דרוש מידע רופא עור לאטופיק לתינוקת במרכזדרוש מידע על רופא

**Moko**

משתמש מקצוען
על החזה ועוזר לגירודים בכל המקומות?
לא הבנתי

תודה לך
נכון לא הסברתי מספיק
אני מורחת לו איפה שיש שכבה עבה כזאתי של יובש, אצלו ספציפית זה בחזה וטיפה ברגליים. זה מעלים את השכבה
(השכבה זה מה שעולה ראשון בגוגל כשכותבים אוטופיק..)

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
ד״ר אילן זמיר, היה לאח שלי את זה והוא פשוט ריפא לו את זה אין לו כבר כלום ברוך ה׳,
ממש מלאך
הוא לא דרך הקופה אבל הוא שווה כל שקל!!!
המספר הוא: 1700551655
בהצלחה ורפואה שלימה!
רשיונו נשלל על ידי משרד הבריאות ולא סתם.

**Moko**

משתמש מקצוען
רשיונו נשלל על ידי משרד הבריאות ולא סתם.
אויש בדיוק באתי לשאול אותה מה היה הקסם שלו :sne:
מה הסיפור של אוטופיק? זה משהו שמצוי דווקא בישראל?
זה נכון שזה קשור לאסטמה של דרכי הנשימה? (מאותה משפחה)
זה אמור לעבור מתישהו ??

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
מה הסיפור של אוטופיק?
דלגת סוג2 של מערכת החיסון.
משהו שמצוי דווקא בישראל?
ממש לא. בכל המדינות המפותחות. יותר בערים פחות בכפרים.
זה נכון שזה קשור לאסטמה של דרכי הנשימה? (מאותה משפחה)
בהחלט כן. וכן לאלרגיה למזון, לנזלת אלרגית, לדלקת עינים כרונית ולדלקת אלרגית של הושט. הכל מאותה משפחה.
זה אמור לעבור מתישהו ??
לרוב הילדים זה עובר.

**Moko**

משתמש מקצוען
דלגת סוג2 של מערכת החיסון.

ממש לא. בכל המדינות המפותחות. יותר בערים פחות בכפרים.

בהחלט כן. וכן לאלרגיה למזון, לנזלת אלרגית, לדלקת עינים כרונית ולדלקת אלרגית של הושט. הכל מאותה משפחה.

לרוב הילדים זה עובר.
דלקת של מערכת החיסון ? משהו שהגוף עושה לעצמו או מחסור בחיסונים או מה? וואו הצלחת להלחיץ ;)
סתם מתוך סקרנות האם זה משפחתי.. בעלי עם אסטמה ויש לי 2 אחד עם סבוראה והשני עם אוטופיק, ולי עצמי יש גם ניצנים של סבוריאה.. כאילו מה נסגר ? חחח
זה חצי מצחיק וחצי מייאש אנחנו בתקופה של 3 חודשים שכ-ל שבוע מוצאים את עצמנו אצל הרופא לבקש תרופה או משחה אחרת זה בלתי נסבל!

אין כמו אבא

משתמש רשום
לבנות- הד אנד שולדרס
שמפו סבו של חברת קאמדיס
בנים עם שיער קצר יכולים להמשיך להסתדר עם שמפו לתינוקות
הד הנד שולדרס זה לא שמפו רגיל שמתאים למבוגרים? התכוונת אולי למשהו מסוים?
ושמפו סבו קאמדיס איפה אפשר לקנות?
שמפו תינוקות מתכוונת לרגילים של ד"ר פישר?
תודההה

אין כמו אבא

משתמש רשום
זה לא קשור לאטופיק?
הבת שלי כל הזמן עם עיניים אדומות ומתחת לעיניים גרד כזה
אני גם ככה ותמיד חשבתי שקשור לאטופיק
זה מה שכתבה, שזה קשור לאטופיק..זה מאותה משפחה. גם אצלי הילדים עם אטופיק,דלקות וגרד בעיניים המצריכות סטרואידים בעיניים בעיקר באביב. ונזלת אלרגית. סיוטטטטטט מגיל חודש יומיום עד גיל 5.
אגב, דאבוס בהחלט מקל ועזר להם לחצי שנה...סכום רציני אבל בשביל שהילדים ישנו טוב חצי שנה זה שווה. מבאס שלא עזר ליותר...
ועוד טיפ שממש מקל עליהם בזמני גירוד בעיקר בלילה, אני לוקחת בד נעים טריקו ,כותנה. מרטיבה וסוחטת וחובשת על המקום המגרד לאחר שמרוח שם קרם לחות. מוציאה לאחר כשעה שא ייבש את העור.

**Moko**

משתמש מקצוען
זה מה שכתבה, שזה קשור לאטופיק..זה מאותה משפחה. גם אצלי הילדים עם אטופיק,דלקות וגרד בעיניים המצריכות סטרואידים בעיניים בעיקר באביב. ונזלת אלרגית. סיוטטטטטט מגיל חודש יומיום עד גיל 5.
אגב, דאבוס בהחלט מקל ועזר להם לחצי שנה...סכום רציני אבל בשביל שהילדים ישנו טוב חצי שנה זה שווה. מבאס שלא עזר ליותר...
ועוד טיפ שממש מקל עליהם בזמני גירוד בעיקר בלילה, אני לוקחת בד נעים טריקו ,כותנה. מרטיבה וסוחטת וחובשת על המקום המגרד לאחר שמרוח שם קרם לחות. מוציאה לאחר כשעה שא ייבש את העור.
כמה זמן שהייה במקומות האלו מבריא את העור ?

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
הד הנד שולדרס זה לא שמפו רגיל שמתאים למבוגרים? התכוונת אולי למשהו מסוים?
ושמפו סבו קאמדיס איפה אפשר לקנות?
שמפו תינוקות מתכוונת לרגילים של ד"ר פישר?
תודההה
הד אנד שולדרס המקורי )בלי תוספות ריח מיוחדות) מתאים בדרך כלל לקרקפת רגישה.
שמפו סבו של קאמדיס ( ובכלל כל התכשירים המומלצים פה) בבתי מרקחת, או באתרים בסגנון iherb.
שמפו תינוקות של אטופיק. למשל מוסטלה שהוזכר הודעה קודם. בשום אופן לא ד"ר פישר....

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
למיטב ידיעתי מינימום חודש וחצי, כמו שנכתב לעיל חייבים דוקא את דאבוס וההרים הגבוהים לצאת כל יום 4 חמש שעות...מכירה כאלה שעושים זאת כשלושה חודשים.
מינימום חמישה שבועות.
איך אנשים מצליחים לעשות את זה שלושה חודשים, יוהו :sne:
אני יודעת משהו על העלויות....

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
דלקת של מערכת החיסון ? משהו שהגוף עושה לעצמו או מחסור בחיסונים או מה? וואו הצלחת להלחיץ ;)
סתם מתוך סקרנות האם זה משפחתי.. בעלי עם אסטמה ויש לי 2 אחד עם סבוראה והשני עם אוטופיק, ולי עצמי יש גם ניצנים של סבוריאה.. כאילו מה נסגר ? חחח
זה חצי מצחיק וחצי מייאש אנחנו בתקופה של 3 חודשים שכ-ל שבוע מוצאים את עצמנו אצל הרופא לבקש תרופה או משחה אחרת זה בלתי נסבל!
זה משהו שהגוף עושה לעצמו, כן. אין קשר לחיסונים.
וכן, זה משפחתי.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
מישהו כאן משתמש עם קרם של א-דרמה?
כתוב על זה למרוח פעם ביום
הכוונה שאי אפשר יותר מזה? מישהו יודע?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה