שיתוף - לביקורת ראיון מפתיע

מירער

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
שלום ליו"ר האופוזיציה, חה"כ יאיר לפיד.

שלום לך ולכל המאזינים.

יש לנו עוד הרבה נושאים הערב, אבל קודם הייתי רוצה לפתוח בעניין המלחמה ופעולותיה. אנחנו שומעים בין היתר על פגיעה באזרחים חפים מפשע, ולא התמקדות במטרה למוטט את השלטון ולהחליף את ההנהגה. מה יש לך לומר בנושא?

זהו דבר רצוי ומבורך. כאשר מטרת הלחימה היא הפלת השלטון, חייבים פגיעה באזרחים. רק ע"י מירור חייהם של האזרחים אפשר להגיע לתוצאה. צריך להבין, הנהגה לא יכולה להנהיג אזרחים ממורמרים. במלחמה זוהי הדרך.

אני חייב לומר שאני מופתע לשמוע דבר כזה מפיך, אלו לא הדברים שציפיתי לשמוע בדיוק מיאיר לפיד.

אני לא מבין למה אתה מופתע, אלו דברים שאנחנו אומרים כבר שנה ופועלים כך כל תקופת המלחמה.

למה אתה מתכוון? המלחמה הזו לא היתה לפני שנה…

לא. אנחנו כבר שנה במלחמה, וכל הזמן פעלנו עם פגיעה באזרחים. ולכן חסמנו כבישים, השבתנו את שירותי הרפואה עצרנו את נתב"ג ועוד, כי רק ככה נוכל להחליף את השלטון.

שועל ספרות.

רודיום לשעבר. מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שנה? אתה פועל? אנחנו רק שלושה חודשים מתחילת המלחמה, וכפי הידוע לי גם סירבת להצטרף לממשלה ולהשפיע על הפעילות הצבאית.
לא. אנחנו כבר שנה במלחמה, וכל הזמן פעלנו עם פגיעה באזרחים. ולכן חסמנו כבישים, השבתנו את שירותי הרפואה עצרנו את נתב"ג ועוד, כי רק ככה נוכל להחליף את השלטון.
רעיון ענק.

הערה קטנה. כשאתה בא להביא פאנץ' אתה צריך להביא אותו חזק ובלי מלל שאינו קשור לפאנץ' (דוגמת 'וכפי הידוע לי גם אתה סירבת וכו').

נגיד המראיין היה אמור להיות קיצוני. "שנה? אתה לא אתנו! המלחמה היא רק שלושה חודשים!" ויאיר לפיד לעומתו. "על מה אתה מדבר? איזה שלוש חודשים? שנה שאנחנו במלחמת החורמה הזו, וכל הזמן פגענו באזרחים וכו' וכו' כמו הפאנץ' המצוין!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה