רופא עינים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שושניתוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מחפשת בדחיפות רופא עיניים טוב לילדים, שמאבחן טוב גם בענין עין עצלה.
קופת חולים מכבי אזור בני ברק והסביבה.

אודה מאוד מאוד על כל תשובה שתוכל לסיע לי

nc

משתמש סופר מקצוען
פרופסור שפירר הוא הכי טוב בתחום.
אני חושבת שאפשר לקבל החזר חלקי ממכבי על הביקור.

שושניתוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אולי לפני הפרטי, משהו יודע על רופא מומלץ בתחום, שמקבל דרך הקופה

הני כגנס

משתמש מקצוען
ד"ר ויסנביק ברח' השומר 64 בב"ב - נחשב רופא מעולה - בלי לצפות ליחס מיוחד לילדים למרות שנחשב רופא ילדים - את ההסברים לילד מה עושים וכו' ההורים צריכים להסביר
אני יודעת שהוא מומלץ ע"י כמה רופאי ילדים

חלב

משתמש מקצוען
לבת שלי היתה עין עצלה (לפני 7 שנים) אחרי שהיינו אצל כמה רופאים שנחשבים למומחים הלכנו לפרופסור שפירר. ב"ה מאוד מרוצים.

צ פומרנץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
ורדה לנדא - אורטופטיסטית מומחית.
מקבלת מטעם מכבי ברח' כהנמן 64 ו'.

בטלפון כשמזמינים תור הם אומרים שצריכים הפניה מרופא עיניים- זה בסדר, אפשר לבוא אליה גם בלי הפניה, והיא מקבלת.

שושניתוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י צ פומרנץ;1795745:
ורדה לנדא - אורטופטיסטית מומחית.
מקבלת מטעם מכבי ברח' כהנמן 64 ו'.

בטלפון כשמזמינים תור הם אומרים שצריכים הפניה מרופא עיניים- זה בסדר, אפשר לבוא אליה גם בלי הפניה, והיא מקבלת.

אבל היא יותר לבעיות מקוד לא?

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
רפאלה סגל-על גבול רמת גן, מומחית ביותר.

שושניתוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י RacheliArt;1795844:
רפאלה סגל-על גבול רמת גן, מומחית ביותר.

שמעתי עליה המלצות, איך מגיעים אליה, כי כנראה ממכבי היא לא מקבלת (ניסיתי במכבי ללא הפסקה ולא מצאו את שמה)

צ פומרנץ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י שושניתוש;1795751:
אבל היא יותר לבעיות מקוד לא?

ייתכן. אבל יש לה מומחיות בכל הנושאים האלה כולל עין עצלה.

shיפי

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מצטרפת להמלצה על ד"ר ויסנביק וגם על ורדה לנדאו.
אבל אם מחליטה ללכת אל ד"ר ויסנביק סעי אליו למרפאה בקרית אונו (יש תחבורה מבני ברק)כי בבני ברק התור הקרוב אצלו הוא עוד שלושה חודשים ובקרית אונו יש לך המתנה של שבוע-שבועיים.

אך

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י הני כגנס;1795734:
ד"ר ויסנביק ברח' השומר 64 בב"ב - נחשב רופא מעולה - בלי לצפות ליחס מיוחד לילדים למרות שנחשב רופא ילדים - את ההסברים לילד מה עושים וכו' ההורים צריכים להסביר
אני יודעת שהוא מומלץ ע"י כמה רופאי ילדים

גם אני כבר שנים אצלו עם הילדים ומאד מרוצה. בב"ב צריך לחכות המון זמן לתור. יש לו קליניקה בקרית אונו(10 דק' מב"ב) והוא מקבל שם כמעט כל יום, תבדקי בספר של מכבי.
לא ראיתי שכבר המליצו לפני על ק. אונו, רק תיקון קל לי נתנו שם כבר כמה פעמים תור מהיום למחר.

שושניתוש

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
נכתב ע"י אך;1796726:
גם אני כבר שנים אצלו עם הילדים ומאד מרוצה. בב"ב צריך לחכות המון זמן לתור. יש לו קליניקה בקרית אונו(10 דק' מב"ב) והוא מקבל שם כמעט כל יום, תבדקי בספר של מכבי.
לא ראיתי שכבר המליצו לפני על ק. אונו, רק תיקון קל לי נתנו שם כבר כמה פעמים תור מהיום למחר.

והוא מבין גם בתחום של עין עצלה, מיקוד וכו'?

רק ס"ד

משתמש רשום
יש למשהו המלצה עדכנית על ד"ר ויסנביק?
מאד יעזור לי!
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה