קניית OFFICE/WINDOWS דרך הסתדרות המורים

• פותח הנושא מי
  • פורסם בתאריך

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום לכל הגולשים ביום שישי במקום לבשל שבת...
שמועה שמענו על אפשרות לרכישת תוכנות OFFICE ו/או WINDOWS במחיר מוזל למורים.
מי שמכיר ואולי גם ניסה דרך זו, נשמח אם יספר לנו מה תהליך הרכישה והיכן הוא מתבצע, ויעדכן אותנו גם בעלויות.
תודה מראש :)

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני נתיבית...
מוכנים לתת מידע?

שופר

משתמש פעיל
א) נתיב פותחים את האתר למי שמבקש. ההזמנה נעשית רק דרך האתר כך שממילא תזדקקו לפתוח.
ב) צריך מ.ז. של עובד במוסד המוכר במשרד החינוך [כל מוסד שהוא, ת"ת בי"ס וכו'], וכן את קוד המוסד בו הוא עובד.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
מכיר ועוד איך
לא מזמן חבר שלי בא אלי ושאל אותי אם אני יכול לסדר לו את האופיס (2003) שאלתי אותו מה הבעיה אז הוא אמר לי שלא צריך לפרוץ אותו כי הוא קנוי דרך היסתדרות המורים
אמרתי לו נו מה הבעיה תכניס את הקוד וזהו
אז הוא ואמר לי שהוא מכניס וזה לא עובד
אמרתי לו תתקשר למיקרוסופט והם יעזרו לך
הוא התקשר ואמר להם שהוא מכניס את המפתח של המוצר והוא לא עובד
הם אמרו לו שבגלל שזה נקנה דרך הסתדרות המורים הם לא נותנים לזה תמיכה ושהוא יסתדר לבד
לא ידעתי אם לצחוק או לבכות

SHL

משתמש רשום
הם לא נותנים תמיכה טלפונית למי שקונה דרך היסתדרות המורים
אבל יש תמיכה דרך הצ'אט!

קופי סנטר

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
קניתי בשעתו אופיס 2007 ו- XP windows ונהניתי מהמחיר הזול והשימוש המועיל, וכן לאחרונה הזמנתי (דרך האתר) עבור מורה.

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
המחירים של המוצרים שם הם מעולים. 60 ש"ח ל win 7 ו 80 ש"ח לאופיס 2007 כולל דמי משלוח.
המערכת הפעלה היא גירסת שידרוג אבל יש דרך להתקין אותה בצורה חוקית כמערכת הפעלה חדשה.

s_h

נתיב טכנולוגיות
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
המחירים של המוצרים שם הם מעולים. 60 ש"ח ל win 7 ו 80 ש"ח לאופיס 2007 כולל דמי משלוח.
המערכת הפעלה היא גירסת שידרוג אבל יש דרך להתקין אותה בצורה חוקית כמערכת הפעלה חדשה.

swiss

משתמש רשום
משהו יכול להסביר לי איך אני קונה דרך אתר זה
לא הצלחתי למצוא שם כזו אופציה לרכישה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קנ

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ אֵל בְּקָדְשׁוֹ הַלְלוּהוּ בִּרְקִיעַ עֻזּוֹ:ב הַלְלוּהוּ בִגְבוּרֹתָיו הַלְלוּהוּ כְּרֹב גֻּדְלוֹ:ג הַלְלוּהוּ בְּתֵקַע שׁוֹפָר הַלְלוּהוּ בְּנֵבֶל וְכִנּוֹר:ד הַלְלוּהוּ בְתֹף וּמָחוֹל הַלְלוּהוּ בְּמִנִּים וְעוּגָב:ה הַלְלוּהוּ בְצִלְצְלֵי שָׁמַע הַלְלוּהוּ בְּצִלְצְלֵי תְרוּעָה:ו כֹּל הַנְּשָׁמָה תְּהַלֵּל יָהּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  29  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה