דרוש מידע קריטי... איך מרגילים תינוק למוצץ?

חנה בתיה

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בן כמה התינוק?
מוזמנת לכתוב לי במייל
supermamy.hanabatia בגימייל

יונתן הקט...

משתמש חדש
מקווה שמובן ששאלה זו יכולה לקבל את התואר קריטית...
הוא בן חודשיים פלוס, ובוכה ה מ ו ן. כל בן אדם ראשון שאני פוגשת מסביר מתריע מאיים מזהיר מרחם משתף מניסיונו כמה נורא שתינוק לא רוצה מוצץ (הגדילו לעשות מטפלות שהודיעו לי שלא תקבלנה אותו אם לא יתרגל), והאמת שיש לי המחשה לעניין יום יום ולילה לילה.
אבל הינוקא לא רוצה! או שמתעצבן מזה או שסתם לא מבין מה לעשות עם החפץ המוזר שדוחפים לו לפה.
מה עושים?
אנא שתפנה מחוכמת חייכן וניסיונכן.
אם התינוק פולט את המוצץ או סתם משאיר בפה בלי למצוץ צריך לעבוד בשיטה הפוכה. למשוך את המוצץ קצת אחורה
(לפעמים צריך כמה פעמים) זה גורם לתינוק למצוץ יותר חזק ולהשאיר אותו בפה.
לתינוק יותר גדול אפשר לטבול את המוצץ במיץ ענבים.

שועלית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
אצלי ארבעה ילדים 'לא הצלחתי להרגיל למוצץ הרגלתי לשמיכי,
זה מרגיע אותם מאוד כשהם בוכים,
וגם מרוויחים שלא צריך לגמול אותם מזה.
וכמו שכתבו פה יותר קל למצוא את זה בלילה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה