דרוש מידע קריטי... איך מרגילים תינוק למוצץ?

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
התכוונת אלי? :eek:
אל תוציא דברים מהקשרם.
היא בסך הכל רוצה להראות לו שאפשר גם להיות רגועים ולא לצרוח כל הזמן...
לא! התכונתי להרבה אימהות שמנסות לגדל את ילדיהן בצורה שלא נוח לתינוק אלא לאימא, חשוב שיהיה נוח לאימא, אבל לא על חשבון התינוק, כי ברור שהוא תלותי בנו ואנו יכולות "לנסות" והם מסכנים סובלים, סליחה שזה ככה נשמע אז אתן דוג', שאלו ילד חמוד מתי אתה לובש מעיל? ענה, מתי שקר לאימא.
כמובן שרוב האימהות מקסימות ורוצות שיהיה לתינוקן טוב, אבל לא כל התינוקות "שווים" "וגדל תינוק לפי דרכו"
תינוק שבוכה הרבה צריך לבדוק מה מציק לו ולא לנסות לדחוף מוצץ.

אברהם הכהן

משתמש רשום
מקווה שמובן ששאלה זו יכולה לקבל את התואר קריטית...
הוא בן חודשיים פלוס, ובוכה ה מ ו ן. כל בן אדם ראשון שאני פוגשת מסביר מתריע מאיים מזהיר מרחם משתף מניסיונו כמה נורא שתינוק לא רוצה מוצץ (הגדילו לעשות מטפלות שהודיעו לי שלא תקבלנה אותו אם לא יתרגל), והאמת שיש לי המחשה לעניין יום יום ולילה לילה.
אבל הינוקא לא רוצה! או שמתעצבן מזה או שסתם לא מבין מה לעשות עם החפץ המוזר שדוחפים לו לפה.
מה עושים?
אנא שתפנה מחוכמת חייכן וניסיונכן.
שאלת: קריטי... איך מרגילים תינוק למוצץ?
אולי אפשר לנסח אחרת: איך מרגילים את ההורים לכך שהילד שלהם אולי יגדל ללא מוצץ?
גם זו אופציה. ואצל שלושת ילדי, פשוט זה מה שהיה!!!

yudb

משתמש סופר מקצוען
מקווה שמובן ששאלה זו יכולה לקבל את התואר קריטית...
הוא בן חודשיים פלוס, ובוכה ה מ ו ן. כל בן אדם ראשון שאני פוגשת מסביר מתריע מאיים מזהיר מרחם משתף מניסיונו כמה נורא שתינוק לא רוצה מוצץ (הגדילו לעשות מטפלות שהודיעו לי שלא תקבלנה אותו אם לא יתרגל), והאמת שיש לי המחשה לעניין יום יום ולילה לילה.
אבל הינוקא לא רוצה! או שמתעצבן מזה או שסתם לא מבין מה לעשות עם החפץ המוזר שדוחפים לו לפה.
מה עושים?
אנא שתפנה מחוכמת חייכן וניסיונכן.
מצליח לתפוס את המוצץ לאורך זמן?
לקטנה שלי, אוסטאופט -רייז, עזר בזה מאוד.

קפה מגורען

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אימהות שמנסות לגדל את ילדיהן בצורה שלא נוח לתינוק אלא לאימא, חשוב שיהיה נוח לאימא, אבל לא על חשבון התינוק
לא רוצה להתווכח אבל ברגע שהילדים שלי התחילו לקחת מוצץ הם נהיו רגועים ונינוחים הרבה יותר. וגם אני, כן, יש בזה בעיה?
אני חושבת שלהרגיל תינוק למוצץ (גם אם הוא מתנגד בהתחלה) זה בראש ובראשונה לטובת הילד, שילמד להרגע בכוחות עצמו. מניסיון של אנשים קרובים אלי, היה להם קשה לגדל תינוק בלי מוצץ (למעט התינוקות המלאכיים האלו) כי תינוק לפעמים בוכה לא כי מציק לו משהו, אלא כי רוצה להרגיע את עצמו, והמוצץ עוזר לו לעשות זאת.
לא שיכנעתי אותך, אני יודעת.
אז לילה טוב, גם לנו וגם לצאצאינו, עם או בלי המוצצים.

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
לא כל תינוק מרגיע אותו מוצץ!
כך שאת יכולה להציע לו מידי פעם אבל לא לדחוף בכח.
יכולה לעודד אותך ששתי הראשונים שלי היו עם מוצץ בשמחה ובאהבה עד גיל 4-5
ושתי הבנות שאח״כ לא התעניינו במוצר בכלל, וגם ב״ה לא היו זקוקות לו בכלל.
מה שאומר שאפשר לגדול בלי מוצץ!
הייתי ממליצה לך לבדוק למה הוא בכיין ולא מתמקדת בדחיפה למוצץ.
כמובן שההמלצה הראשונה זה לבדוק שלא רעב
המלצה שניה- אוסטואפט.
במשפחה שלי חוץ ממני כולם גדלו בלי מוצצים...

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
קחי מוצץ של חברת MAM מידה 6 חודשים, תטבלי אותו במיץ ענבים ואז תכניסי אותו לפה של התינוק ותשפשפי בעדינות את הלסט העליונה שלו (העצם העליונה שבפה ) ככה כמה פעמים ואז תראי שלאט לאט הוא יתחיל למצוץ אותו
בהצלחה
מצטרפת להמלצה
צריך עקביות
(אנחנו משתמשים במידה 0-6 (לא 0-2 ולא 6+) לכל הגילאים, שמעתי שזה הכי פחות מזיק לשיניים)

rivkic

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
D I G I T A L
בלת"ק
ד"ר רייז מבני ברק עוזר מאוד לסרבני מוצץ (בד"כ מדובר בטיפול בודד, והם מתחילים למצוץ מוצץ בלי בעיות)

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
והחברות הכי טובות הם MAM וטומי טיפי
פחות נופלים מהפה
ואת גם מצליחה להניח אותם בפה של הקטן כמו שהסברתי לך
כן, גם אצלינו אוהבים רק מאמ.
לצורך הפרוטוקול היה לי מהבכור את כל הסוגים, הם מחוברים בשרשרת ומשמשים למשחק...
אבל מאמ...הכי האם:)

5656

משתמש רשום
אסור לותר לתינוק על מוצץ בשום פנים, החיים בלי מוצץ ואיתו הם אחרים לגמרי, צריך לעשות הכל כדי שיתרגל למוצץ, והרבה פעמים במקום זה הם מתרגלים לבקבוק ומוצצים את הפיטמה עד שנרקבות להם השינים הקדמיות.

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לא רוצה להתווכח אבל ברגע שהילדים שלי התחילו לקחת מוצץ הם נהיו רגועים ונינוחים הרבה יותר. וגם אני, כן, יש בזה בעיה?
אני חושבת שלהרגיל תינוק למוצץ (גם אם הוא מתנגד בהתחלה) זה בראש ובראשונה לטובת הילד, שילמד להרגע בכוחות עצמו. מניסיון של אנשים קרובים אלי, היה להם קשה לגדל תינוק בלי מוצץ (למעט התינוקות המלאכיים האלו) כי תינוק לפעמים בוכה לא כי מציק לו משהו, אלא כי רוצה להרגיע את עצמו, והמוצץ עוזר לו לעשות זאת.
לא שיכנעתי אותך, אני יודעת.
אז לילה טוב, גם לנו וגם לצאצאינו, עם או בלי המוצצים.
יש תינוקות שהופכים את האמא למוצץ, ויש להם רפלקס מציצה חזק, אז באמת הייתי מנסה יותר ובד"כ הם גם ירצו לקחת , אבל תסכימי איתי שתינוק שבוכה המון זה לא רק מוצץ? אני בהחלט מסכימה אתך שכדאי להרגיל למוצץ אך לא שהתינוק צורח, יש גם מוצצים לסרבנים, אני ב"ה לא הצטרכתי כי הילדים שלי ברובם לקחו מוצץ בלי בעיות, אך שהציק להם משהו נראה לך שהם לקחו? מה פתאום, ויש אמהות במחילה שמאכילות מעט ודוחפות מוצץ, ולא, אני לא מתכוונת אליך:) את לא צריכה לשכנע אותי על מוצץ כי אני בעד אך לא בכל מחיר, מקווה שהובנתי, לילה טוב!

איטא

משתמש סופר מקצוען
עריכה והפקת סרטים
מה ההבדל בין מאם לאוונט?
למה מאם יש בכל חנות שניה ואוונט קשה להשגה?לפחות אצלינו....

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אסור לותר לתינוק על מוצץ בשום פנים, החיים בלי מוצץ ואיתו הם אחרים לגמרי, צריך לעשות הכל כדי שיתרגל למוצץ
יש לי אחות שתמיד אמרה ככה
וכשאחינית שלה הייתה בלי מוצץ היא אמרה לגיסתה שאם היא הייתה עיקבית עם התינוקת אז היא הייתה מתרגלת למוצץ
היא תמיד דגלה בזה שילד בלי מוצץ- האמא אשמה
עד שהילדון שלה לא רצה מוצץ למרות כל הניסיונות....
צריך לעשות הכל כדי שהתינוק יקח מוצץ, אבל יש ילדים שזה לא עובד עליהם...

צפור לילה

משתמש מקצוען
תנסי את המוצצים הישנים הפשוטים של הגומי, הכי קל להרגיל אליהם.
ותשאלי את המטפלות המדהימות של טלזסטון, הן מצליחות להרגיל את כל התנוקות למוצץ...:D

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה