בקשת תפילה רב העיר באר שבע הגאון רבי יהודה דרעי - הרב יהודה בן אסתר לרפו"ש

מצב
הנושא נעול.

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ביה״ח ׳הדסה׳: עקב הליך רפואי מורכב שעובר כעת הגאון רבי רפאל יהודה דרעי, הציבור נקרא להעתיר בתפילות לרפואתו.

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בשורות טובות: הגאון הרב יהודה דרעי עבר בהצלחה את הפרוצדורה הרפואית שבאה לחזק את גופו לקראת הפעולה המשמעותית יותר שהרב אמור לעבור מחר והיא ניתוקו בהדרגה ממכונות ההחייאה. רופאיו מעידים שהם רואים בחוש את כח התפילה.

המשיכו להתפלל לרפואת הגאון הרב רפאל יהודה בן אסתר שליט"א

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מעבירה---

שלום לכולן אבא שלי עדיין במצב מאוד קשה והיום יום שישי אפשר לאסוף המון זכויות ולהרעיש עולמות בבקשה ממכם אני זועקת אליכם מלב ללב אני אוספת 40 נשים שעושות הפרשת חלה 40 שיאמרו שיר השירים ו40 שיקבלו שבת 10 דקות לפני זמן הדלקת נרות זה אומר בשעה: 7:01 לפי ירושלים בבקשה תפיצו ותעזרו לי שנגיע לזה ואפילו יותר בבקשה!!! לרפואת אבי מורי הרב רפאל יהודה בן אסתר תכוונו שהרפואה תהיה שלימה!!!
תכתבו כאן כ"א כמה היא הצליחה לאסוף ובדיוק למה הפרשת חלה/ שיר השירים/ הכנסת שבת מוקדם או גם וגם וגם תזכו למצוות והלואי ואזכה לבשר אותכם בשורות טובות ונאה ניסים גדולים אמן ואמן

לוטם

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

שסניק 360

משתמש רשום
קראתי
יש עדכון מה המצב???
שבוע וחודש טוב ובשורות טובות
בע''ה ב''ה.
היום (א') בין השעות 10.00 13.00 ינסו בבית החולים הדסה עין כרם בירושלים לנתק את רבה של באר שבע הגאון רבי יהודה דרעי ממכונת האקמו.

במשפחה מסרו כי "פעולה זאת היא רגישה מאוד, חייו של המרא דאתרא נמצאים בסכנה, אנו מתחננים ומבקשים מכולם לקרוא תהילים בזמן הזה, אברכי הכוללים ובחורי הישיבות אנא קבלו על עצמכם תענית דיבור לרפואתו.

הרב יהודה דרעי אושפז בבית החולים הדסה עין כרם לאחר שהתגלה זיהום ברגליים שהתפשט לכל חלקי גופו. בימים האחרונים נפוצו שמועות כי הרב עבר החייאה ובני המשפחה וציבור ענק קרעו את השמיים בתפילות לרפואתו.

שמו לתפילה: רבי רפאל יהודה בן אסתר "והן אל כביר לא ימאס תפילת רבים".

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צא

א יֹשֵׁב בְּסֵתֶר עֶלְיוֹן בְּצֵל שַׁדַּי יִתְלוֹנָן:ב אֹמַר לַיהוָה מַחְסִי וּמְצוּדָתִי אֱלֹהַי אֶבְטַח בּוֹ:ג כִּי הוּא יַצִּילְךָ מִפַּח יָקוּשׁ מִדֶּבֶר הַוּוֹת:ד בְּאֶבְרָתוֹ יָסֶךְ לָךְ וְתַחַת כְּנָפָיו תֶּחְסֶה צִנָּה וְסֹחֵרָה אֲמִתּוֹ:ה לֹא תִירָא מִפַּחַד לָיְלָה מֵחֵץ יָעוּף יוֹמָם:ו מִדֶּבֶר בָּאֹפֶל יַהֲלֹךְ מִקֶּטֶב יָשׁוּד צָהֳרָיִם:ז יִפֹּל מִצִּדְּךָ אֶלֶף וּרְבָבָה מִימִינֶךָ אֵלֶיךָ לֹא יִגָּשׁ:ח רַק בְּעֵינֶיךָ תַבִּיט וְשִׁלֻּמַת רְשָׁעִים תִּרְאֶה:ט כִּי אַתָּה יְהוָה מַחְסִי עֶלְיוֹן שַׂמְתָּ מְעוֹנֶךָ:י לֹא תְאֻנֶּה אֵלֶיךָ רָעָה וְנֶגַע לֹא יִקְרַב בְּאָהֳלֶךָ:יא כִּי מַלְאָכָיו יְצַוֶּה לָּךְ לִשְׁמָרְךָ בְּכָל דְּרָכֶיךָ:יב עַל כַּפַּיִם יִשָּׂאוּנְךָ פֶּן תִּגֹּף בָּאֶבֶן רַגְלֶךָ:יג עַל שַׁחַל וָפֶתֶן תִּדְרֹךְ תִּרְמֹס כְּפִיר וְתַנִּין:יד כִּי בִי חָשַׁק וַאֲפַלְּטֵהוּ אֲשַׂגְּבֵהוּ כִּי יָדַע שְׁמִי:טו יִקְרָאֵנִי וְאֶעֱנֵהוּ עִמּוֹ אָנֹכִי בְצָרָה אֲחַלְּצֵהוּ וַאֲכַבְּדֵהוּ:טז אֹרֶךְ יָמִים אַשְׂבִּיעֵהוּ וְאַרְאֵהוּ בִּישׁוּעָתִי:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

סימנים • אתגר 106

לוח מודעות

למעלה