רוצים לעבור לנטפרי, אבל לא בטוחים? ספרו לנו כאן:

מצב
הנושא נעול.

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י עימוד ספרים;2136645:
גם אם נקבל את הדברים, עושה רושם שבענין הזה אתם נהנים לשחק 'ראש קטן'
הרב התקשר אליך ואמר לך לסגור? שאלת אותו למה? שאלת אותו מה עם אתרים אחרים דוגמת קול חי וויקיפדיה?

כי אנחנו לא מעוררים בעיות.
אם זה היה תלוי בי כנראה שלא הייתי הולך לשאול.

לגבי ויקיפדיה שאלנו רב אחר (לא יודע אם הוא רוצה שיגידו את שמו) בתחילת דרכנו והוא אמר לפתוח את זה עם הערה.

אם היה חשוב לי פורום אוצר החכמה הייתי הולך לרב אולמן ומסביר לו מה שאני חושב.

ולא הייתי יושב בפורום ושולח את אנשי נטפרי לעשות את זה.

נטפרי זה לא תפקידה. אנחנו צריכים להיות נטרלים.

אתה רומז שאני רוצה שאוצר החכמה יהיה סגור בגלל איזה שהוא סיבה.
ולכן אני משחק ראש קטן.
א. אשמח לדעת מה הסיבה.
ב. גלוי לאנשי אוצר החכמה שאני בעצמי ניסתי לסדר את העניין. למרות שאני לא צריך לעשות כלום בנידון.

סתם שיהיה ברור פה לכולם. אני ספרדי ולא מעניין אותי המחלוקת של הליטאים.
זה לא קשור לזה. אין לי צד בזה בשום כיוון.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י GolanArt;2136622:
קיבלת ממני תשובות לכל הטענות שלך באופן אישי, אז למה אתה ממשיך לטחון את העניין כאן?
זהו, שלא נעניתי תשובות מספיקות. לדעתי לפחות. כל עוד יש כאן פורום ולא בלוג אישי, מותר לי לכתוב את דעתי - וגם אם יש מי שחושב שענה לי תשובות מספיקות.

תחזור לראש השרשור ותקרא מה המטרה, שאלתי שאלה מאד פשוטה, מי רוצה לעבור לנטפרי וחושש שאולי לא יהיה שירות מסויים, אז בוא נעשה את זה ברור וחד:
בנטפרי אי אפשר לגלוש בפורום אוצר החכמה, כל עוד העניין לא יסתדר ע"פ הרבנים
שנטפרי שומעת להם, נקודה.
אם החשש הוא שההודעה לא מתאימה במאה אחוז למה שכתוב בראש האשכול, לא נורא. לפי רוב הפוסקים זה לא אסור, לפחות לא מעיקר הדין.

יש לך ביקורת על נטפרי, שלח מייל מסודר לנטפרי, לחץ? לא פועל עלינו.
שלחתי, ועוד רבים ישלחו, ועד שלא יסודר, יכתבו את זה גם בבמות ציבוריות כלשהן. לא יקרה כלום. עוד לא כתבו שאתם רמאים ופונזי ופירמידה כמו שכתבו כאן בלי סוף על הגמ"ח המרכזי של הגאון רבי גבריאל יוסף לוי שליט"א ראש ישיבת באר התורה ובנשיאות כל גדולי הדור. (וגם לא יכתבו ח"ו, כי לא חושבים בכיוון הזה. זה רק דוגמא שמותר לשמוע ביקורת).
רוצה לחשוב שיש לנו אינטרסים אחרים, תהנה, אני חושב שקיבלת ממני תשובות לכל
השאלות שלך כבר באישי.

עברתי שוב על ההודעה שלי. לא כתוב אינטרסים אחרים, לא כתוב אינטרסים בכלל. כתוב שיש משהו שגוי שצריך לתקן. זה כל הסיפור.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עימוד ספרים;2136637:
א. כל עוד לא יהיה שקיפות סביב שורת המחץ 'הרבנים הורו לנו' לא יתקבלו כל ההסברים.
שקיפות זה אומר מי הרב? מה בדיוק שאלו אותו? ומה הוא יודע על כל שאר האתרים שפתוחים בנטפרי.
ב. להגיד, 'פתחתי אשכול תענה רק על מה ששאלתי' מעידה על קושי בקבלת ביקורת.
ג. לא כל ביקורת נקודתית צריכה להיתפס כרמז על אינטרסים שפלים וכו'.

א. השקיפות היא מלאה. (ראה את התגוב של מאט).
ב. להגיד את מה שאתה אומר, מעיד על חוסר יכולת לכבד ולהתרכז במה שבן אדם ביקש ממך. עוד לא שמעתי שאם אדם ביקש תשובה לענין זה מעיד עליו שהוא לא יכול לקבל ביקורת, אז אנא, תהיה רציני...
ג. אתה מדבר, כי אתה לא בקיא בחומר.

וידידי הנכבד, נטפרי נבנתה ע"י קבלת ביקורת בונה, ואם תעשה שיעורי בית, תראה כמה
פעמים פתחנו שרשורים שמבקשים ביקורת.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אפשרי;2136653:
אם החשש הוא שההודעה לא מתאימה במאה אחוז למה שכתוב בראש האשכול, לא נורא. לפי רוב הפוסקים זה לא אסור, לפחות לא מעיקר הדין.
:D
אין כמוך...
אולי תפגין בגרות קצת?

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אפשרי;2136653:
זהו, שלא נעניתי תשובות מספיקות. לדעתי לפחות. כל עוד יש כאן פורום ולא בלוג אישי, מותר לי לכתוב את דעתי - וגם אם יש מי שחושב שענה לי תשובות מספיקות.
"מותר לי". אני לא חושב שיש הגינות להתלבש על אשכול של מישהו ולהסיט אותו למחוזות שימחקו אותו.
אם זה פורום אנא פתח אשכול משלך ועשה בו ככל שאתה חפץ.
אתה בעיני מחבל מתאבד שרוצה להפציץ את האשכול יחד עם הודעותיו שלו.

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י אפשרי;2136653:
עברתי שוב על ההודעה שלי. לא כתוב אינטרסים אחרים, לא כתוב אינטרסים בכלל. כתוב שיש משהו שגוי שצריך לתקן. זה כל הסיפור.

כתבת בכותרת שלה.
"האמת על פורום אוצ"ח"
שהמשמעות של זה ברורה.

עימוד ספרים

משתמש פעיל
נכתב ע"י mat;2136650:
כי אנחנו לא מעוררים בעיות.
אם זה היה תלוי בי כנראה שלא הייתי הולך לשאול.

לגבי ויקיפדיה שאלנו רב אחר (לא יודע אם הוא רוצה שיגידו את שמו) בתחילת דרכנו והוא אמר לפתוח את זה עם הערה.

אם היה חשוב לי פורום אוצר החכמה הייתי הולך לרב אולמן ומסביר לו מה שאני חושב.

ולא הייתי יושב בפורום ושולח את אנשי נטפרי לעשות את זה.

אני שמח לשמוע את ה'מאחורי הקלעים' של הענין [בלי שום ציניות].
אני חולק עליך לגבי השורה האחרונה, אני סבור שנטפרי כגוף המספק שרות לציבור וזוכה לאמון הציבור והרבנים לא יכול לתמוך גם באופן פאסיבי בסוג של איפה ואיפה רק מפני שאתה באופן אישי לא נזקק לאתר זה או אחר.
אין לזה שייכות אם מדובר בגוף עיסקי או לא, גם ארגון חסד לא יכול לנהוג באיפה ואיפה בעשיית חסדים.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י mat;2136650:
נכון. ניטרלים משמעותו לאשר לכל אחד, איש על דגלו.

לדעתי לבקש מהרב, שיש תלמידי חכמים שאומרים שזה מאוד מועיל להם, ויש רבנים שמסכימים על ידם, ולכן רוצים לפתוח מסלול שיהיה בהכשר אחר - לא של הרב הזה - זה כן דבר שצריכים לעשות.

mat

------- Magicode -------
נכתב ע"י עימוד ספרים;2136663:
אני שמח לשמוע את ה'מאחורי הקלעים' של הענין [בלי שום ציניות].
אני חולק עליך לגבי השורה האחרונה, אני סבור שנטפרי כגוף המספק שרות לציבור וזוכה לאמון הציבור והרבנים לא יכול לתמוך גם באופן פאסיבי בסוג של איפה ואיפה רק מפני שאתה באופן אישי לא נזקק לאתר זה או אחר.
אין לזה שייכות אם מדובר בגוף עיסקי או לא, גם ארגון חסד לא יכול לנהוג באיפה ואיפה בעשיית חסדים.

אין פה איפה ואיפה.
אתה יכול לעלות על קו 402 ולנסוע לבני ברק לרב אולמן. ואז אולי גם אוצר החכמה יהיה פתוח לכולם. גם לנתיב.
אתה גם יכול לשכנע אותו שיסגור את ויקיפדיה. את קול חי וכו'.
אתה אדם חופשי תעשה מה שאתה רוצה.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י עימוד ספרים;2136663:
לאמון הציבור והרבנים לא יכול לתמוך גם באופן פאסיבי בסוג של איפה ואיפה רק מפני שאתה באופן אישי לא נזקק לאתר זה או אחר.

אסור ל"גוף" להיות פאסיבי. כלומר הוא צריך לרוץ שוב שוב כמו מטולטלת לרב, בשמך ובשם כל הציבור לסגור מה שפתוח ולפתוח את הסגור, כי הרי כך הוא היה עושה באתר שהוא אישית היה חושב שיש לסגור/לפתוח.
תתכבד להיות אקטיבי במקומו ולך לרב ותתווכח איתו אתה בכל מקרה טוב יותר בזה. ותן ל"גוף" להמשיך לשרת את הציבור שנותן בו אמון.

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י שמח לעזור;2136661:
"מותר לי". אני לא חושב שיש הגינות להתלבש על אשכול של מישהו ולהסיט אותו למחוזות שימחקו אותו.
אם זה פורום אנא פתח אשכול משלך ועשה בו ככל שאתה חפץ.
אתה בעיני מחבל מתאבד שרוצה להפציץ את האשכול יחד עם הודעותיו שלו.

אוקי. מקבל. אבל מכיוון שהוזכר פורום אוצ"ח, ויש כאן אנשים שמתייחסים לכל הרבים שמבקשים אותו, כאל אנשים שמבקשים אתר של תועבה (או לפחות של משחקים באינטרנט) ושונאים את כל הרבנים ומבקשים להפעיל לחץ על אנשי נטפרי שיעזבו את הרבנים ח"ו וישחררו לגלוש לכל העבירות, לכן ביקשתי לאזן. אבל באמת לא התכוונתי להסיט את הנושא, מחילה.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י שמח לעזור;2136667:
אסור ל"גוף" להיות פאסיבי. כלומר הוא צריך לרוץ שוב שוב כמו מטולטלת לרב, בשמך ובשם כל הציבור לסגור מה שפתוח ולפתוח את הסגור, כי הרי כך הוא היה עושה באתר שהוא אישית היה חושב שיש לסגור/לפתוח.
תתכבד להיות אקטיבי במקומו ולך לרב ותתווכח איתו אתה בכל מקרה טוב יותר בזה. ותן ל"גוף" להמשיך לשרת את הציבור שנותן בו אמון.

יש לי מספיק תיעוד שהצעתי לו את זה לפחות פעם אחת!

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י mat;2136662:
כתבת בכותרת שלה.
"האמת על פורום אוצ"ח"
שהמשמעות של זה ברורה.

התכוונתי רק למה שכתבתי ולא יותר. (ניסיתי לערוך את הכותרת ואי אפשר).

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אפשרי;2136670:
אבל באמת לא התכוונתי להסיט את הנושא, מחילה.

באמת.

נכתב ע"י אפשרי;2136670:
ויש כאן אנשים שמתייחסים לכל הרבים שמבקשים אותו, כאל אנשים שמבקשים אתר של תועבה (או לפחות של משחקים באינטרנט) ושונאים את כל הרבנים ומבקשים להפעיל לחץ על אנשי נטפרי שיעזבו את הרבנים ח"ו וישחררו לגלוש לכל העבירות, לכן ביקשתי לאזן.

חוששני שנכשלת. אני עדיין ממשיך להסתכל ככה. כי חובת הפתיחה על אנשי האוצר וכל מי שלוחץ לכיוון הלא נכון קורא תיגר בכל כוחו על הרבנים, גם על פי טענתו שהם הוטעו ויש חולקים עליהם (שפע של ת"ח שנמצאים בפורום תחת הסינון של רימון ומטה).

אפשרי

מהמשתמשים המובילים!
בשביל לא להפריע לאשכול לא אכתוב יותר, רק אסיים במה שכתבתי לאחרונה בפרטי לאחר מאנשי נטפרי הצדיקים והקדושים באמת.

בקיצור: אני יאמר משל: נניח שיהיה יום אחד מפעל שייצר תפילין מיוחדים במינם, בהידור בצורה הכי טובה, בשיטה מיוחדת שאין לאף מפעל אחר. לא רק זאת, אלא שבשאר המפעלים יהיו חששות גדולים על התפילין שלהם.
המפעל יהיה בהשגחת הרב איקס.
בין הרב איקס לרב וואי והרב זד תהיה מחלוקת באחד מפרטי התפילין, שלא נוגעת כלל להידור ולצורת הייצור המיוחדת של המפעל ההוא.
והנה, המפעל לא ייצר בכלל תפילין לפי שיטת הרב וואי והרב זד, בגלל שהמפעל בהכשר הרב איקס והרב איקס חולק על התפילין שלהם.
הכי לגיטימי בעולם, שהרב וואי והרב זד, ותלמידיהם, והפוסקים לפי שיטתם, וכל אלו שסוברים שצריך להניח תפילין כמו כל השיטות, יבואו לבעל המפעל בדרישה ובתחינה, ויאמרו לו: נכון שהרב איקס הוא מכשיר אותך, אבל אנחנו מבקשים - ומגיע לנו - לקבל תפילין לפי השיטה שלנו. בהכשר אחר! אפשר לכתוב על התפילין האלו בעשר מרקרים שלפי הרב איקס הם לא טובים, ולצרף דף הסבר על שיטת הרב איקס, אבל בסוף אי אפשר למנוע מההולכים בדרך הרבנים האחרים לקבל תפילין שמגיעים להם.

מה שכמובן שכחתי לציין, שהמפעל הזה מוציא מתחת ידו גם תפילין שלכולי עלמא הם מפוקפקים דה לוקס (ז"א בנמשל: קול חי לדעת ויקיפדיה וכו').

ובזאת אחתום ושבת שלום.

נ"ב שמח לעזור, בנוגע להשמצות, תלמידי החכמים הגולשים שם נמצאים בנתיב ובאתרוג. ורבים מהם מסוננים פי אלף מנטפרי הבסיסי. (נתיב בעקרון פותחים את האתר, לפחות כשמבקשים, לא כמו שכתבו כאן, אלא אם כן מישהו כאן יודע על התפתחות אחרת מהימים האחרונים ממש).
אני לפחות, ועוד רבים מחברי לא כתבתי משקרים רבנים ולא כתבתי הטעו - וישפוט כל אחד ויראה בדיוק מה כתבתי. ואני משקף דעה של רבים.

נב"ב: לגולן, שלושים צלצולים על זה:
וידידי הנכבד, נטפרי נבנתה ע"י קבלת ביקורת בונה, ואם תעשה שיעורי בית, תראה כמה פעמים פתחנו שרשורים שמבקשים ביקורת.

שמח לעזור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
המשל כפפה ליד של הנמשל. בדיוק נמרץ ששמור לאנשים אובייקטיביים במיוחד.

זה הולך ככה.
-נטפרי סגרו את האוצר
למה?!?!
-הרבנים אמרו.
מה זה רבנים?! שקיפות!! (אולי תביא רב אחד שאומר לפתוח? בקטע של השקיפות?)
-אמרו כבר המון פעמים, הרב אולמן
יש חולקים, יש אחרים, יש אתרים גורעים יותר
-מה לעשות, הרב אוסר
ראש קטן!
-למה?
צריך להגיד לרב ש"יש ת"ח שמאוד צריכים" (באמת? אני בהלם! אני חשבתי שזה אתר קניות!)
-לך אתה תגיד

בקשר לתפילין, אני חושב שאם יתאגדו כמה רבנים ויכתבו מכתב לנטפרי (לא בפרוג, כי בטח סגור להם) וכל זה אולי היא תנוע על מקומה ותבקש מהר' אולמן לבוא לעמק השווה.
הכל, אבל הכל, חוץ משאנשי הפורום הנכבד יואילו להנמיך את קומתם שמעניקה את החמה.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י אפשרי;2136679:
רק אסיים במה שכתבתי לאחרונה בפרטי לאחר מאנשי נטפרי הצדיקים והקדושים באמת.

נב"ב: לגולן, שלושים צלצולים על זה:

סוג של ציניות? או שבאמת מצאת בי משהו טוב סוף סוף..? :):D

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י dLive;2136575:
דבר ראשון - כיום אי אפשר להשיג VPN, אבל היה מישהו שכתב שדרכו אפשר תמורת 25 ש"ח (למה מה קרה - הוא משלם על השרת?)

VPN זה פרוטוקול חיבור (בערך)
דרכו אפשר להתחבר למגוון שרתים
RL מוכרים יוזר שמתחבר לשרתים שלהם, כמובן.

dLive

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י אהרן2;2136725:
VPN זה פרוטוקול חיבור (בערך)
דרכו אפשר להתחבר למגוון שרתים
RL מוכרים יוזר שמתחבר לשרתים שלהם, כמובן.

התכוונתי לוי פי אן של נטפרי, לא נראה לי שאר אל הפסיקו לתת...
ודרך אגב, לגבי ההשוואה בין אוצ"ה למשחקים, לא השויתי, רק כתבתי שנטפרי לא נכנעים ללחץ ציבורי. צר לי שהובנתי אחרת.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה