קרן הוכשטיין הלוואות ללא ריבית

whitestar

משתמש מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
להלוואה חוזרת ג"כ צריך את כל התנאים האלו?

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

רעננה

משתמש חדש
גמ"ח קרן הוכשטיין
כתובתינו: רח המלך ג'ורג' 31 במרתף.
שעות פעילות: בכל ימי שני בין 17:00-19:00 בלבד. לא פתוח בחגים וימי חול המועד. בחנוכה פתוח.
הלוואות ניתנות לזוג, עד 20000. לפי המסגרת הפנויה בכרטיס האשראי.
ההלוואה תופסת מסגרת על כל סכום ההלוואה, לא על סכום ההחזר החודשי.
להלוואה עד 20000₪ ניתן מקסימום של 16 תשלומים.
ישנה עמלה חד פעמית של חברת האשראי בסך 0.85% מסך העיסקה לרוב כרטיסי האשראי.
לא ניתן לקבל הלוואה נוספת בשום תנאי עד שהיתרה מהלוואות קודמות עומדת על מתחת ל5000₪.
לא ניתן לברר יתרות אצלינו, רק מול חברות האשראי.
ניתן לפרוע את ההלוואה מוקדם מול חברת האשראי בלבד. הכסף יגבה על ידי חברת האשראי אך יועבר לגמ"ח לפי תנאי התשלום שנקבעו מראש ועל כן פירעון מוקדם אינו מאפשר לקיחת הלוואה נוספת, זה רק מפנה את מסגרת האשראי.
על מנת לקבל הלוואה יש להגיע עם
1. תז עם ספח
2.כרטיס אשראי על שמכם עם מסגרת פנויה. יש לדעת כמה פנוי במסגרת.
3. קוד הסודי של כרטיס האשראי
4. ניתן לקבל הלוואה לאדם אחר רק אם הוא או היא מופיעים בתז או בספח של תז של האדם שמגיע לגמח. יש להגיע עם שני ת.ז גם של מי שמגיע וגם של בעל כרטיס האשראי עם הספחים שמוכיחים את הקשר בין בעל הכרטיס לשליח שהגיע במקומו. אין חריגים!!
בעל כרטיס האשראי צריך להיות זמין לשיחת טלפון. אם תנאים אלה לא מתקיימים לא תינתן הלוואה לשליח!!!
הכסף ניתן בצ'ק ע"ש בעל כרטיס האשראי, הצ'ק "למוטב בלבד" עם קרוס, אינו סחיר ואינו ניתן להעברה. הצ'ק להפקדה בחשבון הבנק בלבד.
אפשר גם, לקבל הלוואה עבור ילדים המופיעים בספח מעל גיל 18? האשראי צריך להיות שלהם?

קוף בצבע כחול

משתמש חדש
התקשרתי למספר טלפון שרשמו באחד העמודים הקודמים.
והם אמרו לי שאת הפרטים הם ישלחו לי בוואצפ (רק בוואצפ)
ואין לי וואצפ אז ביקשתי ממישהו שישלח הודע למספר הנ"ל ויבקש את המידע
בהצלחה

אליהו פנחס

משתמש חדש
משהו יודע האם הם עדיין מגיעים לנתיבות ומקבלים קהל?
פשוט שמעתי שפעם היה אפשרות כזאת ולא הצלחתי לברר מתי זה והאם קיים בכלל.
תודה רבה

ר.א.א

משתמש פעיל
כמה העמלה שלהם על הסליקה?
0.084
יש למישהו מידע כמה הם נותנים היום ?
ומה השעות פתיחה?
שעות הפתיחה הם בין 15:00-17:00 בערך
לפני כמה חודשים קיבלתי 16k
הם נותנים 20,000 ב16 תשלומים(של 1,250)
גובה ההלוואה הוא בכפוף למסגרת הפנויה בכרטיס האשראי!
ולכן אם מישהו יבוא והמסגרת שפנויה לו זה 20,000 לפחות אז הוא פשוט יקבל 20,000.
ויכול להיות שלכן קיבלת רק 16 ולא 20?

מה שאני

משתמש מקצוען
אשמח שאם מישהו הולך לשם היום
שישאל אותם אם ניתן לקבל בצק את מלוא הסכום שהם מחייבים באשראי ולשלם את עמלות האשראי במזומן/צק ובכך לפתור את בעיית הריבית לחוששים ואכמ"ל
אתמול הרימו בטלפון ולתדהמתי אצרו לי שהם עונים רק בוואצאפ ולא הועיל מה שהסברתי שאין לי
כמו"כ אשמח אם יעדכנו את הסכום הנוכחי ואם תלוי כמה כרטיסים או רק במסגרת הפנויה וגם בכרטיס אחד

מה שאני

משתמש מקצוען
אשמח שאם מישהו הולך לשם היום
שישאל אותם אם ניתן לקבל בצק את מלוא הסכום שהם מחייבים באשראי ולשלם את עמלות האשראי במזומן/צק ובכך לפתור את בעיית הריבית לחוששים ואכמ"ל
אתמול הרימו בטלפון ולתדהמתי אצרו לי שהם עונים רק בוואצאפ ולא הועיל מה שהסברתי שאין לי
כמו"כ אשמח אם יעדכנו את הסכום הנוכחי ואם תלוי כמה כרטיסים או רק במסגרת הפנויה וגם בכרטיס אחד

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה