מידע שימושי קניית רכב יד 2

y100

משתמש רשום
אשמח לקבל המלצות איזה רכב מומלץ לקנות (כרגע רק זוג)
תקציב של 50,000
וכן כל מידע על יד 2 לרכבים

זה מה שאני

משתמש פעיל
אני הייתי ממליץ ללכת על טויוטה או משהו בסיגנון של זה והייתי ממליץ על הייברידי 1 חיסכוני בדלק 2 חברה אמינה 3רכבים שכמעט ולא יורד המחיר שלו גם כמה שנים אח"כ הייתי ממליץ על האוריס הארוך או פריוס
האתר הכי טוב לזה זה יד

ניק כמעט בלי ראש

משתמש מקצוען
תקציב של 50,000
כדי לדעת איזה רכב מומלץ לכם צריך לדעת המון פרטים
כמו ק"מ שתעשו בשנה , הנסיעות בעיר/בינעירוני
עיר צפופה או מרווחת ...ועוד .
אחרי שממוקדים בסוג רכב
צריך לדעת לחפש ביד שניה ולא ליפול למוקשים
יתכן אפי' שהוא ימליץ לכם לקנות רכב בסכום נמוך יותר.
לכן לדעתי שווה לשלם לאדם שמתמחה בזה .

זה מה שאני

משתמש פעיל
אחרי שממוקדים בסוג רכב
צריך לדעת לחפש ביד שניה ולא ליפול למוקשים
יתכן אפי' שהוא ימליץ לכם לקנות רכב בסכום נמוך יותר.
לכן לדעתי שווה לשלם לאדם שמתמחה בזה .
צודק זה ענין מורכב אבל אני חושב שסוכנויות עדיף לא להתעסק איתם אם יודעים לעשות על הרכבים שלהם את המקסימום גם את זה לפעמים יותר זול זה רכבים שאי אפשר לדעת מה הם עברו וגם לא ליקנות רכב שהיה בעבר השכרה או מוניות או של ערבים זה רכבים קרועים

צבי2

משתמש פעיל
אם אתה לוקח טויוטה תבדוק שיש לו תיק טיפולים מסודר ועדיף שזה טופל רק בחברת טויוטה ותבדוק אם יש עדין אחריות על הבטריה
התכוונת כמובן לטויוטה היברידית
בדיוק
אתם מחפשים רכב אמין? נוח? נראה חדש או מרשים? עם תא מטען שמתאים למזוודה פלוס עגלה? חסכוני בדלק? וכו'
כדאי שתגדירו מה חשוב ולא תתחילו לחפש סתם, הרבה טועים בזה ומתחילים לחפש סתם ואחרי שהם נסעו לעיר אחרת 10 פעם לראות רכב ביד 2... הם מתייאשים וקונים מה שבא... שזה לא בהכרח מציאה טובה
בנוסף, כדאי מאוד להביא אתכם לראות את הרכב מישהו אמין, או אפי' לקנות דרך סוכן אמין [וישנם כאלו...] זה הפרש קטן במחיר ויכול להציל מבעיות גדולות [אם הייתם מחפשים ב15 אלף, אז האלפיים הפרש לסוכן או ל"מייבין" היו משמעותיים, אבל בסכום של 50000 זה די שווה]

y100

משתמש רשום
אני רואה שההמלצות בעיקר על טויטה
המליצו לי גם על סוזוקי
מה באמת המעלות והחסרונות שלהם?
יש עוד חברות טובות מומלצות?

זוטאני

משתמש צעיר
תקציב של 50,000
טויוטה הכי שווה בסכום הזה
אם יש הרבה נסיעות אז שווה היברידי
רכב לא קונים מהר כדאי לחכות למציאה- לפעמים זה מישהו שעוזב את הארץ ומחפש למכור מהר, מישהו שקיבל רכב מעבודה ומחליף.... להזהר ממחירים נמוכים מידי שזה אומר שכנראה הרכב עבר תאונה או בעיות אחרות ומחפשים להתפטר ממנו
אף פעם לא קונים רכב מערבי
להקביל למחירונים ולסכומים הגיוניים
שלא ליפול בפח
לא לקנות רכב שהיה בהשכרת רכבים אבל כן אפשר לקנות רכב שהיה בליסינג פרטי (רכב שקיבלו מהעבודה ואחרי 3 שנים החליפו והיו נוסעים יחידים ושמרו עליו)
לא קונים רכב שעבר הרבה ידיים.
חייבים לבדוק רכב לפני קניה ע''י בודקים אמינים ויש כאלו שנוסעים בעצמם לבדוק אותו
לחפש קילומטרז' כמה שיותר נמוך
שימו לב שברכב היברידי יש סוללה שעולה הרבה כסף וחובה לבדוק מה מצבה
המלצה חמה על טויוטה ראשון לציון שנותנים גם אחריות על הסוללה שבסכום של 50 אלף זה משהו שכדאי לבדוק
אנשים מקסימים ושרות מעולה
לגבי תשלום- שימו לב שאם החלטתם לקנות אבל עדין לא העברתם בעלות (לפעמים המוכר צריך עוד כמה ימים להתארגן) תחתמו על זכרון דברים!! שלא יהיה מצב שיקרה משהו לאוטו והוא לא יגיד
בהעברת כספים תיזהרו מנוכלים, יש העברת זהב וכו'

נערך לאחרונה ב:

יהודי חם

משתמש מקצוען
הטיוטות יקרות להחריד......
לפני שקונים טיוטה כדאי להשוות מה ניתן לקבל במחיר הזה לרכב אחר מבחינת שנתון וקילומטרז'
לפעמים הפער הזוי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה