יותר מדי חושבת

משתמש רשום
אני לא מצליחה...
זה לא עושה...
1591701760745.png

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

יותר מדי חושבת

משתמש רשום

קבצים מצורפים

• הדף היומי עם חזרות.xlsx
    KB 25.1 · צפיות: 16

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
טוב, אני יתיאשתי.
צירפתי את הקובץ כאן, אולי מישהי תוכל להחליף את כל המספרים לאותיות?
אולי @אפר אולי @מרובע ,
תודה מראש
החלפתי בנוסחה.
השארתי את הטקסט הישן והנוסחה בנויה עליו. אם תרצו למחוק את הישן תדביקו קודם את החדש כערכים.
אבל נראה לי שצריך עוד תיקון בתאריכים שהאות לפני החודש ולא הפוך כמו בקובץ. לא כן?

קבצים מצורפים

KB 70.1 · צפיות: 19

xl3391

משתמש מקצוען
החלפתי בנוסחה.
השארתי את הטקסט הישן והנוסחה בנויה עליו. אם תרצו למחוק את הישן תדביקו קודם את החדש כערכים.
אבל נראה לי שצריך עוד תיקון בתאריכים שהאות לפני החודש ולא הפוך כמו בקובץ. לא כן?
מצ"ב עם תאריכים מסודרים

קבצים מצורפים

KB 97.7 · צפיות: 21

קדוש!!!

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אם אני רוצה לכתוב בשורה שלימה את המספק 5 (למשל) אי אני עושה את זה?

יותר מדי חושבת

משתמש רשום
החלפתי בנוסחה.
מצ"ב עם תאריכים מסודרים
איזה אנשים צדיקים.
תודה רבה ענקית ממש.
[חבל שאי אפשר לתת מאה לייקים.]

עמיק

משתמש פעיל
מצ"ב עם תאריכים מסודרים
עבודה מדהימה
הוספתי שידרוג קטן , כי במסכתות של שני מילים למשל "בבא קמא" או בתאריך "אדר א'" הנוסחה לא תעבוד
אז שיניתי קצת את הנוסחה.
נ.ב. לדעתי עדיף לחלק את התאריך לשני עמודות -חודש, ויום,
וכן גם את המסכתות והדפים לשני עמודות נפרדות,ואז יחסכו הרבה נוסחאות מסובכות.

קבצים מצורפים

KB 121.9 · צפיות: 17

הופ!

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
בלת"ק---
@מאסטר באקסל

אני רוצה ליצור לוח הכפל, כתבתי את המספרים 1-10
כעת אני מחפשת ללא הצלחה איזו נוסחה אני אמורה לכתוב בB2
על מנת שתתאים לכל הלוח?
מקווה שהובנתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק לא

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּךָ יְהוָה חָסִיתִי אַל אֵבוֹשָׁה לְעוֹלָם בְּצִדְקָתְךָ פַלְּטֵנִי:ג הַטֵּה אֵלַי אָזְנְךָ מְהֵרָה הַצִּילֵנִי הֱיֵה לִי לְצוּר מָעוֹז לְבֵית מְצוּדוֹת לְהוֹשִׁיעֵנִי:ד כִּי סַלְעִי וּמְצוּדָתִי אָתָּה וּלְמַעַן שִׁמְךָ תַּנְחֵנִי וּתְנַהֲלֵנִי:ה תּוֹצִיאֵנִי מֵרֶשֶׁת זוּ טָמְנוּ לִי כִּי אַתָּה מָעוּזִּי:ו בְּיָדְךָ אַפְקִיד רוּחִי פָּדִיתָה אוֹתִי יְהוָה אֵל אֱמֶת:ז שָׂנֵאתִי הַשֹּׁמְרִים הַבְלֵי שָׁוְא וַאֲנִי אֶל יְהוָה בָּטָחְתִּי:ח אָגִילָה וְאֶשְׂמְחָה בְּחַסְדֶּךָ אֲשֶׁר רָאִיתָ אֶת עָנְיִי יָדַעְתָּ בְּצָרוֹת נַפְשִׁי:ט וְלֹא הִסְגַּרְתַּנִי בְּיַד אוֹיֵב הֶעֱמַדְתָּ בַמֶּרְחָב רַגְלָי:י חָנֵּנִי יְהוָה כִּי צַר לִי עָשְׁשָׁה בְכַעַס עֵינִי נַפְשִׁי וּבִטְנִי:יא כִּי כָלוּ בְיָגוֹן חַיַּי וּשְׁנוֹתַי בַּאֲנָחָה כָּשַׁל בַּעֲוֹנִי כֹחִי וַעֲצָמַי עָשֵׁשׁוּ:יב מִכָּל צֹרְרַי הָיִיתִי חֶרְפָּה וְלִשֲׁכֵנַי מְאֹד וּפַחַד לִמְיֻדָּעָי רֹאַי בַּחוּץ נָדְדוּ מִמֶּנִּי:יג נִשְׁכַּחְתִּי כְּמֵת מִלֵּב הָיִיתִי כִּכְלִי אֹבֵד:יד כִּי שָׁמַעְתִּי דִּבַּת רַבִּים מָגוֹר מִסָּבִיב בְּהִוָּסְדָם יַחַד עָלַי לָקַחַת נַפְשִׁי זָמָמוּ:טו וַאֲנִי עָלֶיךָ בָטַחְתִּי יְהוָה אָמַרְתִּי אֱלֹהַי אָתָּה:טז בְּיָדְךָ עִתֹּתָי הַצִּילֵנִי מִיַּד אוֹיְבַי וּמֵרֹדְפָי:יז הָאִירָה פָנֶיךָ עַל עַבְדֶּךָ הוֹשִׁיעֵנִי בְחַסְדֶּךָ:יח יְהוָה אַל אֵבוֹשָׁה כִּי קְרָאתִיךָ יֵבֹשׁוּ רְשָׁעִים יִדְּמוּ לִשְׁאוֹל:יט תֵּאָלַמְנָה שִׂפְתֵי שָׁקֶר הַדֹּבְרוֹת עַל צַדִּיק עָתָק בְּגַאֲוָה וָבוּז:כ מָה רַב טוּבְךָ אֲשֶׁר צָפַנְתָּ לִּירֵאֶיךָ פָּעַלְתָּ לַחֹסִים בָּךְ נֶגֶד בְּנֵי אָדָם:כא תַּסְתִּירֵם בְּסֵתֶר פָּנֶיךָ מֵרֻכְסֵי אִישׁ תִּצְפְּנֵם בְּסֻכָּה מֵרִיב לְשֹׁנוֹת:כב בָּרוּךְ יְהוָה כִּי הִפְלִיא חַסְדּוֹ לִי בְּעִיר מָצוֹר:כג וַאֲנִי אָמַרְתִּי בְחָפְזִי נִגְרַזְתִּי מִנֶּגֶד עֵינֶיךָ אָכֵן שָׁמַעְתָּ קוֹל תַּחֲנוּנַי בְּשַׁוְּעִי אֵלֶיךָ:כד אֶהֱבוּ אֶת יְהוָה כָּל חֲסִידָיו אֱמוּנִים נֹצֵר יְהוָה וּמְשַׁלֵּם עַל יֶתֶר עֹשֵׂה גַאֲוָה:כה חִזְקוּ וְיַאֲמֵץ לְבַבְכֶם כָּל הַמְיַחֲלִים לַיהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הבעות פנים • אתגר 57

לוח מודעות

למעלה