דרוש מידע רבנות ירושלים מהדרין - אתם סומכים עליהם כהכשר מהודר (כרובין וכדו') ?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

היו היה

משתמש פעיל
בי-ם יש כמה מסעדות חלביות בהכשרים טובים באמת
למשל מוסקטו בכנפ"ש (רובין) ויש גם בהר חוצבים לא זוכר איך קוראים לזה והיא העדה אאל"ט

הכל טוב !!

משתמש פעיל
אני הייתי לא מזמן באירוע שהשתתפו בו מכל גווני הציבור חסידים, ליטאים, ספרדים - מהכי הכי פרומרים ועד... וכולם כולם אכלו בלי למצמץ !!!
אז מאיפה כולכם פה שאומרים שממש לא ???

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
אני הייתי לא מזמן באירוע שהשתתפו בו מכל גווני הציבור חסידים, ליטאים, ספרדים - מהכי הכי פרומרים ועד... וכולם כולם אכלו בלי למצמץ !!!
אז מאיפה כולכם פה שאומרים שממש לא ???
א. יתכן מאוד שלא ידעו מה הכשרות שם אלא סמכו על המארח וכד'
ב. לרוב גם מי שאוכל זה לא הסתמכות על ההכשר אלא עם המשגיח ועל מקום מסויים
ג. על איזה מקום מדובר?

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה לא רק עניין של הכשרים שנכנסים אלא גם עניין של נהלי כשרות.(לדוגמה מה עושים עם גוי פתח את האש)

הכל טוב !!

משתמש פעיל
א. יתכן מאוד שלא ידעו מה הכשרות שם אלא סמכו על המארח וכד'
ב. לרוב גם מי שאוכל זה לא הסתמכות על ההכשר אלא עם המשגיח ועל מקום מסויים
ג. על איזה מקום מדובר?
א. היו שלטים גדולים וברורים בכמה מקומות ניכרים בבר, הם דווקא התחשבו ושמו בשולחן בצד עוגות עד"ח - ובו כמעט לא נגעו.
ב. זה היה קייטרינג
ג. אירוע צוותים

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יש כאלו שאוכלים, בהחלט. אבל ממש לא נחשב באותה רמה כמו נגיד רובין.
יש מסעדות בכשרות מהודרת מאוד בי-ם, בית יוסף, העדה החרדית, רובין, לא יודעת לתת שמות כי אני לא כ"כ בקטע של חלבי, אבל יש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה