דרוש מידע רב שמכיר ומבין את הנושא הכאוב "נרקיסיזם"

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
מצב
הנושא נעול.

בינה אנושית :)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חוברת מדהימה ומושקעת מאוד!
התמצות של המושגים מפליא!
מדהים איזו כמות של חומר 'הצליחה להיכנס' בתוך שמונה עמודים.
ברשותך, אציין שתי הערות קלות:
א. הסיבה שיש חובת ניתוק מהנרקיסיסט, אינה בשביל 'לנקום' בו (למרות הזעם הכבוש שיש כלפיו על התעללות שנמשכת בדרך כלל במשך שנים), אלא פשוט בשביל לחיות! יש מקרים שזה פיקוח נפש של ממש! [בפרט לקרבן שיש לו משפחה וילדים, ויש לו מחוייבות לדאוג להם להורה ראוי, ולא להורה כזה שנפשו נתונה להכאות חוזרות ונשנות מידי פעם באופן לא צפוי].
ב. ועוד הערה פשוטה וכנראה מיותרת: כל המדובר בחוברת הוא על הטיפוס הנודע בשם 'נרקיסיסט'. אמנם פשוט וברור שכדי לקבל את התואר הנכסף הזה לא די להיות סתם 'איש קשה' וכדומה.
אגב, אם היה אפשר להוסיף בסוף החוברת 'מראי מקומות' לכל הנאמר, זה היה טוב יותר. [אלא אם כן מרוב מקורות אי אפשר לציין לכולם].
תודה על הפרגונים 😊
עבדתי במקום עם בוסית כזאת ועברתי התעמרות קשה בעבודה.
זה בכלל לא מתקרב לסבל של בן או בת להורים כאלה
במקרה שלי "פשוט" לעזוב, מה שלא אפשרי כשזה במשפחה.

כן היה תהליך של שנים להבין מה קורה ומתוך זה ראיתי הרבה סרטונים של פסיכולוגים שהסבירו את התופעה ואת דרכי ההתמודדות איתה.

אם הובן שיש להתנתק בשביל נקמה אז אני צריכה לערוך את הקובץ כי זה לא הכוונה, כי המטרה היא כמובן לרווחה של הקרבן.
ולגבי ההערה השנייה, מצוין שם קטגוריות ברורות של DSM האמריקאי שלפי הם ניתן לדעת אם מדובר בנרקיסיסטים.

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
אם הובן שיש להתנתק בשביל נקמה אז אני צריכה לערוך את הקובץ כי זה לא הכוונה, כי המטרה היא כמובן לרווחה של הקרבן.
הסתכלתי שוב. אכן לא כתוב שזו המטרה. אבל משום מה לא היה מודגש שהעיקר הוא להשיג ממנו שלוה. יתכן שזו טעות שלי בהסתכלות.
ולגבי ההערה השנייה, מצוין שם קטגוריות ברורות של DSM האמריקאי שלפי הם ניתן לדעת אם מדובר בנרקיסיסטים.
נכון. אבל אחרי הקטגוריות הברורות כתוב שצריך להקשיב לאינטואיציות שלנו. וזה לפעמים מסוכן ומוטה בגלל סיבות שונות. אז אולי רק המשפט הזה דורש קצת הבהרה. (במחשבה שניה, אולי היה מומלץ להקדים את הקטגוריות הנ"ל לתחילת החוברת, כדי שידעו בכלל על מי מדובר ורק אחר כך ידונו עליו).
ושוב תודה על החוברת המעשירה.

MP3+

משתמש פעיל
זה החוברת של הרב פנים מאירות
הוא קורא לזה הפרעת אישיות גבולית אבל בפירוש מדבר על נרקיסיזם

קו פנים מאירות, אידיש אמריקאית
0723701823 שלוחה 7 (בריאות הנפש )ואח"כ נראה לי 1 (הפרעות אישיות)
יש שם המון שלוחות על כל סוגי ההפרעות והבעיות הנפשיות...
ועוד הרבה שלוחות שוות מאד....
האזנה עריבה ומועילה

תשימו לב מה אתם מעבירים.
תקראו קצת את החוברת, עם כל הכבוד זה נשמע לגמרי לא שפוי!!!!!!

נערך לאחרונה ב:

פ.נ

משתמש מקצוען
מומלץ מאוד
המכון הזה מציל נפשות רבות!!
בשורה אדירה לציבור!!

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מומלץ מאוד
המכון הזה מציל נפשות רבות!!
בשורה אדירה לציבור!!
אני בהלם איך אנשים ממליצים כאן לקרא חומר - בזמן שמדובר על מקראי פיקוח נפש ממש!
מי עומד מאחורי הבלוג?
איזה הכשרה יש להם בעניין כל כך רגיש?

MP3+

משתמש פעיל
מתאר את התופעה בצורה ברורה עם כלים חזקים להתמודדות , יש מוקדי מכירה של החוברת מודפסת למי שמעוניין .
נשמע לך הגיוני לפרסם כזה דבר?????
חלק מהנקודות המובאות בחוברת:
-הקב"ה נתן כוחות מיוחדים לשותפים של בארדער ליין, ה'רוצה שתתפללו אליו ותבקשו ממנו ותאמרו לו 'אני מקבל את הייסורים באהבה, אני מבין את התפקיד שלי ואעשה זאת', וכל אחד ששומעת השיעורים של פנים מאירות צריך להודות לה' שה' האיר את עיניו עם השיעורים הללו, צריך להתרגל לחיות בהודיה לה', להודות לה'ולעשות סעודות הודיה ולחיות ולשמח אחרים, זה סגולה לכל מיני ישועות.
-יהודי צריך שתהיה לו אמונה פשוטה, ואמונה פשוטה היא שמה שהיה אכן היה צריך לקרוא וזה הרצון ה' ואין על מי לכעוס כי זה הרצון ה',אבל העתיד היא בבחירה, כל אחד יכול לבחור איך יראו החיים מכאן והילך, ואפשר לבחור במהלך שהיא לא בדרך של מחלוקת ופירוד לבבות ולא לנתק קשר עם בן זוג או מהורים או מילדים, לא לפרק משפחות וקהילות, אין דבר כזה פירוד בין יהודים, אנו כעם חכם ונבון עם חכמהבינה ודעת יכולים להתמודד עם זה באמונה פשוטה.

אל תעזבי ידיים

משתמש פעיל
מי עומד מאחורי הבלוג?
כתוב שם שזה בהכוונת הרב דיאמנט והרב אדלשטיין.
אני חושבת שהם עושים הצלת נפשות ממש!!

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מאיפה אתה לוקח את זה?
הם לא מנהלים את האתר
האם הם עוברים על החומר?
ובטח לא מטפלים - טיפול בנפש זה יותר חמור מטיפול בגוף!!
אני רואה באתר שירוש של "שיחת ייעוץ ראשונית" עם מי????
פגישה מיפוי מקיפה ע"י מי?
תהליך ליווי וטיפול מקצועי - מה המקצוע שלהם??? בדקת את זה? אני כן
1720561302109.png

MP3+

משתמש פעיל
מי עומד מאחורי הבלוג?
צודקת 100%.
הנה עוד נקודה מהחוברת "פנים מאירות"
תעשו טובה תפסיקו להעביר אותה.
אנשים מתקשרים ושואלים איך הם יכולים לדעת אם הם סובלים מהפרעת אישיות גבולית והאם אני מאבחן אנשים שסובלים מהפרעת אישיות גבולית, כבר אמרתי בשיעורים הקודמים שאני לא מאבחן אנשים, אבל אני כן רוצה להגיד לכל אלו שחוששים לזה, אם אתה יש לך צד שאתה סובל מההפרעה ואתה שומע בשיעור מקרה שקרה גם אצלך דע לך שאתה סובל מהפרעת אישיות גבולית, גם אם יש לך תירוץ טוב למה עשית את זה.

כפרת עוונות

משתמש פעיל
אנשים,
שימו לב לקחת רק מישהו עם תואר.
מנסיון מר
חבל על עוגמת הנפש והכסף.
תבררו כל מכון מה בדיוק ההכשרה המקצועית שלהם.
ייתכן שתופתעו שההכשרה שעברו זה בסך הכול קורס קצר בסיביטי או שלושת המימדים..
אל תיפלו בבור !! תשמרו על נפשכם וכספכם. אנא !

%IOO

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צודקת 100%.
הנה עוד נקודה מהחוברת "פנים מאירות"
תעשו טובה תפסיקו להעביר אותה.
אנשים מתקשרים ושואלים איך הם יכולים לדעת אם הם סובלים מהפרעת אישיות גבולית והאם אני מאבחן אנשים שסובלים מהפרעת אישיות גבולית, כבר אמרתי בשיעורים הקודמים שאני לא מאבחן אנשים, אבל אני כן רוצה להגיד לכל אלו שחוששים לזה, אם אתה יש לך צד שאתה סובל מההפרעה ואתה שומע בשיעור מקרה שקרה גם אצלך דע לך שאתה סובל מהפרעת אישיות גבולית, גם אם יש לך תירוץ טוב למה עשית את זה.
טוב
אם ככה כולנו בורדליינים

כפרת עוונות

משתמש פעיל
אנשים,
שימו לב לקחת רק מישהו עם תואר.
מנסיון מר
חבל על עוגמת הנפש והכסף.
תבררו כל מכון מה בדיוק ההכשרה המקצועית שלהם.
ייתכן שתופתעו שההכשרה שעברו זה בסך הכול קורס קצר בסיביטי או שלושת המימדים..
אל תיפלו בבור !! תשמרו על נפשכם וכספכם. אנא !
ואם תבררו טוב,
תשימו לב שאין כמעט או בכלל אין פער בין מחיר של אחד עם תואר
לבין אחד בלי תואר שלמד סיבטי 3 חודשים...
למרבה האבסורד

MP3+

משתמש פעיל
יכול להיות שהצדק איתך.
אבל מה שקצת מוזר בעיניי שיש למכון 3 מנהלים:
מאיר ויזל-אומן התקשורת וההקשבה.
תהילה חן-מאסטרית חוסן והעצמה.
מלכה דיאמנט-מאסטרית אנושיות והכלה.
מה באמת הם למדו???
(ושוב, אולי אני טועה... לא מכירה את המכון)

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה