התייעצות קניית רכב מכונס נכסים

חלומית

משתמש פעיל
האם ניתן למצוא מציאות גם באיזורים של 15 - 20 א' או רק יקרים יותר?

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
ראשית, מציע לך להכנס לאתר ''בידספירט'',
אז ככה, לשימוש אישי בהחלט אפשר למצוא יותר זול, אבל, וכאן האבל הגדול, אתה חייב להבין ברכבים משום שאין לך אפשרות לבדוק את מצבו המכני של הרכב, ולכן אל תעשה את זה לבד ללא התייעצות עם אדם שמבין בעניין,
אם כן, יש יתרונות ויש חסרונות והתורה חסה על ממונם של ישראל, אם יש לך משהו ספציפי אשמח לעזור לך, ללא תשלום כמובן. בהצלחה
אצלנו בצשפחה יש מישהו שקונה רק במכרזים האלו ומוצא מציאות מאד טובות אבל צריך להבין ברכבים
"מציאות", באיזה פער, בכמה יותר זול אפשר למצוא, בתרחיש האופטימי ביותר?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
"מציאות", באיזה פער, בכמה יותר זול אפשר למצוא, בתרחיש האופטימי ביותר?
לא יודעת בכמה יותר זול אבל אלו רכבים שטופלו רק במוסכים מורשים ואין להם הרבה קילומטרז

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע בכמה יותר זול אפשרי למצוא שם?
לגבי מחיר ב "בידספיריט", מופיע שם "מחיר מחירון" ואז מופיע סכום. זה נראה כמו שזה מחיר שוק ולא המחיר שלהם, שהם רוצים למכור אותו, או שאני טועה, וה- "מחיר מחירון" שהם רושמים זה המחיר שהם מבחינתם מתחילים בו?
תכל'ס, איפה רואים שם מחיר על כל רכב?

נערך לאחרונה ב:

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
לגבי מחיר ב "בידספיריט", מופיע שם "מחיר מחירון" ואז מופיע סכום. זה נראה כמו שזה מחיר שוק ולא המחיר שלהם, שהם רוצים למכור אותו, או שאני טועה, וה- "מחיר מחירון" שהם רושמים זה המחיר שהם מבחינתם מתחילים בו?
@ANK ו- @ארקדי , מה דעתם בענין?

תודה

מהנדסת תוכנה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
ברכבים היקרים יותר אפשר למצוא יותר זול אפילו משמעותית
אבל ברכבים הזולים כמעט ואין מציאות בדרך כלל זה נמכר כמו בשוק, ואולי באלף או אלפיים ש"ח פחות.
המחיר מחירון הוא רק לאינדיקציה שלך,
המחיר ההתחלתי הוא בדרך כלל כחמישים או שישים אחוז מהמחיר מחירון.
בדרך כלל רק במכירה בעצמה רואים

ANK

משתמש פעיל
מה שתחליטו, תתיעצו קודם עם חבר או שניים שמבינים והתנסו בזה, אני אישית קניתי משם רכב לפני שלוש שנים, אבל אז כל השוק היה אחר.....

מהנדסת תוכנה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
D I G I T A L
עימוד ספרים
אז איך אדע אם אני מעוניין להשתתף במכירה אם עד המכירה עצמה אין מחיר?
מדובר במכירה פומבית. המחיר הסופי נקבע בהתאם לביקוש.
ד"א ההשתתפות במכירה לא עולה כסף (בד"כ תופסים מסגרת אשראי כבטחון)

נערך לאחרונה ב:

כח רצון

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני רואה שם הצעות על רכבים במחירים הזויים, לדוג'

מרצדס A250 AMG-LINE, 2022​

ב- 9,000 ש"ח, וככה עוד הרבה הצעות שממש זולות, זה הגיוני, מה זה אומר שיש פה משהו מסריח, או שהמחיר הסופי יהיה הרבה יותר יקר, ותמיד זה מתחיל כ"כ נמוך?

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
המחיר הסופי יהיה קרוב מאוד למחיר השוק.
מציע לך לראות פעם התמחרות בחי (הם מוחקים את מחירי הקנייה ברגע שמסתיים המכרז)

מקצה הארץ-:)

משתמש מקצוען
תשובת הגאון הצדיק ר' בן ציון מוצפי שליט"א

שאלה - 242978
שלום לכבוד הרב
שואלת בשביל אברך דחוק כלכלית...
האם מותר לקנות רכב מכונס נכסים?
תודה רבה.
תשובה
אין בכך סימן ברכה.
שאלה - 238951
לכבוד הרב שלום רב
רצינו לשאו אם מותר לרכוש רכב מכונס נכסים?
תשובה
למה לך להיכנס לזה???
שאלה - 221417
שלום לכבוד הרב רציתי לשאול אם אני יכול לקנות דירה מכונס נכסים אני כמובן אברך וזה יעזור לי מאוד
תשובה
גם אם מותר, אין בה מזל טוב.
שאלה - 220879
לכבוד הרב שלום רב שליט"א האם מותר לרכוש רכב מכונס נכסים במחיר מוזל ? תודה רבה ופורים שמח לכל עם ישראל
תשובה
מותר, אך אני מסופק אם יש בזה ברכה.
שאלה - 212461
לכבוד הרב
האם מותר לקנות דירה מכונס נכסים?
תשובה
אין בזה ברכה.
שאלה - 207264
שלום לכבוד הרב שליט"א תודה רבה על השיעורים וכל העשייה למען עם ישראל.
ה
האם מותר לכוש נכס /קרקע/בית מכונס נכסים
תשובה
בכלל לא כדאי ולא מומלץ.
שאלה - 203761
שלום לכבוד הרב
האם מותר לקנות רכב מאדם שקנה מכונס נכסים תודה למורנו ורבנו
תשובה
אתה קונה מאדם פרטי ולך מותר.
שאלה - 191252
שלום לכבוד הרב
האם נכון לקנות בית מכונס נכסים?
תשובה
ניכר מדבריך שחדש הנך כאן במחוזותינו. הדגשתי אני הצב"י עשרות פעמים, שאין זה סימן טוב כלל לקנות רכוש מכונס נכסים.

שימחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
Screenshot of בידספיריט _ מכרזי רכב מכונס נכסים עד 68% מתחת למחירון _ ההשתתפות חינם.jpg

צחי קרמר

משתמש פעיל
תודה גדולה על המידע!
האם זה לא מסוכן? כגון אם בעל הרכב הוא אינשי דלא מעלי, יש לו דרך להגיע אליך?
למה כולם לא עושים את זה?
אפשר לבדוק את הרכב לפני?
איזה סיכון יכול להיות אם אני מציע 15,000 על רכב 2018 100,000 ק"מ? זה וודאי יותר טוב לי מלקנות בסכום הזה 2009 200,000 ק"מ, לא כך?
באיזה תרחיש אני יכול לצאת בהפסד?
בפרט שזה רכבים שאנשים השתמשו בהם לעצמם ופתאום לקחו להם אותם, אז זה יותר אמור להיות במצב טוב, ממישהו שהחליט למכור את הרכב הישן שלו, לא?​
אין סיכון כמעט
אבל גם אין סיכוי​

הב שך

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
UX UI
אם הצעתי הצעה והיא נמוכה מאוד ביחס למחיר הרכב, והיא ההצעה הכי גבוהה, והכונס מחליט שלא למכור לי בכזה סכום, ה10 אחוז הפקדה נלקחים ממני?

הב שך

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
UX UI
ראשית, מציע לך להכנס לאתר ''בידספירט'',
אז ככה, לשימוש אישי בהחלט אפשר למצוא יותר זול, אבל, וכאן האבל הגדול, אתה חייב להבין ברכבים משום שאין לך אפשרות לבדוק את מצבו המכני של הרכב, ולכן אל תעשה את זה לבד ללא התייעצות עם אדם שמבין בעניין,
אם כן, יש יתרונות ויש חסרונות והתורה חסה על ממונם של ישראל, אם יש לך משהו ספציפי אשמח לעזור לך, ללא תשלום כמובן. בהצלחה
אתה זמין כרגע אני צריך עזרה?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה