דרוש מידע רבותי תזהרו כשאתם מפקידים צ'קים בבנק הפועלים באפליקציה הצ'קים נעלמים ואם לא תשימו לב זה יגרום לכם הפסד כספי לי זה קרה כמה פעמים ובבירור שעשיתי מול בנק

ארבע ארבע

משתמש רשום
סתם ככה יש לי בעיה כשאני ניגש לעמדת הדיגיטלי של בנק הפועלים ורוצה להזמין שיקים חדשים, לא מופיע בכלל האופציה להזמין פנקסי שיקים חדשים.
מישהו יכול לעזור לי.

מיריומה

משתמש מקצוען
קרה לי כבר המון פעמיים ובבנק הם אומרים שהם לא רואים בכלל שהפקדתי שאני יפקיד שוב

גרפי 1

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
קרה לי גם השבוע.
הפקדנו וזה היה נראה שנקלט.
ואחרי כמה ימים אני בודקת ואין זכר לצ'ק הזה... (בעבר אם צ'ק לא היה מופקד היו שולחים הודעה על כך)

y t

משתמש פעיל
לי קרה אותו דבר באפליקציה של מזרחי טפחות
הפקדתי רשימה שלימה של צ'קים
וצ'ק אחד לא הופיע.
פשוט הפקדתי אותו שוב...

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
הפקדתי מחדש באפליקציה.
נחיה ונראה...

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
הבעיה קרה אצלי כשלא רשמתי שני פסים של לא להעברה

להפקיד שוב

כתוב באפליקציה לעקוב עד 3 ימים לבדוק שזה נכנס סופי

aviaviavi

משתמש פעיל
כן זה קורה המון פעמים שפתאום רואים אחרי כמה ימים שאין צאק (לא הופקד) מניסיון של כמה פעמים כאלה פניתי לבנק ורוב הסיבות שזה קורה מכיוון ששוכחים אחד מהכללים בעיקר יש לדעת שחייב לעשות קרוס -למוטב בלבד- בלי זה זה חוזר תמיד

y t

משתמש פעיל
כן זה קורה המון פעמים שפתאום רואים אחרי כמה ימים שאין צאק (לא הופקד) מניסיון של כמה פעמים כאלה פניתי לבנק ורוב הסיבות שזה קורה מכיוון ששוכחים אחד מהכללים בעיקר יש לדעת שחייב לעשות קרוס -למוטב בלבד- בלי זה זה חוזר תמיד
אני מדבר על מקרה שבבנק בכלל לא ראיתי את הצ'ק...
ולא שזה הופקד וחזר...

יהודה מאיר

משתמש מקצוען
אני מפקיד קבוע באפליקציה בעיקרון אין בעיות
חוץ ממתי שאני שוכח קרוס+למוטב בלבד או לכתוב את השם ב"שלמו ל"
במקרה כזה לתקן ולהפקיד חזרה וזה בסדר
אני תמיד שומר את הצ'ק כמה ימים עד שהכסף מזומן בחשבון

y&m

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
רוצה לציין עוד בעיה עם הצ'קים בבנק פועלים.

שלחנו לספק צ'ק למוטב בלבד כמובן, בסכום של 5 ספרות.
הצ'ק נגנב והופקד למישהו שאנחנו לא מכירים כאשר שורת המוטב בלבד זויפה (בצורה נכרת לעין וגסה!)
מכיוון וזה היה בשבוע לחוץ בסוף שבוע פספסנו את הימים לסירוב הצ'ק ותכל'ס הבנק לא לוקח אחריות כשהפקיד האינפנטיל אומר לי: החתימה שלכם? אז מה אתם רוצים?.
ברור. מה שזויף זה שורת המוטב בלבד.
הבנק לעת עתה לא לקח אחריות.
(הפקיד טוען ש"מנסים", נראה מה יהיה)

נערך לאחרונה ב:

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
סתם כדאי לעקוב אחרי החשבון.
בפועלים מנסיון אישי ולא רק שלי, סכומים שנכנסו בטעות. חזרו בסכום כפול. יצאו בחזרה.
טעויות שצריך לשמור שיגמרו טוב..
לי זה קרה בפועלים שחנות הפקידה צ'ק שלי בסכום גבוה יותר בצורה משמעותית מהסכום שכתבתי
הם לא בודקים את הסכומים, מה שכותבים במכשיר זה מה שהם שמים

חנה תהילה

משתמש מקצוען
בחברה שלי קרה כמה פעמים (פועלים)
שעובדים הפקידו צקים פעמיים (ולא בטעות...) והבנק כיבד,
צקים שכובדו בסכום שונה לפי מה שהעובד הקליד ולא לפי הסכום שרשום בצק,
צקים שהופקדו לחשבון אחר מהמוטב.
צקים שכובדו לפני מועד הפרעון (מדובר בסכומים גדולים!!!)שגרמו לשיבוש התזרים...
ועוד תופעות הזויות שאני לא זוכרת עכשיו.
טוב שעושים התאמה ואז עולים על השגיאות הללו.
בחלק קטן מהמקרים פקיד הבנק עדכן אותנו על הטעות....

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
ואם אני רואה כבר באתר שהיתרה למשיכה עלתה, היינו שכוללת את הצ'ק. פתאום הוא יכול להיעלם? הרי בטח הם כותבים את היתרה למשיכה אחרי שבאמת גבו מחשבון בעל הצ'ק את הכסף, והוא לא חוזר, אז להיעלם הוא יעלם?

aviaviavi

משתמש פעיל
אני מדבר על מקרה שבבנק בכלל לא ראיתי את הצ'ק...
ולא שזה הופקד וחזר...
נכון זה מה שאני אומר שאם לדוגמה מפקידים בלי למוטב בלבד למחורת לא רואים בתנועות אחרונות שהצאק הופקד

נוצר חסד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
רבותי תזהרו כשאתם מפקידים צ'קים בבנק הפועלים באפליקציה הצ'קים נעלמים ואם לא תשימו לב זה יגרום לכם הפסד כספי לי זה קרה כמה פעמים ובבירור שעשיתי מול בנק הפועלים הם הודו לי שזה תקלות שנהיה כשמפקידים באפליקציה אגב כלקוח של עוד בנקים שם זה אף פעם לא קרה .ידע הציבור ויזהר
היה לא מזמן סיפור על הפקדות שהפקידו בעלי עסקים במעטפה בבנק הפועלים את הפדיון היומי ועשו בדיקה כדי לראות אם הבנק מתקן את הסכום
כשהיה יותר כסף במעטפה בבנק התייחסו לסכום שהופיע על המעטפה ולא תקנו כלפי מעלה...
וכשהיה הפוך(פחות כסף ממה שהיה כתוב במעטפה )הם שינו את הסכום לפי כמות השטרות...
מעניין אם מישהו פעם עשה זאת ותיעד את כל השלבים בתהליך.."שמועות אינם שווים מאומה... אולי הבן אדם טעה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה