דרוש מידע קניתי דגים והם נמצאים בתחתית האקווריום

לא לפרסום

משתמש מקצוען
צריך להחליף מים בתדירות גבוהה ולתת לדג את האפשרות לעלות בשביל לקחת אוויר.
אני לא וטרינר...
אבל אני חושב שאתה טועה ומטעה אם המשפט להחליף מים בתדירות גבוהה...
שים לב כשמחליפים מים הדגים נראה שלוקח להם זמן להתרגל וגם יש במים כלור וכו...אמר לי פעם עובד של תחזוקת אקווריומים שאין ענין להחליף מים בתדירות...מחליפים מים כשמלוכלך...אני מחליף כל שבועיים שלש...ואין לי פילטר..

שביעית

משתמש סופר מקצוען
לגבי החלפת מים - חשוב ש- 1/3 או 1/4 מכמות המים זה יהיה מהמים שהיו קודם.
לכן לא כדאי לחכות שתהיה ממש טינופת כי אז יהיה בלתי אפשרי להשאיר חלק מהמים הקודמים.

לגבי דגים בתחתית האקווריום שלא זזים - יש מציאות כזו של דג בדיכאון. קורה בד''כ בדג בודד ללא דגים נוספים איתו באקווריום.

ביתיפה

משתמש צעיר
בלת"ק
1-דגים צריכים חמצן במים -ולכן צריך מכשיר חמצן לאקווריום (דגי זהב צריכים קצת פחות ובכל זאת)
https://www.animalshop.co.il/category/משאבת-אויר (דוגמא)
לגבי צמחים-יש צמחים שמייצרים חמצן -ויש כאלו שסופחים חמצן
אוכל אור (שמש)ולכלוך גומרים את החמצן יותר מהר- חייבים מכשיר ניקוי או לפחות פחם שסופח לכלוך
2-במים שלנו יש כלור ועוד כל מיני חומרים -חייבים טיפות לניקוי הכלור וכו'-אחרת הדגים מתים
3-דגים צריכים מרחב מינימלי תלוי בסוגי הדגים וכו'
4-יש דגים שנמצאים בחלק התחתן של האקווריום יש באמצע ויש למעלה -שמשקיעים באקווריום בודקים את זה
יש עוד המון מה להרחיב אבל זה המינימום

נועה לבין (Tamar)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
למען האמת הדגים התחילו לעלות פתאום, אולי הצמח הגבוה ששמתי עזר...

ומה לגבי השינה של הדגים? קראתי שצריך לעשות להם חושך 6 שעות ביום בשעה קבועה, זה נכון?
ואם הם נרדמים (נראים כמעט חסרי תזוזה), צריך להיזהר לא להעיר אותם? כי היום הם נרדמו וזרקתי משהו לידם והם התחילו לזוז מהר...

תילתן

משתמש סופר מקצוען

ומה לגבי השינה של הדגים? קראתי שצריך לעשות להם חושך 6 שעות ביום בשעה קבועה, זה נכון?
ואם הם נרדמים (נראים כמעט חסרי תזוזה), צריך להיזהר לא להעיר אותם? כי היום הם נרדמו וזרקתי משהו לידם והם התחילו לזוז מהר...
הילדים במיטה?
חדר ממוזג?
מכוסים היטב?
3 דגים או שיסתדרו באגרטל או ש xxxxx לא יושבים שבעה על דג שמת

מאב

משתמש פעיל
אני לא וטרינר...
אבל אני חושב שאתה טועה ומטעה אם המשפט להחליף מים בתדירות גבוהה...
שים לב כשמחליפים מים הדגים נראה שלוקח להם זמן להתרגל וגם יש במים כלור וכו...אמר לי פעם עובד של תחזוקת אקווריומים שאין ענין להחליף מים בתדירות...מחליפים מים כשמלוכלך...אני מחליף כל שבועיים שלש...ואין לי פילטר..
דג זהב מאוד מלכלך ולכן אם אין מערכת פילטר כן צריך להחליף מים בתדירות גבוהה, לגבי שאר הדגים אתה צודק.

ביתיפה

משתמש צעיר

אם הם בקביעות למטה והם עלו למעלה בגלל שהחמצן נמצא למעלה
לגבי השינה -עדיף לחקות את המצב הטבעי -לא חובה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ו'

מא וִיבֹאֻנִי חֲסָדֶךָ יי תְּשׁוּעָתְךָ כְּאִמְרָתֶךָ:מב וְאֶעֱנֶה חֹרְפִי דָבָר כִּי בָטַחְתִּי בִּדְבָרֶךָ:מג וְאַל תַּצֵּל מִפִּי דְבַר אֱמֶת עַד מְאֹד כִּי לְמִשְׁפָּטֶךָ יִחָלְתִּי:מד וְאֶשְׁמְרָה תוֹרָתְךָ תָמִיד לְעוֹלָם וָעֶד:מה וְאֶתְהַלְּכָה בָרְחָבָה כִּי פִקֻּדֶיךָ דָרָשְׁתִּי:מו וַאֲדַבְּרָה בְעֵדֹתֶיךָ נֶגֶד מְלָכִים וְלֹא אֵבוֹשׁ:מז וְאֶשְׁתַּעֲשַׁע בְּמִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי:מח וְאֶשָּׂא כַפַּי אֶל מִצְוֹתֶיךָ אֲשֶׁר אָהָבְתִּי וְאָשִׂיחָה בְחֻקֶּיךָ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה