דרוש מידע קניתי דגים והם נמצאים בתחתית האקווריום

נועה לבין (Tamar)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
קניתי 3 דגי זהב והם נמצאים רק בתחתית האקווריום - למען האמת זה אגרטל. אני מפחדת שצפוף להם למטה.
מישהו יודע להגיד לי למה זה ככה ואיך אפשר לגרום להם לעלות? (ניסיתי לשים צמח גבוה וזה לא עזר)

תילתן

משתמש סופר מקצוען
קניתי 3 דגי זהב והם נמצאים רק בתחתית האקווריום - למען האמת זה אגרטל. אני מפחדת שצפוף להם למטה.
מישהו יודע להגיד לי למה זה ככה ואיך אפשר לגרום להם לעלות? (ניסיתי לשים צמח גבוה וזה לא עזר)
רוצה המלצה לווטרינר טוב?
אם נעים להם למטה שיישארו שם
תן להם אוכל והם יעלו למעלה לאכול

אחד משלנו

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
דגים נוטים להיות גם בתחתית האקווריום
האם קיימת אצלך באקווריום משאבת אויר?
מה סוג האוכל בו אתה מאכיל את הדג\דגים?

נועה לבין (Tamar)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
IMG-2545.jpg

זה סוג האוכל, ואין לי משאבת אוויר.
האמת עכשיו אחרי ששמתי את הצמח הגבוה הם כן יותר עלו, יש מצב שהם פשוט לא ידעו שיש להם עוד מקום?

תילתן

משתמש סופר מקצוען

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
כשהם צפים למעלה ונוטים לצד
או שמפתחים כתמים כהים על העור
תתחילו להגיד קדיש

תזהרו מאוד שלא יהיה להם חם
ושתהיה כניסת אויר לכלי
יתכן שהצמח חונק אותם

משיבת נפש

משתמש פעיל
הם רק נראים טיפשים ושתקנים..אבל הם לא..
אם הם פעילים ולא נראים כמסוממים או שוחים עם נטייה לצד עזוב אותם
כך נעים להם
ואם הפ נמצאים הרבה בתחתית האקווריום ואינם פעילים ונראים כמסוממים/שוחים לאט עם נטייה לצד
יש מה לעשות או רק להגיד קדיש?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
ואם הפ נמצאים הרבה בתחתית האקווריום ואינם פעילים ונראים כמסוממים/שוחים לאט עם נטייה לצד
יש לקנות תרופה בטיפות אבל צריך לאבחן מה מקור המילה
אם אתה קשור אליהם רגשית זה שווה..
אם לא לעשות נקיון יסודי ולקנות משפחה חדשה

אין פאנץ'

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית

מאב

משתמש פעיל
על דגי זהב לא שווה לקנות טיפות כי הטיפות יותר יקרות מהדג...
צריך להחליף מים בתדירות גבוהה ולתת לדג את האפשרות לעלות בשביל לקחת אוויר.
לא להאכיל מדי הרבה, דף קטן של אוכל לדג ליום שלם.

MOM

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אולי הם מפחדים בגלל המעבר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ז

א שִׁגָּיוֹן לְדָוִד אֲשֶׁר שָׁר לַיהוָה עַל דִּבְרֵי כוּשׁ בֶּן יְמִינִי:ב יְהוָה אֱלֹהַי בְּךָ חָסִיתִי הוֹשִׁיעֵנִי מִכָּל רֹדְפַי וְהַצִּילֵנִי:ג פֶּן יִטְרֹף כְּאַרְיֵה נַפְשִׁי פֹּרֵק וְאֵין מַצִּיל:ד יְהוָה אֱלֹהַי אִם עָשִׂיתִי זֹאת אִם יֶשׁ עָוֶל בְּכַפָּי:ה אִם גָּמַלְתִּי שׁוֹלְמִי רָע וָאֲחַלְּצָה צוֹרְרִי רֵיקָם:ו יִרַדֹּף אוֹיֵב נַפְשִׁי וְיַשֵּׂג וְיִרְמֹס לָאָרֶץ חַיָּי וּכְבוֹדִי לֶעָפָר יַשְׁכֵּן סֶלָה:ז קוּמָה יְהוָה בְּאַפֶּךָ הִנָּשֵׂא בְּעַבְרוֹת צוֹרְרָי וְעוּרָה אֵלַי מִשְׁפָּט צִוִּיתָ:ח וַעֲדַת לְאֻמִּים תְּסוֹבְבֶךָּ וְעָלֶיהָ לַמָּרוֹם שׁוּבָה:ט יְהוָה יָדִין עַמִּים שָׁפְטֵנִי יְהוָה כְּצִדְקִי וּכְתֻמִּי עָלָי:י יִגְמָר נָא רַע רְשָׁעִים וּתְכוֹנֵן צַדִּיק וּבֹחֵן לִבּוֹת וּכְלָיוֹת אֱלֹהִים צַדִּיק:יא מָגִנִּי עַל אֱלֹהִים מוֹשִׁיעַ יִשְׁרֵי לֵב:יב אֱלֹהִים שׁוֹפֵט צַדִּיק וְאֵל זֹעֵם בְּכָל יוֹם:יג אִם לֹא יָשׁוּב חַרְבּוֹ יִלְטוֹשׁ קַשְׁתּוֹ דָרַךְ וַיְכוֹנְנֶהָ:יד וְלוֹ הֵכִין כְּלֵי מָוֶת חִצָּיו לְדֹלְקִים יִפְעָל:טו הִנֵּה יְחַבֶּל אָוֶן וְהָרָה עָמָל וְיָלַד שָׁקֶר:טז בּוֹר כָּרָה וַיַּחְפְּרֵהוּ וַיִּפֹּל בְּשַׁחַת יִפְעָל:יז יָשׁוּב עֲמָלוֹ בְרֹאשׁוֹ וְעַל קָדְקֳדוֹ חֲמָסוֹ יֵרֵד:יח אוֹדֶה יְהוָה כְּצִדְקוֹ וַאֲזַמְּרָה שֵׁם יְהוָה עֶלְיוֹן:
נקרא  2  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה