רווחים מדירת נופש בטבריה

משתדל1

משתמש רשום
עריכה תורנית
לא יודע לומר לך דברים מדוייקים
יש לי קרוב משפחה שיש לו 2 דירות כאלו בטבריה (באיזור החרדי)
והוא לא מצליח להחזיר את ההשקעה לטענתו
בהצלחה!
אם תוכל לבקש ממנו שאני ידבר איתו אני ישמח
אם כן שלח לי בפרטי פרטים שלו.
תודה רבה

B.M.H

משתמש חדש
יש בטבריה המון דירות נופש ככה שההיצע גדול על הדרישה אלא אם זה משהו מאד אטרקטיבי או מבחינת הדירה או מבחינת מחיר

עדיתי

משתמש חדש
צריך ומאד
תשמע איך אני קונה דירה.
כל הצעה שיש לי לקניית דירה, אני מתקשר לכמה מתווכים באותו אזור ושואל מה יש להם להציע דירה בסדר גודל דומה, ואומר להם שהציעו לי את הדירה שבאמת מעניינת אותי, ככה אני יקבל את המידע הכי טוב על הדירה השכנים האזור וכו', אם המתווך יקלל (תמיד יקלל) עם סיבה אמתית כמו שקרה לי לפחות פעם אחת שבדרך זו נודע לי על דירה שמאד התקדמתי ורציתי, שהשכן מתחת לדירה יהפוך את העולם שהדירה המפוצלת שמעליו שבה התעניינתי תחזור לדירה אחת, וזה נודע לי ממתווך, ניגשתי לשכן דיברתי איתו וראיתי שאכן הוא ילשין ויעשה הכל שהפיצול יפורק, (וכך גם קרה בסוף), אבל אם המתווכים מקללים (תמיד מקללים כבר אמרנו) משטויות, (כמו לא כדאי חכה עוד שבוע נכנס לי יותר טוב מזה, המוכר לא נורמלי, ועוד ועוד שלל גיבובים), אתה מבין שעלית על עיסקה טובה כי אם היה משהו רע באמת הם היו אומרים לך כמובן. אגב לפעמים גם בטלפונים האלו מתברר עיסקה יותר טובה ממתווך ככה שזה לגיטמי לעשות את זה.
אני לא אומר חלילה שדבריך אינם נכונים, ואתה בהחלט מעלה נקודות חשובות, אבל בסוף כשאני מצליב מידע והסתובבתי בשכונה יומיים שלמים וחפרתי, והתקשרתי לבעלי דירות שפרסמו ביתד, קיבלתי תמונה שעונה לי גם על הבעיות שאתה מעלה.
בהצלחה רבה
אשמח לדעת מה יצא לך בקשר לדירת נופש בטבריה,
הציעו לי הצעה מפתה ואני עדיין בספק אם שווה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קג

א לְדָוִד בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְכָל קְרָבַי אֶת שֵׁם קָדְשׁוֹ:ב בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי וְאַל תִּשְׁכְּחִי כָּל גְּמוּלָיו:ג הַסֹּלֵחַ לְכָל עֲוֹנֵכִי הָרֹפֵא לְכָל תַּחֲלֻאָיְכִי:ד הַגּוֹאֵל מִשַּׁחַת חַיָּיְכִי הַמְעַטְּרֵכִי חֶסֶד וְרַחֲמִים:ה הַמַּשְׂבִּיַע בַּטּוֹב עֶדְיֵךְ תִּתְחַדֵּשׁ כַּנֶּשֶׁר נְעוּרָיְכִי:ו עֹשֵׂה צְדָקוֹת יי וּמִשְׁפָּטִים לְכָל עֲשׁוּקִים:ז יוֹדִיעַ דְּרָכָיו לְמֹשֶׁה לִבְנֵי יִשְׂרָאֵל עֲלִילוֹתָיו:ח רַחוּם וְחַנּוּן יי אֶרֶךְ אַפַּיִם וְרַב חָסֶד:ט לֹא לָנֶצַח יָרִיב וְלֹא לְעוֹלָם יִטּוֹר:י לֹא כַחֲטָאֵינוּ עָשָׂה לָנוּ וְלֹא כַעֲוֹנֹתֵינוּ גָּמַל עָלֵינוּ:יא כִּי כִגְבֹהַּ שָׁמַיִם עַל הָאָרֶץ גָּבַר חַסְדּוֹ עַל יְרֵאָיו:יב כִּרְחֹק מִזְרָח מִמַּעֲרָב הִרְחִיק מִמֶּנּוּ אֶת פְּשָׁעֵינוּ:יג כְּרַחֵם אָב עַל בָּנִים רִחַם יי עַל יְרֵאָיו:יד כִּי הוּא יָדַע יִצְרֵנוּ זָכוּר כִּי עָפָר אֲנָחְנוּ:טו אֱנוֹשׁ כֶּחָצִיר יָמָיו כְּצִיץ הַשָּׂדֶה כֵּן יָצִיץ:טז כִּי רוּחַ עָבְרָה בּוֹ וְאֵינֶנּוּ וְלֹא יַכִּירֶנּוּ עוֹד מְקוֹמוֹ:יז וְחֶסֶד יי מֵעוֹלָם וְעַד עוֹלָם עַל יְרֵאָיו וְצִדְקָתוֹ לִבְנֵי בָנִים:יח לְשֹׁמְרֵי בְרִיתוֹ וּלְזֹכְרֵי פִקֻּדָיו לַעֲשׂוֹתָם:יט יי בַּשָּׁמַיִם הֵכִין כִּסְאוֹ וּמַלְכוּתוֹ בַּכֹּל מָשָׁלָה:כ בָּרְכוּ יי מַלְאָכָיו גִּבֹּרֵי כֹחַ עֹשֵׂי דְבָרוֹ לִשְׁמֹעַ בְּקוֹל דְּבָרוֹ:כא בָּרְכוּ יי כָּל צְבָאָיו מְשָׁרְתָיו עֹשֵׂי רְצוֹנוֹ:כב בָּרְכוּ יי כָּל מַעֲשָׂיו בְּכָל מְקֹמוֹת מֶמְשַׁלְתּוֹ בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

יוקרה בשולחן החג • פרס לזוכה • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה