יוכבדית

משתמש פעיל
בוקר טוב,
מנסה ליצור גיליון חדש שמכיל שינויים שנעשו בעמודה ספציפית בגיליון הכללי,
על כל שינוי כזה אני רוצה שיהיה כתוב תאריך השינוי ז״א ממתי עד מתי.
לדוגמא: אם התוכן בתא היה 3 ועכשיו 4 תתוסף שורה בגיליון החדש שעד תאריך 9.11.20 היה 3
ז״א שמירת היסטוריה כזאת...
תודה רבה!!

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אפשר. לא נקודות אלא טבעת מחולקת לכמות השבתות, בשילוב תרשים עוגה לצורך האירועים, ואפשר גם להוסיף מחוג שמראה את השבת הקרובה. קצת ארוך להסביר... אם עדיין רלוונטי תרשום וננסה להסביר.
אשמח לשמוע גם בערך (אני מכיר את המחוג של תותח אקסל, אז אולי זה יקצר לך קצת תהליכים אם הכוונה שלך לזה)

xl3391

משתמש מקצוען
אשמח לשמוע גם בערך (אני מכיר את המחוג של תותח אקסל, אז אולי זה יקצר לך קצת תהליכים אם הכוונה שלך לזה)

• צריך 3 עמוודת:
    * שמות השבתות/פרשות
    * עמודה עם ערכים קבועים (לצורך חלוקה שווה של פרוסות הטבעת והעוגה), והערך הקבוע לאורך העמודה צריך להיות 100 לחלק לכמות השבתות.
    * עמודה של אירועים. (אם יש ארוע לכתוב ואם לא אז להשאיר ריק).
  • מסמנים את שתי העמודות הראשונות של הטבלה ויוצרים תרשים טבעת. כדאי לעצב לצבע אחיד. בוחרים פריסה שתציג רק את שמות הפרשות.
  • משלבים – מוסיפים תרשים עוגה כך: קליק ימני על התרשים> בחר נתונים> הוסף> בערכי הסדרות לבחור את הנתונים מהעמודה של הערכים הקבועים ולאשר. שוב קליק ימני על התרשים> שנה סוג תרשים> משולב> לעדכן את התרשים שהתווסף לתרשים עוגה.
  • לעצב את תרשים העוגה:
    קליק ימני> עצב תויות נתונים (אם אין אז קודם הוסף ואח"כ עצב)> באפשרויות תוית לסמן V ב 'ערך תאים מתוך' ולבחור את הנתונים מעמודת האירועים, להסיר את סימוני הV האחרים.
    במיקום תוית לבחור 'מחוץ לקצה'.
    לעצב את כל פרוסות העוגה ללא מילוי. (שלא יראו את העוגה אלא רק את התויות).
  • לגבי המחוג צריך להוסיף (באותה דרך) תרשים עוגה נוסף של שמורכב מ 3 חלקים. על אותו עיקרון של מחוג הספידומטר של תותח אקסל, רק בעיגול שלם. חלק ראשון צריך להיות גודל הפרוסה (100 לחלק לשבתות) כפול המיקום של הפרשה פחות 1. והוא צריך להיות ללא מילוי. חלק שני גודל פרוסה אחת עם צבע (שזה המחוג), שלישי 100 פחות שתי הפרוסות וגם הוא ללא מילוי.

אין על אקסל

משתמש פעיל
תודה על ההשקעה, אך זה לא עוזר כיון שזה מוחק לי את הנתונים הבלתי כפולים של אותה תלמידה, שאני רוצה שכן ישארו, אלא שיתחברו מכל השורות "שלה" באותה עמודה, לתא אחד.
הסתדרתם???
ממש לא מזמן בניתי למישהו קוד דומה מותאם אישית

אין על אקסל

משתמש פעיל
בוקר טוב,
מנסה ליצור גיליון חדש שמכיל שינויים שנעשו בעמודה ספציפית בגיליון הכללי,
על כל שינוי כזה אני רוצה שיהיה כתוב תאריך השינוי ז״א ממתי עד מתי.
לדוגמא: אם התוכן בתא היה 3 ועכשיו 4 תתוסף שורה בגיליון החדש שעד תאריך 9.11.20 היה 3
ז״א שמירת היסטוריה כזאת...
תודה רבה!!
בגוגל שיטס יש היסטוריה מובנית
באקסל מייקרוסופט אולי יהיה אפשר בקוד לכתוב את הערך החדש אבל את הערך הישן איך הקוד ידע לאחר שנמחק???

יוכבדית

משתמש פעיל
בגוגל שיטס יש היסטוריה מובנית
באקסל מייקרוסופט אולי יהיה אפשר בקוד לכתוב את הערך החדש אבל את הערך הישן איך הקוד ידע לאחר שנמחק???
מדברת על גוגל שיטס
יודעת שיש היסטוריה מובנית,
רוצה להציג בטבלה נפרדת שינויים שנערכו בעמודה מסוימת.
חשבתי כרגע לשכפל את העמודה לטבלה חדשה, ולהוסיף תאריכים ומעכשיו והלאה כל שינוי אפילו תוספתשל שורה בטבלה יתעדכן בטבלה החדשה,
השאלה איך אני יכולה לעשות את זה?

איש גשם

משתמש חדש
יש לי טבלת אקסל מאדד ארוכה
ואני רוצה להוסיף את שם העמודה שישאר קבוע למעלה גם כשגוללים את העמוד למטה, כאילו, כמו שהמספר עמודה תמיד נשאר ככה השם ישאר
יש אפשרות כזאת?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
מדברת על גוגל שיטס
יודעת שיש היסטוריה מובנית,
רוצה להציג בטבלה נפרדת שינויים שנערכו בעמודה מסוימת.
חשבתי כרגע לשכפל את העמודה לטבלה חדשה, ולהוסיף תאריכים ומעכשיו והלאה כל שינוי אפילו תוספתשל שורה בטבלה יתעדכן בטבלה החדשה,
השאלה איך אני יכולה לעשות את זה?
בקוד זה אפשרי

אין על אקסל

משתמש פעיל
יש לי גליון אקסל שכל הנתונים באנגלית.
אני מעונינת לתרגם את כולו, כמו שאפשר לתרגם קובץ וורד,ליצור קובץ חדש בעברית
יש אפשרות?
יש אפשרות בקוד (אני אישית לא יודע איך) כאן ראיתי שכתבו על זה אבל הוא כותב שהוא לא הגיע לתרגום מדוייק של הרבה מהתרגום

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
יש לי כאן קובץ אקסל עם קוד לכל תלמיד ובעמודה אחרת רשום 1 (שזה אומר שהמשימה בוצעה) או 2 (שהמשימה לא בוצעה.
האם יש נוסחה שתוכל לספור לי אצל כל תלמיד לפי הקוד שלו כמה פעמים הפעולה בוצעה. העצם לספור את כל הפעמים שרשום 1 לכל קוד תלמיד

קבצים מצורפים

• חוברת1.xlsx
    KB 57.8 · צפיות: 18

צבי ג.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
תודה רבה. אשמח אם תסביר לי מה בעצם הפעולה, כדי שאוכל לעשות זאת גם בעתיד.
סופר שורה אם היא עומדת התנאים התנאי הראשון הוא שקוד התלמיד של השורה שווה לקוד תלמיד המבוקש התנאי השני האם הסטטוס של השורה שווה ל 1
כל תנאי הוא שני חלקים הטווח והתנאי

נערך לאחרונה ב:

MOISHI408

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
שאלה:

יש לי טבלה עם נתונים ועמודה של כמות, דוגמא:
שםמשפחהכמות
חייםאזולאי1
שמעוןפרידמן3
דודכהן2
אליהויעקובוביץ1

אני רוצה להציג כל שורה מספר פעמים כפי שכתוב בכמות, דוגמא:
שםמשפחהכמות
חייםאזולאי1
שמעוןפרידמן3
שמעוןפרידמן3
שמעוןפרידמן3
דודכהן2
דודכהן2
אליהויעקובוביץ1

איך עושים את זה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה