דרוש מידע קניית מתנפחים לצורך השכרה

ציפיות

משתמש פעיל
רציתי לקבל מידע מבעלי ניסיון האם שווה להשכיר מתנפחים
ואיזה סוג מומלץ.
תודה רבה מראש.

צחית

משתמש מקצוען
רציתי לקבל מידע מבעלי ניסיון האם שווה להשכיר מתנפחים
ואיזה סוג מומלץ.
תודה רבה מראש.
נראה לי שאנשים שמשכירים
לא ישמחו לענות לכם:cautious:
כמו שתשאלו איך משיגים את העודפים של
שילב או פוקס וכו' בשביל לפתוח מכירה
או שיענו לכם ואז אני יפתח אשכול על עודפים

אבל על פניו זה נשמע מאד רווחי רק כמו כל עסק השכרה
שזה קצת כאב ראש לבדוק כל פעם שחזר שלם וכו'

3524

משתמש סופר מקצוען
ברור שזה רווחי. לנו יש וכבר כיסינו אותו פעמיים לפחות. חשוב להשקיע במוצר איכותי מבד עבה, לא מפלסטיק או ניילון. מומלץ לחפש ביד 2 מישהו שמחפש למכור.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
1 ולא לשכוח-הסיבה שאנשים לא קונים אלא משכירים היא (גם) בגלל שאין להם מקום לאכסן את זה.
אז תוודאו שיש לכם מקום, נגיש.

2 אם יש לכם רכב תתנו אופציה להובלה בתשלום, הרבה לא לקוחים בגלל שאין להם איך לסחוב את זה (גדול, כבד ומסורבל)

3524

משתמש סופר מקצוען
אנחנו קנינו עגלת קניות מברזל במיוחד בשביל זה. זו הסיבה שאנשים מעדיפים לקחת דוקא מאיתנו, כי אצלינו ההובלה קלה יותר.

דינדושה

משתמש מקצוען
אנחנו קנינו עגלת קניות מברזל במיוחד בשביל זה. זו הסיבה שאנשים מעדיפים לקחת דוקא מאיתנו, כי אצלינו ההובלה קלה יותר.​
מאיזה בד שלכם?
ומה המחיר למתנפח קפיצה גדול 4X4
וכן מתנפח ביתי קטן?

3524

משתמש סופר מקצוען
לא כל כך חשוב סוג הבד, אם בכלל יש סוגים, העיקר שיהיה בד חזק ועמיד התפור היטב וחלילה לא פלסטיק או ניילון. הגודל האידיאלי להשכרה הוא 3.2 מטר. הקטנים יותר הם על פי רוב מפלסטיק והאיכות שלהם ירודה, נהרסו לנצח כבר בהשכרה הראשונה. ("הרב שלהם אמר שהם לא צריכים לשלם על הנזק").

המחירים האמירו השנה וכבר פחות כדאי להזמין בסין. מומלץ לחפש ביד 2. כדאי לבדוק את איכות הסחורה של "עולם המוצרים" שהמחיר שלהם יחסית זול.

פילפילון

אתרוגיסטית חדשה
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
יוצרי ai
וזו ההזדמנות לשאול
אם יש מכאן משהו שמשכיר מתנפח רטוב בטבריה
אשמח להשכיר

BKS

משתמש מקצוען
ההורים שלי השכירו שנים ארוכות
אומנם לפני שנים שעניין לא היה מוכר כ"כ, ולא היה מחיר נמוך כמו היום
אני ינסה לעלות על מס' נושאים שצריך לשים לב...
1. המוצר חייב תחזוקה והשגחה מוקפדת! צריך לפתוח בין אחד לאחד, לקפל בצורה טובה (ולא זרוק כמו שאנשים מביאים) לבדוק שהמתנפח יבש, ואנשים לא החליטו לעשות אותו "מתנפח רטוב..."( אחרת יהיה עובש...)
לבדוק שאין חורים או נזקים אחרים, (אחרת איך תעלי מי החזיר לך את זה קרוע...) בקיצור תעסוקה מלאה סביב הנושא.
2. מקום אחסון, המתנפח גדול מאוד ומגיע כשני חלקים מפוח ומזרון, צריך לדאוג שיהיה מקום מוצל להניח את הדברים
לא בשמש - כי אז ידאה מהר! לא בחוץ - בחורף ירד על זה גשם
3. חומר המתנפח, כיום קיים מגוון ענק של חומרים ואופציות למתנפחים לא את כולם אני מכירה מה שבטוח - זול = זבל
לא יתכן מתנפח זול שהוא גם איכותי, במיוחד שיש לזה המון בלאי!
בזמנו ניתן היה להשיג מתנפח מבד שימשונית (מה שיש להשכרות הגדולות) הם היו החזקים ביותר שיש בשוק והחזיקו מלא שנים!!!
4. נזקים, קיים ויתכן שיהיה חור במתנפח או שהמפוח התקלקל, בשביל זה הייתי קונה במקום אמין עם שרות, שיביא לי שרות תיקונים ואחריות מלאה, אחרת לכי תנסי להתמודד עם חור גדול באמצע המזרן.... (אנחנו בזמנו קנינו אצל המשווק, והוא תיקן לנו כל חור או פגם במחיר עלות ממש...)

3524

משתמש סופר מקצוען
ההורים שלי השכירו שנים ארוכות
אומנם לפני שנים שעניין לא היה מוכר כ"כ, ולא היה מחיר נמוך כמו היום
אני ינסה לעלות על מס' נושאים שצריך לשים לב...
1. המוצר חייב תחזוקה והשגחה מוקפדת! צריך לפתוח בין אחד לאחד, לקפל בצורה טובה (ולא זרוק כמו שאנשים מביאים) לבדוק שהמתנפח יבש, ואנשים לא החליטו לעשות אותו "מתנפח רטוב..."( אחרת יהיה עובש...)
לבדוק שאין חורים או נזקים אחרים, (אחרת איך תעלי מי החזיר לך את זה קרוע...) בקיצור תעסוקה מלאה סביב הנושא.
2. מקום אחסון, המתנפח גדול מאוד ומגיע כשני חלקים מפוח ומזרון, צריך לדאוג שיהיה מקום מוצל להניח את הדברים
לא בשמש - כי אז ידאה מהר! לא בחוץ - בחורף ירד על זה גשם
3. חומר המתנפח, כיום קיים מגוון ענק של חומרים ואופציות למתנפחים לא את כולם אני מכירה מה שבטוח - זול = זבל
לא יתכן מתנפח זול שהוא גם איכותי, במיוחד שיש לזה המון בלאי!
בזמנו ניתן היה להשיג מתנפח מבד שימשונית (מה שיש להשכרות הגדולות) הם היו החזקים ביותר שיש בשוק והחזיקו מלא שנים!!!
4. נזקים, קיים ויתכן שיהיה חור במתנפח או שהמפוח התקלקל, בשביל זה הייתי קונה במקום אמין עם שרות, שיביא לי שרות תיקונים ואחריות מלאה, אחרת לכי תנסי להתמודד עם חור גדול באמצע המזרן.... (אנחנו בזמנו קנינו אצל המשווק, והוא תיקן לנו כל חור או פגם במחיר עלות ממש...)
העלית נקודות חשובות, אבל רובן רלוונטיות בעיקר בשמשונית ופחות חשובות בבדים העכשויים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה