דרוש מידע רוגלאך בשתי דקות...

מאפים קפואים האם היית קונה?

• כן, בכל שבוע

הצבעות: 24 9.0%
  • הייתי מעדיפה לאפות לבד אבל כשיהיה לי עומס אקנה

הצבעות: 161 60.1%
  • לא. אין כמו מאפה ביתי

הצבעות: 55 20.5%
  • בערב שבועות זה רעיון מצויין לכל המאפים החלביים

הצבעות: 10 3.7%
  • מעדיפה לקנות במאפיה ביקר יותר ולא להתקשקש ולהסתכן שישרף

הצבעות: 18 6.7%

• סה"כ מצביעים
    268
  • הסקר נסגר .

nlk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כמו שכתבו כאן מעלי,
לא קונה רק בגלל כמות השטויות והחומרים המתועשים ששמים בפנים...
כמות הסוכר וכמות המרגרינה....

מאמינה שאם היו מציעים מאפים איכותים ובריאים יחסית יש כבר על מה לדבר.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
מבחינת (חוסר) בריאות זה אותו דבר כמו מאפיה
אם המחיר יהיה משתלם משמועותית אני מאמינה שיהיה לזה צורך המיוחד כשצריך כמות גדולה
ואם זה יהיה אולי יותר טבעי -עם חמאה ולא מרגרינה אז אני יעדיף אפילו אם יעלה כמו אפוי

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
קניתי בונזור השבוע, אבל לדעתי הוא יקר.
עלה 20 ל600 ג' אם אני לא טועה.
יצא מוצלח והבית התמלא ניחוח!

hadas9

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
גם אצלי מדבר הקטע הבריאותי, אם יהיה למכירה ללא מרגרינה וחומרים מתועשים זה יהיה מאוד יעיל

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אם העסק כבר קיים ופעיל,
אשמח לקבל פרטים.
תודה.

סטאזרית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני אופה די הרבה בעצמי
גיסתי מוכרת במכירה בבית את המוצרים שדיברת אליהם
אני חושבת שזה הולך די יפה

אחרי פורים כשהיא רצתה לחסל - קנינו ממנה כמות, והיה מאד כיף כשביום שעשיתי את התנור (בשבוע האחרון) עוד יכלתי למלא את הבית בריח של אפיה (מיקסר כבר לא הפעלתי)
המאפים טעימים מאד ברגע שיוצאים, לענ"ד למחרת - כבר פחות (או שאנחנו מפונקים)

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בתשובה חיובית: קונה. יש רק אופציה אחת. - כל שבוע.
מה עם כאלה שקונות רק כשאין להן זמן לאפות/מגיעים אורחים/ארוע/סיום/יורצייט וכד'
אני חושבת שהייתי משתמשת במוצר כזה לפעמים. כל שבוע לשבת, אני מעדיפה להכין בעצמי לפי הזמן שיש. ואני לא אופה כל שבוע רוגלך, כך שזו לא בחירה בין לקנות ללאפות לבד. אלא בין רוגלך לעוגה אחרת. אם תהיה לי אופציה כזו זמינה, כאשר אני אראה שאני לחוצה בזמן, או מחפשת להכין שבת קלילה ומהירה, הייתי קונה מוצר כזה.
נ.ב אצ:לי מאפיה היא לא אופציה לשבת. לדעתי לא טעים. אעדיף להכין עוגה 'כושית' בחושה מאשר לקנות את הרוגלך של החנות.

Rotem100

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני חושבת שזה לא הענין של לקנות כל שבוע אלא לקנות כל תקופה מסויימת 2-3 שיהיה במקפיא למקרה הצורך.
אם הולכים במיוחד לקנות לכבוד שבת--זה מאבד את האפקט של להוציא מהמקפיא ולאפות.
ז"א הייתי מתייחסת לזה כמו למוצרים קפואים ששמים סטוק במקפיא.

וגם אני חושבת שאם החומרים יהיו בריאים יותר יש יותר סיכוי.
אני באופן אישי לא קונה אף פעם במאפיות כי אנחנו אוכלים רק קמח מלא ובשבת אף פעם לא מגיעים לעוגות..אבל אם יהיה מקמח מלא אולי זה יפתה יותר...

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
כפי שציינו לפני,
אם מדובר במאפים יחסית בריאים, ללא מרגרינה ואולי אפילו גרסאות מקמח מלא וכדו - הייתי קונה גם אם היה יותר יקר מהרגיל.
אם מדובר במאפים רגילים, עם מרגרינה וכל זה, רק אם הטעם משתווה למאפיות היותר מוצלחות שקיימות. בשביל טעם מתועש ולא מי יודע מה, לא מחפשת להפעיל את התנור שיעשה ניחוח בבית, מה גם שביום שישי לפעמים התנור תפוס וקצת סיפור למצוא זמן לאפות.
כאמור, עבור בריאות כדאי ושווה להתאמץ.

ויש את החלק האסטתי, שאם אתם מפרסמים את האנשים שעובדים על הבצק עטויי כפפות וכובעים ח"פ וכו' - זה יקפיץ עבורכם את המכירות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  35  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה