדליק

טאלי

משתמש מקצוען
בלתק ,
מרכך כביסה לנור
יש לו ריח וואוו
והריח נשאר לכל היום (לא מדברת על כדוריות הבושם ,לא ניסיתי אבל שמעתי שגם הן מעולות)
אני מחליפה כל כמה זמן בין הריחות
גם האף שלנו מתרגל לריחות ..ואז לא מרגישים אותם

sara100

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני ממליצה לך על כביסכל
זה נוזל כביסה ביחד עם מרכך
לא מוסיפה כלום מעבר לזה
הכביסה יוצאת עם ריח מטורף!
שנשאר למלא מלא זמן....
מומלץ ממש
הכי נעים זה ריח ארומטי הסגול (לא ניסיתי אחרים)
אני התמכרתי...

קראתי את כל האשכול ולא האמנתי שרק אחת המליצה על כביסכל!!!
תנסו ולא תבינו איך השתמשתן במשהו אחר.

(אני הכרתי את הריח מתלמידה, שכל יום הריחה מדהים, ושאלתי אותה, ובעקבותיה התחלתי להשתמש. אני הכי אוהבת את ארומטי או הצהוב, הארומטי יותר מחזיק מעמד במייבש)

רותי תותי

משתמש פעיל
קראתי את כל האשכול ולא האמנתי שרק אחת המליצה על כביסכל!!!
תנסו ולא תבינו איך השתמשתן במשהו אחר.

(אני הכרתי את הריח מתלמידה, שכל יום הריחה מדהים, ושאלתי אותה, ובעקבותיה התחלתי להשתמש. אני הכי אוהבת את ארומטי או הצהוב, הארומטי יותר מחזיק מעמד במייבש)
נמצא בכל סופר?

שוקולד עילית

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מה עושים עם הכביסה השחורה?
וגם עם המגבות, אין לי מייבש והן מקבלות ריח של טחב ביבוש(הם יוצאות עם ריח נדיר מהכביסה אבל כשמנגבים איתן לא נעים)

שבת

משתמש פעיל
ואו אני מרגישה שאני צריכה כללים לכיבוש עם הריח אין לי כ"כ בעיה אני התחלתי להשתמש בכדוריות לנור - מושלם!!
מעניין אותי מאד באיזה חומרים אתם משתמשות לכביסה לניקוי יש לי רק א. כביסה, מ.כביסה, אוגסיגן וכדוריות
אשמח שתחכימו אותי בעוד חומרים מומלצים,
וגם יש לי חצאית לבנה חדשה שכבר בכביסה הראשונה נהיה לזה כתמים שחורים שמש לא עזר וגם לא אוקסיגן - מה אפשר לעשות?
יש לי את המכונה 3.5 שנים ואף פעם לא עשיתי לזה ניקוי אשמח להוראות מפורטות.
למה אתם קוראות הרתחה? מגבות וגופיות וכו אני עושה ב60 מעלות עם prewashמומלץ?
בקיצור רוצה ללמוד לכבס

ד. פריד

משתמש מקצוען
מה עושים עם הכביסה השחורה?
וגם עם המגבות, אין לי מייבש והן מקבלות ריח של טחב ביבוש(הם יוצאות עם ריח נדיר מהכביסה אבל כשמנגבים איתן לא נעים)
תנסי לתלות בצורה מרווחת יותר, (שבין שני צידי המגבת יהיו שני פסים של המתקן במקום אחד, ובין שתי מגבות פס ריק) בגלל שמגבות יותר גדולות ויותר ספוגות קשה להם להתייבש בצפיפות (כנ"ל מצעים)

ד. פריד

משתמש מקצוען
אצלינו כביסכל הביא את התוצאות הכי טובות, אחרי שקנינו פעם אחת באיזה חור כשלא היה לנו ברירה, יותר לא קנינו משהו אחר... אפשר לקנות ביש ובשאול תמרוקים.

משתמש חביב

משתמש חדש
לי יש מייבש ללא צינור AEG ומאז שקניתי אותו נשמר לי הריח של המרכך{מקסימה ורוד}

שבת

משתמש פעיל
ואו אני מרגישה שאני צריכה כללים לכיבוש עם הריח אין לי כ"כ בעיה אני התחלתי להשתמש בכדוריות לנור - מושלם!!
מעניין אותי מאד באיזה חומרים אתם משתמשות לכביסה לניקוי יש לי רק א. כביסה, מ.כביסה, אוגסיגן וכדוריות
אשמח שתחכימו אותי בעוד חומרים מומלצים,
וגם יש לי חצאית לבנה חדשה שכבר בכביסה הראשונה נהיה לזה כתמים שחורים שמש לא עזר וגם לא אוקסיגן - מה אפשר לעשות?
יש לי את המכונה 3.5 שנים ואף פעם לא עשיתי לזה ניקוי אשמח להוראות מפורטות.
למה אתם קוראות הרתחה? מגבות וגופיות וכו אני עושה ב60 מעלות עם prewashמומלץ?
בקיצור רוצה ללמוד לכבס
מקפיצה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה