רותי;)

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בעיקרון אפשר אבל צריך איזושהי עקביות. רחובות וערים מכילים לפעמים מילה אחת ולפעמים שתיים, וגם מספר לא תמיד יש. יש משהו עקבי שאפשר להסתמך עליו?
אז קודם כל- בין העיר למספר יש כמעט להכל פסיקים אני צריכה להוסיף 2פסיקים לפני כל עיר בלי כתובת .
ובחלק צריך להוסיף אחד לפני כל הכתובת.
בתכלס אני צריכה שיהיה לי 2 פסיקים לפני העיר אז יש חלק שאין בהם כתובת רק עיר. ויש חלק שיש כתובת עם עיר אז לפני העיר
מצו"ב צילומסך
תודה רבה על העזרהה
1604354803555.png

רותי;)

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הי חייבת עזרה דחוף באקסל
יש לי עמודה של כתובת ואני צריכה להוסיף לפני העיר שני פסיקים. יש נוסחה לעשות את זה?
או להוסיף לפני המספר פסיק ואחרי המספר פסיק.הבעיה בזה שיש כתובות בלי מספר לכן עדיף לפני העיר 2 פסיקים
תודה
אז קודם כל- בין העיר למספר יש כמעט להכל פסיקים אני צריכה להוסיף 2פסיקים לפני כל עיר בלי כתובת .
ובחלק צריך להוסיף אחד לפני כל הכתובת.
בתכלס אני צריכה שיהיה לי 2 פסיקים לפני העיר אז יש חלק שאין בהם כתובת רק עיר. ויש חלק שיש כתובת עם עיר אז לפני העיר
מצו"ב צילומסך
תודה רבה על העזרהה
צפה בקובץ המצורף 755287

בעקרון נוסחה שתוסיף לי פסיק ליד כל פסיק שיש ?
יש כזה דבר?
שכל מקום שהוא רואה פסיק שיוסיף לי עוד אחד.
וגם פסיק בתחילת השורה.

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
מה התרגיל להפוך עשרוני לשעות.
אני רוצה שלושה תרגילים:

א. 0.5 דקות = 00:00:30
ב. 0.5 שעות = 00:30:00
ג. 0.5 ימים = 12:00:00

בתודה מראש

מרובע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
D I G I T A L
אני רוצה לעשות תרשים של שבתות השנה בצורת שעון של 54 נקודות, כשבמקום הספרות תהיינה שמות הפרשיות של אותן שבתות. (או אולי אפילו שעון של 354 ימים)
וכל שבת שיש בה אירוע מסויים תודגש ויכתב בה האירוע.
האם אפשר לעשות כזה דבר באקסל?
בתודה מראש

xl3391

משתמש מקצוען
מי יכול לעזור לי
יש לי פה אקסל שביום בהיר הפסיק את פעולתו (בכל העותקים שלו במחשב)

מדובר באקסל שמחשב ניצול חומר לחיתוך פרופילים...
אצלי נראה שעובד.
מה לא עובד לכם?
האם הלחצנים לא עובדים - כלומר פקודות המאקרו?
האם החלפתם גרסת אקסל?
יכול להיות שצריך לשנות הגדרות אבטחה במרכז יחסי אמון.
בכלל הקובץ ישן מאוד וכדאי להמיר לפורמט xlsm.

xl3391

משתמש מקצוען
מה התרגיל להפוך עשרוני לשעות.
אני רוצה שלושה תרגילים:

א. 0.5 דקות = 00:00:30
ב. 0.5 שעות = 00:30:00
ג. 0.5 ימים = 12:00:00

בתודה מראש
א. המספר העשרוני לחלק ל 1440 (ולעצב תוצאה כשעה)
ב. המספר העשרוני לחלק ל 24
ג. רק לעצב כשעה

בן ציון יקר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אצלי נראה שעובד.
מה לא עובד לכם?
האם הלחצנים לא עובדים - כלומר פקודות המאקרו?
האם החלפתם גרסת אקסל?
יכול להיות שצריך לשנות הגדרות אבטחה במרכז יחסי אמון.
בכלל הקובץ ישן מאוד וכדאי להמיר לפורמט xlsm.

באמת אחרי שבדקתי על מחשב אחר זה כן עבד
כנראה באמת בגלל עדכון של אופיס (יש לי מנוי בתשלום והוא מתעדכן לבד בלי לשאול :(:mad:)
אבל זה עדין לא עוזר לי כי אני צריך את זה על המחשב שלי
איך אני משנה את ההגדרות
ניסיתי להמיר ולא עזר

פ.ו

משתמש פעיל
צילום מקצועי
שאלה חדשה:
במידה ויש לי טור של מספרים, כגון מספרי אסמכתאות וכל תא מכיל מספר שונה של ספרות, אני צריכה שהטור יכיל רק את חמשת הספרות האחרונות של האסמכתא ולא את כל הספרות שמופיעות,
האם יש אפשרות לתת הוראה לכל הטור לשנות את הספרות כך שישארו רק 5 ספרות אחרונות?

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
שאלה חדשה:
במידה ויש לי טור של מספרים, כגון מספרי אסמכתאות וכל תא מכיל מספר שונה של ספרות, אני צריכה שהטור יכיל רק את חמשת הספרות האחרונות של האסמכתא ולא את כל הספרות שמופיעות,
האם יש אפשרות לתת הוראה לכל הטור לשנות את הספרות כך שישארו רק 5 ספרות אחרונות?
A1 כמובן מייצג את התא שממנו נלקחת המחרוזת
קוד:
=RIGHT(A1,5)

היצירתיות שבאומן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
אוטומציה עסקית
האם יש אפשרות כשאני כותב את סטטוס האישור בגיליון 1 במקומו יהיה רשום את קוד הפעולה שרשום במסד נתונים
אם כן זה מאד יעזור לי באם מישהו יכול לכתוב לי את קוד הפקודה המלא

קבצים מצורפים

• ‏‏ניסיון - עותק.xlsx
    KB 11.2 · צפיות: 15

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום
האם יש אפשרות כשאני כותב את סטטוס האישור בגיליון 1 במקומו יהיה רשום את קוד הפעולה שרשום במסד נתונים
אם כן זה מאד יעזור לי באם מישהו יכול לכתוב לי את קוד הפקודה המלא
לבחור ב B יופיע הקוד ב C

קבצים מצורפים

• __ניסיון - עותק.xlsx
    KB 13.2 · צפיות: 20

אפר

סתם מתעניין...
מנוי פרימיום

xl3391

משתמש מקצוען
אני רוצה לעשות תרשים של שבתות השנה בצורת שעון של 54 נקודות, כשבמקום הספרות תהיינה שמות הפרשיות של אותן שבתות. (או אולי אפילו שעון של 354 ימים)
וכל שבת שיש בה אירוע מסויים תודגש ויכתב בה האירוע.
האם אפשר לעשות כזה דבר באקסל?
בתודה מראש
אפשר. לא נקודות אלא טבעת מחולקת לכמות השבתות, בשילוב תרשים עוגה לצורך האירועים, ואפשר גם להוסיף מחוג שמראה את השבת הקרובה. קצת ארוך להסביר... אם עדיין רלוונטי תרשום וננסה להסביר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה