דרוש מידע רח' אהרונוביץ בלילות שבת, גם לכם מפריע המצב המזוויע?

מצב
הנושא נעול.

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יש הרבה שיטות שיכולות לגרום להם לחוסר רצון להגיע...
השאלה אם אתם רוצים להשתמש בהם...

-פיזור פצצות סירחון...
-ריסוס דבק או "עופי יונה" על כל הברזלים והספסלים שהם מאכלסים.. (עם אזהרה מוקדמת לתושבי האיזור..)
וכו' וכו'

מה עם ארגון השמירה העצמאי "השומרים"? הבנתי שהם פועלים איפה שהמשטרה לא מגלה רצון לפעול...

קול תורה

משתמש פעיל

-פיזור פצצות סירחון...
-ריסוס דבק או "עופי יונה" על כל הברזלים והספסלים שהם מאכלסים.. (עם אזהרה מוקדמת לתושבי האיזור..)
וכו' וכו'

מה עם ארגון השמירה העצמאי "השומרים"? הבנתי שהם פועלים איפה שהמשטרה לא מגלה רצון לפעול...
תעשו לי טובה, עכשיו מגעיל לעבור שמה, אני לא רוצה לפחד לעבור
ואין לי מסלול עוקף

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אכן. בעיה קשה, ולדעתי לא כ"כ פתירה, מכיון שהם לא עושים דברים המנוגדים לחוק [בגדול], אלא הם מתנהגים לא כמו שאנחנו רוצים שיתנהגו [על כל המשתמע מכך], ומכיון שגם השוטרים/הפקחים, הם חילונים בדיוק כמותם, אז אי אפשר כ"כ להצביע על בעיה/עבירה חוקית שהם עושים, ולכן לא חושבת שהפתרון יגיע מהמשטרה..

david1986

משתמש פעיל
בחורים ובחורות בפריצות נוראה בלבוש ובהתנהגות, עם כלבי ענק , לא נראים תושבי העיר בכלל, מגיעים מכיוון רחוב ז'בוטינסקי ד' יודע מהיכן...
למה נגזר עלינו ועל ילדינו לראות את כל זה ?
לפי דעתי המצב הדרדר בכמה שנים האחרונות לאחר שנים של רגיעה
קשור לעירייה ?
מה עושים ???
עקב כך שהעיריה גו(נ)בים מכל תושב דמי שמירה בטענה כביכול בכדי להפעיל את השיטור העירוני, אם אתם לא מרגישים בטוחים, באפשרותכם לפנות לעיריה בכדי לקבל מידע מפורט מה נעשה בתקציב שנגבה ממכם אם אתם לא מרגישים בטוחים באיזור המגורים שלכם. מאמין שמכתב מעורך דין לגורמים הרלוונטיים יעשה את שלו, ובמקום שהשוטרים מקבלי המשכורות מהתושבים ישבו במשרדים ברחוב ירושלים אולי יתחילו לעשות מה שמוטל עליהם.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא נראה לי שזה קשור לראש עיר הנוכחי.
ידוע מימים ימימה, בחור ישיבה/בת סמינר שימצא בערב שבת ברחוב השומר (לא משנה באיזה חלק).
אחת דתו להסתלק לאלתר.
גם אם זה בשבע בערב..
וגובה מהבחורים עצמם את הכסף
הם ממש ירוצו לשלם..
קודם כל שישכנע אותם לעזוב את הזבל הזה וללכת למשהו ערכי יותר, נראה אותו.

שמוחה

משתמש פעיל
בעיריית ב"ב אין שרות בכלל בלשון המעטה
גם מה שצויין לעיל וגם בתשתיות גם בחניות ובתחבורה(ציבורית)
הם ממש חזקים בדו"חות (קיבלתי שלוש בשנה אחרונה כי חניתי במקומות אסורים - כי באמת אין חניה אחרת)
אין לי פתרון
רק להזכירכם שיש בחירות אחת לארבע שנים..
בהצלחה

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

12HAVA

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים

-פיזור פצצות סירחון...
וכו' וכו'

זה לא פיתרון ההפך
הם יהנו מזה , זה מה שהם מחפשים תגרה ואקשן
אחרת הם לא היו נכנסים לבני ברק...

אם אין אני לי

משתמש פעיל
1. העניין הוא לא חוסר בטחון , אלא מפגע רוחני קשה , מראות שגם בעיר חילונית שמרנית לא תראו ברחובות....
2.לפני כ15 שנה בערך, אולי פחות, המצב גם היה נורא ואז משהו בערייה לקח את הנושא לידיים והקים מרכזים לנוער או משהו בסגנון והשקט והשלוה חזרו לרחוב...
עד לפני כשנתיים שמאז המצב הדרדר בשנית והגיע לשפל...

רב נחמן

משתמש רשום
הם ממש ירוצו לשלם..
קודם כל שישכנע אותם לעזוב את הזבל הזה וללכת למשהו ערכי יותר, נראה אותו.
בק"ס מידיעה אדם הקים בית כנסת ששם הם מתפללים והם שילמו על ספר תורה ועוד סכום עתק על פעילות המקום ועל המקום עצמו.
(יש לי חבר שירד מהדרך בצורה קיצונית לגמרי וכבר שלש שנים לא הניח תפילין אבל הוא הניח סכום רציני בשביל המקום)

lizi_g

משתמש פעיל
1. העניין הוא לא חוסר בטחון , אלא מפגע רוחני קשה , מראות שגם בעיר חילונית שמרנית לא תראו ברחובות....
2.לפני כ15 שנה בערך, אולי פחות, המצב גם היה נורא ואז משהו בערייה לקח את הנושא לידיים והקים מרכזים לנוער או משהו בסגנון והשקט והשלוה חזרו לרחוב...
עד לפני כשנתיים שמאז המצב הדרדר בשנית והגיע לשפל...
אין ענין להיסחף.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אחת לחמש, אבל הבאות כבר די קרובות, בהחלט
כל בוחר בבני ברק יודע שבחירות לעירייה בבני ברק זה רק יום חופש ולא יותר.
הכל מוחלט וסגור מראש גם לעוד עשרים שנה..

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיד

א בְּצֵאת יִשְׂרָאֵל מִמִּצְרָיִם בֵּית יַעֲקֹב מֵעַם לֹעֵז:ב הָיְתָה יְהוּדָה לְקָדְשׁוֹ יִשְׂרָאֵל מַמְשְׁלוֹתָיו:ג הַיָּם רָאָה וַיָּנֹס הַיַּרְדֵּן יִסֹּב לְאָחוֹר:ד הֶהָרִים רָקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ה מַה לְּךָ הַיָּם כִּי תָנוּס הַיַּרְדֵּן תִּסֹּב לְאָחוֹר:ו הֶהָרִים תִּרְקְדוּ כְאֵילִים גְּבָעוֹת כִּבְנֵי צֹאן:ז מִלִּפְנֵי אָדוֹן חוּלִי אָרֶץ מִלִּפְנֵי אֱלוֹהַּ יַעֲקֹב:ח הַהֹפְכִי הַצּוּר אֲגַם מָיִם חַלָּמִישׁ לְמַעְיְנוֹ מָיִם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

חלון ראווה • אתגר 123

לוח מודעות

למעלה