דרוש מידע רב קו ברכבת- האם צריך לכל נוסע רב קו? או אפשר לנקב לכמה בכרטיס אחד?

דינמיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פעם זה היה כך, האם המדיניות השתנתה?

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
רכבת ישראל או רכבת הקלה?
ברכבת ישראל בדיוק השבוע ניסיתי לעשות את זה לילדים ולא הצלחתי. אולי לא ניסיתי מספיק.

נערך לאחרונה ב:

פרידא

משתמש מקצוען
כבר הרבה זמן שלא צריך. אני נסעתי כמה פעמים עם רב קו אחד לכמה ילדים. דרך אגב, השבוע נסעתי וקניתי 7 נסיעות. רק חבל שמי שהיה בקופה לא אמר לי שיש אפשרות לכרטיסיה של 6. אז כדאי לברר את האופציה.

דינמיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כבר הרבה זמן שלא צריך. אני נסעתי כמה פעמים עם רב קו אחד לכמה ילדים. דרך אגב, השבוע נסעתי וקניתי 7 נסיעות. רק חבל שמי שהיה בקופה לא אמר לי שיש אפשרות לכרטיסיה של 6. אז כדאי לברר את האופציה.
הכוונה לרכבת ישראל?

דינמיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כן.
אבל אולי כדאי שתשאלו אותם גם אל תסתמכו עלי.
אם אתם הצלחתם, למה שתהיה בעיה? אפשר דרך אתר רב קו להטעין אפילו כרטיסיה של 12 נסיעות. השאלה אם אפשר לממש את כולו בנסיעה אחת לכמה ילדים/ מבוגרים.
1650756158188.png

פרידא

משתמש מקצוען
כן.

אם אתם הצלחתם, למה שתהיה בעיה? אפשר דרך אתר רב קו להטעין אפילו כרטיסיה של 12 נסיעות. השאלה אם אפשר לממש את כולו בנסיעה אחת לכמה ילדים/ מבוגרים.
צפה בקובץ המצורף 1103948
כן.
נסעתי לשדה תעופה עם כמה ילדים והאחראי של הרכבת (שעומד ליד המעבר ששם מתקפים את הרב קו) שאל אותי למה עוברים כ"כ הרבה ילדים עם רב קו אחד. הראיתי לו שיש לי כרטיסיה על הרב קו ואמר שהכל בסדר.
בחזור היה לי אותו דבר בתחנת רכבת במודיעין וגם שם היתה מישהי מהרכבת ששאלה אותי איך עוברים כולם על אותו רב קו. הלכתי איתה לקופאית והוכחתי לה שקניתי כרטיסיה על הרב קו. והיא אמרה שאין בעיה רק שצריך לראות שמתקפים מספיק פעמים שכל הנסיעות ירדו!

דינמיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כן.
נסעתי לשדה תעופה עם כמה ילדים והאחראי של הרכבת (שעומד ליד המעבר ששם מתקפים את הרב קו) שאל אותי למה עוברים כ"כ הרבה ילדים עם רב קו אחד. הראיתי לו שיש לי כרטיסיה על הרב קו ואמר שהכל בסדר.
בחזור היה לי אותו דבר בתחנת רכבת במודיעין וגם שם היתה מישהי מהרכבת ששאלה אותי איך עוברים כולם על אותו רב קו. הלכתי איתה לקופאית והוכחתי לה שקניתי כרטיסיה על הרב קו. והיא אמרה שאין בעיה רק שצריך לראות שמתקפים מספיק פעמים שכל הנסיעות ירדו!
תודה, עזרת לי מאוד!

דינמיקס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יש במכשירים בתחנת רכבת אפשרות להמיר נסיעות מערך צבור לכרטיס נייר, ממירים כמה נסיעות שרוצים ועוברים עם הכרטיס נייר!!!
זאת אומרת, שאם יש לי ברב קו 300 ש''ח ונסיעה עולה 30, אני יכולה להמיר ל-10 נסיעות, כלומר, ל-10 כרטיסי נייר?

גרונים

משתמש פעיל

מה עושים עכשיו משפחה עם ילדים, האם אפשר לנסוע בערך צבור על רב קו אחד (פרופיל נוער)??

על פי הוראות משרד התחבורה:
הרפורמה הממשלתית בתעריפי הנסיעה הציבורית, תיכנס לתוקף באופן מלא, החל מיום 1.8.2022. במסגרת הרפורמה יחולו שינויים רבים במבנה התעריפים ובהסדרי הנסיעה ברכבת, אך עוד קודם לכן חלו/יחולו השינויים הבאים:
1. הופסקה מכירת כרטיסיות, החל מיום 3.5.2022. נוסעים שברשותם כרטיסיה, רשאים לנצל את יתרת הנסיעות שנותרה בה.
2. טעינת ערך צבור ב"רב קו":
עד ליום 31.7.2022, ניתן להמשיך ולטעון "ערך צבור", בהנחה של 20% לכל הנוסעים.
החל מיום 1.8.2022, תבוטל הנחה זו ובמקומה יינתנו, בעת טעינת "ערך צבור", הנחות אישיות רק לזכאים להן, לפי הוראות הדין. עם זאת, נוסעים שברשותם "ערך צבור" טעון ב"רב-קו", יהיו רשאים להמשיך ולנצל את מלוא היתרה הטעונה.
3. הפסקת מכירת כרטיסי "גמיש 7" ו"גמיש 30":
החל מיום 1.7.2022, תופסק מכירת כרטיסים תקופתיים מסוג "גמיש 7"** ו-"גמיש 30"***, הן משולבים והן לנסיעה ברכבת בלבד.

בהתאם להוראות משרד התחבורה, החל מ-1.8.2022 יעמדו לרשותכם מגוון כרטיסי נסיעה ברכבת, אמצעי תשלום דיגיטליים ואפשרויות רכישה שונות.
(מתוך אתר רכבת ישראל)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה