רואקוטן כדאי?

טובי זוננפלד

משתמש רשום
מה ההשלכות לדוגמה, אם אפשר לשאול... ?
מכירה מקרוב- מישהי שנהיתה לה תופעת 'השתערות'-שיעור יתר בכל הגוף, ובפרט בפנים.
יתכן מאד שעדיין שווה, גם לא מחייב שזה יקרה, אך כדאי לקחת בחשבון.
(דברה ע"כ עם האפילטורית שלה-וסיפרה לה שהרבה שמגיעות אליה, זו הסיבה)

דינדושה

משתמש מקצוען
מכירה מקרוב- מישהי שנהיתה לה תופעת 'השתערות'-שיעור יתר בכל הגוף, ו
בפרט בפנים​
.
יתכן מאד​
שעדיין שווה,
גם לא מחייב​
שזה יקרה, אך כדאי לקחת בחשבון.
(דברה ע"כ עם האפילטורית שלה-וסיפרה לה שהרבה שמגיעות אליה, זו הסיבה)​
זה נכון
היה לי את זה וגם להרבה שלקחו שאני מכירה
עשיתי אפילציה כמה פעמים, עבר כלא היה

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יודע אם כשלוקחים ראקוטן יש משהו שאסור לאכול/לשתות (לדוג' קפה וכ"ו)
לא ידוע לי. ואני עכשיו לוקחת....

כדאי להמעיט באלכוהול. אבל זה לא חובה. (כי שניהם מעמיסים על הכבד)

יוניקורן

משתמש מקצוען
כנ"ל גם לי לא ידוע, ואפילו בהתחלה אמרתי לרופאה שלי שהמעטתי בצריכה של גבינה צהובה למשל (בשל עליה קלה בכולסטרול בהתחלה) והיא אמרה שלא צריך וזה בסדר....

עמ"י

משתמש צעיר
מכירה אישית נער שלקח ראקוטן
אחרי שכל המשחות הקוסמטיות היקרות לא עזרו
וזלזל ולא ערך בדיקות דם.
זה עזר לעור הפנים פלאים
אבל למרבה הצער נגרם לו נזק לכבד בגלל הזלזול...
ב"ה היום כבר בסדר אבל היתה תקופה ממש לא פשוטה.
אם לוקחים - חובה להיות במעקב בדיקות דם רצוף!

יוכי כוכי

משתמש רשום
מישהו יודע האם ראקוטן פוגע במחזור החודשי?
שמעתי שזה פוגע- חלק שלא קיבלו בכלל וחלק לא היה סדיר
תודה רבה על האשכול מאד עוזר!

פוקה פוקה

משתמש מקצוען
עובדה.יכול לעצור גדילה
יש בחורים שצמחו להם כמויות של שערות
ויש עוד דוגמאות
אך אין פיתרון יותר טוב מהריקוטן

shiffy1

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יודע האם ראקוטן פוגע במחזור החודשי?
שמעתי שזה פוגע- חלק שלא קיבלו בכלל וחלק לא היה סדיר
תודה רבה על האשכול מאד עוזר!
תלוי בכמות שלוקחים.
בכל מקרה אם יש בעיות במחזור בזמן לקיחת רוקוטן, שום רופא לא נבהל כי זה נורמאלי....
אני אישית לקחתי 20 מ"ג וזה בסדר.
אחותי לקחה 60 מ"ג והשתבש לה בצורה מחרידה. נבהלנו מאד, אבל הרופא לא יתיחס ואמר שיש מקום לבדיקה רק לאחר תקופת הרוקוטן.
שבוע אחרי שהיא גמרה לקחת העניין הסתדר... ועד היום הכל בסדר. ב"ה

מומלץ להימנע מאלכוהול זה לא טוב בכלל
וגם פעילות ספורט במידה מותאמת

אגב שטוב לקחת ביום ולא בלילה
לי זה עשה הפרעות שינה היו לילות שישנתי בהם גג רבע שעה חצי שעה
הרופא מיד אמר שז ה לא טוב לקחת בלילה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  0  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה