דרוש מידע רבותי תזהרו כשאתם מפקידים צ'קים בבנק הפועלים באפליקציה הצ'קים נעלמים ואם לא תשימו לב זה יגרום לכם הפסד כספי לי זה קרה כמה פעמים ובבירור שעשיתי מול בנק

ש.ר

משתמש פעיל
רבותי תזהרו כשאתם מפקידים צ'קים בבנק הפועלים באפליקציה הצ'קים נעלמים ואם לא תשימו לב זה יגרום לכם הפסד כספי לי זה קרה כמה פעמים ובבירור שעשיתי מול בנק הפועלים הם הודו לי שזה תקלות שנהיה כשמפקידים באפליקציה אגב כלקוח של עוד בנקים שם זה אף פעם לא קרה .ידע הציבור ויזהר

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
הזוי לא מאמין עד שראיתי הפקדתי לפני כשבועיים צ'ק ועכשיו בעקבות ההודעה שנראתה לי הזויה אמרתי למה לא לבדוק...

ואכן, אין זכר להפקדה!
מומלץ לעקוב.

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הזוי לא מאמין עד שראיתי הפקדתי לפני כשבועיים צ'ק ועכשיו בעקבות ההודעה שנראתה לי הזויה אמרתי למה לא לבדוק...

ואכן, אין זכר להפקדה!
מומלץ לעקוב.
במקרה כזה, מה אמורים לעשות?
להפקיד שוב את השיק?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
יוצרי ai

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לדעתי תביעה ייצוגית יותר משתלם...
נו, ברצינות.
זה פשוט קרה לי עם שיק שהפקדתי לפני יומיים, קיבלתי אישור שההפקדה בוצעה,
אך בעו"ש אין זכר לשיק, גם לא בפעולות שממתינות לביצוע:(
אז להפקיד שוב?

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
נו, ברצינות.
זה פשוט קרה לי עם שיק שהפקדתי לפני יומיים, קיבלתי אישור שההפקדה בוצעה,
אך בעו"ש אין זכר לשיק, גם לא בפעולות שממתינות לביצוע:(
אז להפקיד שוב?
לדעתי ברור שכן.

לא אני

משתמש סופר מקצוען
סתם כדאי לעקוב אחרי החשבון.
בפועלים מנסיון אישי ולא רק שלי, סכומים שנכנסו בטעות. חזרו בסכום כפול. יצאו בחזרה.
טעויות שצריך לשמור שיגמרו טוב..

YBYY

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני שבוע שעבר הפקדתי 2 שיקים ורק אחד נכנס
רק אחרי ששמתי לב גיליתי שהוא לא קלט את השיק השני

גרונים

משתמש פעיל
לפעמים, הפקדתי והצ'ק לא קרוס, ולא למוטב בלבד.
בהתחלה זה הופיע בתנועות העו"ש.
לאחר מכן נעלם הפקדת הצ'ק, או אז הבחנתי ששכחתי לעשות קרוס, ולכתוב "למוטב בלבד"
לעתים, זוהי הסיבה שהצ'ק לא הופקד בחשבון.

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
היה לא מזמן סיפור על הפקדות שהפקידו בעלי עסקים במעטפה בבנק הפועלים את הפדיון היומי ועשו בדיקה כדי לראות אם הבנק מתקן את הסכום
כשהיה יותר כסף במעטפה בבנק התייחסו לסכום שהופיע על המעטפה ולא תקנו כלפי מעלה...
וכשהיה הפוך(פחות כסף ממה שהיה כתוב במעטפה )הם שינו את הסכום לפי כמות השטרות...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה