דרוש מידע רח' אהרונוביץ בלילות שבת, גם לכם מפריע המצב המזוויע?

מצב
הנושא נעול.

david1986

משתמש פעיל

"כמו מלחמה": ונדליזם קשה מצד נוער שוליים בבני ברק​

כמו בכל ליל שבת, תושבי בני ברק סבלו מוונדליזם שביצעו נערי שוליים ברחוב אהרונוביץ' בעיר | השבת, טוענים התושבים, חצתה התופעה את הקו האדום | נזק כבד נגרם לרכוש. התושבים: "זה כבר בלתי נסבל"​

תושבי רחוב אהרונוביץ'' והרחובות הסמוכים בבני ברק, רגילים להתפרעויות מצד נערי שוליים המכלים את זעמם ברכוש הציבורי והפרטי מדי שבת. כעת, על פי התושבים, נראה כי התופעה חצתה את הקווים האדומים. "זה היה נראה ממש כמו אחרי מלחמה", אומר תושב הרחוב בשיחה עם כתבינו.

בשבת האחרונה, נגרם נזק כבד לרכוש כתוצאה מוונדליזם שביצעו נערים במהלך הלילה. כמה מתושבי הרחוב טוענים כי האירועים גורמים לפחד וחשש בקרב הילדים. "בני בן ה-4 התעורר לקול שבירת הזכוכיות והצעקות, זה הפך להיות למשהו בלתי נסבל", מתאר תושב נוסף את אירועי הלילה.
התושבים, מפנים אצבע מאשימה כלפי מערכת אכיפת החוק שלא פועלת מספיק כדי למגר את התופעה. "מדי ליל שבת, במשך שנים ארוכות, הנוער משתולל פה באין מפריע", אומר תושב העיר, "מדוע המשטרה לא מציבה כוחות שיטור שימנעו את זה?, זה כבר בלתי נסבל".

תושב הרחוב תיאר זאת כך מייד במוצאי השבת: "שבת בבוקר, אויר צח ונקי, מזג אויר נפלא! יורד מהבית ומתחיל לצעוד לעבר בית הכנסת, מיד אני מזהה את העיר בני ברק אחרת מאתמול, בני ברק נראית כמו פוגרום שעבר עליה, לילה קשה, פחי אשפה לאורך כל רחוב השומר אהרונוביץ' וכהנמן".
"אמבולנס שמפלס דרכו בין פחי האשפה היה נראה לרגע באימון מבצעי שמזגזג בין המכשולים ועובר לנתיב נגדי בגלל חסימה מלאה של אחד הנתיבים", הוא מוסיף וכותב, "ובתחנות האוטובוסים (במתחם אסם) ארבע שמשות מנופצות לרסיסים ויצאו משימוש לישיבה בהם עקב ריבוי רסיסי הזכוכית. כך נראית בני ברק בשבת בבוקר".

קול תורה

משתמש פעיל

"כמו מלחמה": ונדליזם קשה מצד נוער שוליים בבני ברק​

כמו בכל ליל שבת, תושבי בני ברק סבלו מוונדליזם שביצעו נערי שוליים ברחוב אהרונוביץ' בעיר | השבת, טוענים התושבים, חצתה התופעה את הקו האדום | נזק כבד נגרם לרכוש. התושבים: "זה כבר בלתי נסבל"​

תושבי רחוב אהרונוביץ'' והרחובות הסמוכים בבני ברק, רגילים להתפרעויות מצד נערי שוליים המכלים את זעמם ברכוש הציבורי והפרטי מדי שבת. כעת, על פי התושבים, נראה כי התופעה חצתה את הקווים האדומים. "זה היה נראה ממש כמו אחרי מלחמה", אומר תושב הרחוב בשיחה עם כתבינו.

בשבת האחרונה, נגרם נזק כבד לרכוש כתוצאה מוונדליזם שביצעו נערים במהלך הלילה. כמה מתושבי הרחוב טוענים כי האירועים גורמים לפחד וחשש בקרב הילדים. "בני בן ה-4 התעורר לקול שבירת הזכוכיות והצעקות, זה הפך להיות למשהו בלתי נסבל", מתאר תושב נוסף את אירועי הלילה.
התושבים, מפנים אצבע מאשימה כלפי מערכת אכיפת החוק שלא פועלת מספיק כדי למגר את התופעה. "מדי ליל שבת, במשך שנים ארוכות, הנוער משתולל פה באין מפריע", אומר תושב העיר, "מדוע המשטרה לא מציבה כוחות שיטור שימנעו את זה?, זה כבר בלתי נסבל".

תושב הרחוב תיאר זאת כך מייד במוצאי השבת: "שבת בבוקר, אויר צח ונקי, מזג אויר נפלא! יורד מהבית ומתחיל לצעוד לעבר בית הכנסת, מיד אני מזהה את העיר בני ברק אחרת מאתמול, בני ברק נראית כמו פוגרום שעבר עליה, לילה קשה, פחי אשפה לאורך כל רחוב השומר אהרונוביץ' וכהנמן".
"אמבולנס שמפלס דרכו בין פחי האשפה היה נראה לרגע באימון מבצעי שמזגזג בין המכשולים ועובר לנתיב נגדי בגלל חסימה מלאה של אחד הנתיבים", הוא מוסיף וכותב, "ובתחנות האוטובוסים (במתחם אסם) ארבע שמשות מנופצות לרסיסים ויצאו משימוש לישיבה בהם עקב ריבוי רסיסי הזכוכית. כך נראית בני ברק בשבת בבוקר".
מאיפה זה?

ואגב פה כבר מדובר בהשחתת רכוש ציבורי, למה לא עוצרים אותם?

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שכל אחד שכותב כאן פתרונות יחשוב קצת לפני שהוא מעלה אותם
לאף אחד אין ביטוח שחס וחלילה אחד מילדיו יגיע לטייל שם...
הפתרון היחיד שמתאים לנוער כזה מתוסכל ומשועמם מריקנות זה אפילו לשכור כל שבת את אולם כתר הרימון
לעשות להם עונג שבת עפ קצת שירה ואנשים שיודעים לתקשר איתם ולשמוע אותם
הבעיה שהעירייה מתנערת מהם וטוענת שרובם הם כלל לא תושבי בני ברק
באמת כואב הלב

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אני יודעת ממקרה קרוב שמתחננים לעירייה לעזור לבחור שעל גבול הנשירה
ואומרים שאין תקציב ומסננים באלף מסננות את מי שהרווחה מתקצבת ונותנת סיוע.
הבחור הזה...מטייל ברחוב השומר בשבת.... (החברים שלו מפרדס כץ, לא מערים אחרות!)
אח שלו הגדול לפני כמה שנים קיבל סיוע מהעירייה-
והיום הוא חרדי, עובד ונשוי עם ילד....

פעם היה להם המון פעילויות לנוער נושר
שגם תפס אותם במקומות מסודרים ורוקן אותם מהרחובות , וגם עזר להתם להתקדם ולמצוא את עצמם.
פעם...היום זה כבר אחרת....
אולי באמת עניין של תקציבים.

לא כמו כולם

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
ולגבי כל מי שטוען שהם לא תושבי בני ברק-
גם אם נגיד שרובם לא תושבי בני ברק
ברגע שלא יהיה להם חברים בניברקים לא יהיה להם מה לחפש כאן.

מצידי שיתפסו רק את הבניברקים ויעסיקו אותם ,
השאר לאט לאט יתנדפו.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אני יודעת ממקרה קרוב שמתחננים לעירייה לעזור לבחור שעל גבול הנשירה
ואומרים שאין תקציב ומסננים באלף מסננות את מי שהרווחה מתקצבת ונותנת סיוע.
הבחור הזה...מטייל ברחוב השומר בשבת.... (החברים שלו מפרדס כץ, לא מערים אחרות!)
אח שלו הגדול לפני כמה שנים קיבל סיוע מהעירייה-
והיום הוא חרדי, עובד ונשוי עם ילד....

פעם היה להם המון פעילויות לנוער נושר
שגם תפס אותם במקומות מסודרים ורוקן אותם מהרחובות , וגם עזר להתם להתקדם ולמצוא את עצמם.
פעם...היום זה כבר אחרת....
אולי באמת עניין של תקציבים.
לא נעים לומר אבל גם במקרים קשים בהם מדובר בילדים קטנים שנמצאים בסיכון גבוה מאד בגלל הורה...
העיריה כבר די מרימה ידיים.
אז לצפות שהם ייתנו מענה לבחור בוגר שאולי על סף נשירה.
קשה להאמין.
אולי אם יגיע ראש עיר חזק או יקום מישהו שייקח את הפרויקט הזה על עצמו בכל הכח.
רק הקב''ה יוכל לשלם לאותו אחד על המעשה העצום הזה.
הלוואי.

ליליאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
לפעמים גם לעמוד בחלון זה "להיות למטה".
לגיטימי שאנשים רוצים חלון פתוח בשבת, לא?
זה לא מה שאמרתי, למה להקצין, זה אף פעם לא אנטליגנטי
ברור שזה תופעה מזעזעת
רק הכתיבה של זה כאילו זה מתבקש להיות באחת בלילה ברחוב -
בהצלחה לו
ב"ה אותי חינכו אחרת

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זה לא מה שאמרתי, למה להקצין, זה אף פעם לא אנטליגנטי
ברור שזה תופעה מזעזעת
רק הכתיבה של זה כאילו זה מתבקש להיות באחת בלילה ברחוב -
בהצלחה לו
ב"ה אותי חינכו אחרת
אויש נו..
אף אחד כאן לא בא לומר שהוא רוצה לטייל בשעה ולכן בבקשה שיעפו את כל הפרחחים שמפריעים לו ללכת.
מי שיוצא לטיול בשעה הזו לוקח את זה בחשבון.
אבל כשאפילו חזרה נורמלית הביתה הופכת למבוך סתום ומסובך ומהווה סיכון רוחני וגשמי לילדים קטנים, זה קצת מעבר לנורמה וכן.. בהחלט מהווה בעיה.
שלא לדבר על אלו שגרים שם וסובלים מזה עד השעות הקטנות של הלילה.
פעם אחת יצא לי להיות שם בשבת אצל מישהו וזה לגמרי הספיק לי להבין את הזוועה הזו.

ועל זה הזעקה.

ליליאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אויש נו..
אף אחד כאן לא בא לומר שהוא רוצה לטייל בשעה ולכן בבקשה שיעפיו את כל הפרחחים שמפריעים לו ללכת.
מי שיוצא לטיול בשעה הזו לוקח את זה בחשבון.
אבל כשאפילו חזרה נורמלית הביתה הופכת למבוך סתום ומסובך ומהווה סיכון רוחני וגשמי לילדים קטנים, זה קצת מעבר לנורמה וכן.. בהחלט מהווה בעיה.
שלא לדבר על מאלו שגרים שם וסובלים מזה עד השעות הקטנות של הלילה.
פעם אחת יצא לי להיות שם בשבת אצל מישהו וזה לדמרי הספיק לי להבין את הזוועה הזו.

ועל זה הזעקה.
ברור שאת צודקת,
כתבתי את זה כבר פעמיים.
ספיציפית צרם לי הנקודה הזאת

אני וביתי

משתמש מקצוען
עכשיו באמת אין עניין להאשים שום ראש עיר ולא שום מוסד כזה או אחר.
הבחורים האלו לללללללללללא תושבי ב"ב והעיריה לא אמורה לתקצב אותם על חשבון שום בחור תושב העיר
רוב ככל הבחורים תושבי בני ברק לא מפתח תקוה ולא מאף מקום אחר באם זה ימשיך ככה יהא כאן מוקד חגיגה המוני ויבואו גם מערים אחרות כמו שהיה בעבר בלילות פורים.
לגבי מה שכתבו על דארג היה בעבר כמה פעמים אלימות.
לדוגמא
עכשיו מצאתי אשכול מלפני 3 שנים

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה