עזרה קניית מקפיא - הסתבכתי לגמרי

זושא כץ

משתמש מקצוען
אתמול היה ביתד יום ג' מבצע לקוראי יתד ב"שיא החשמל והמיזוג"
מקפיא 6 מגירות ב890 ש"ח בלבד!
מדובר במקפיא איכותי ומצוין עם קרח.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
אתמול היה ביתד יום ג' מבצע לקוראי יתד ב"שיא החשמל והמיזוג"
מקפיא 6 מגירות ב890 ש"ח בלבד!
מדובר במקפיא איכותי ומצוין עם קרח.
צריך להבין שהסיסמה הזו של מקפיא 6 מגירות, וקונים מה שהכי זול, זה טעות, משום שיש מקפיא 6 מגירות בנפח 125 ליטר שזה קטנצ'יק, ויש 6 מגירות שזה 250 ליטר,
וממילא אין משמעות לכמות המגירות אלא קודם כל לנפח בליטרים.

sem

משתמש פעיל
כמו שציינו כאן חשוב מאד לברר מראש לגבי התקן שבת, המקפיא שלנו [סאוטר 8 מגירות עם קרח] אין לו אפשרות להתקן שבת, ולכן אי אפשר לפתוח אותו בשבת כלל. ודרך אגב גם הפלסטיקים שלו שבירים למדי.

אפשר לתקוע לו את הכפתור שנלחץ כשהדלת נסגרת ואז אין בעיה

לגבי קרח- לדעתי רק מקפיאים עם קרח. יש לי שניים כאלו אני מפשירה אותם פעמיים בשנה, מוציאה את התכולה מכסה עם שמיכה עבה מפשירה עם פן ומנקה, כל זה לא לוקח לי יותר משעה.

YRN

משתמש מקצוען
קניתי אתמול מקפיא "היאר". מישהו יודע מה לגבי שבת מבחינת צריכה של גנרטור? האם יש השפעה משמעותית על העלות החודשית?
והאם ניתן לנתק לחלק מהשבת (או אפילו לכל השבת?)
תודה לעונים.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
קניתי אתמול מקפיא "היאר". מישהו יודע מה לגבי שבת מבחינת צריכה של גנרטור? האם יש השפעה משמעותית על העלות החודשית?
והאם ניתן לנתק לחלק מהשבת (או אפילו לכל השבת?)
תודה לעונים.
תבדקי כמה וואט רשום שהוא צורך,
אמור להיות איזה מדבקה באיזה מקום או/ו בהוראות,
מסומן באות W
תחזרי עם עדכון ונגיד לך מה זה אומר לגבי שבת,

YRN

משתמש מקצוען
תודה על ההיענות. במדבקה מאחרוה כתוב 95 W. מה זה אומר?

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
תודה על ההיענות. במדבקה מאחרוה כתוב 95 W. מה זה אומר?
זה אומר שזה מאד חסכוני בחשמל ,
[לשם דוגמה צורך כמו מאוורר וחצי סטנדרטיים]
לגבי אמפרים בגנרטור, אמפר הוא 220W, ולכן 95W זה פחות מחצי אמפר,

• תודה
Reactions: YRN

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
גם אני קניתי אלקטרלוקס לפני שבוע. שטח האחסון מאוד גדול.
דווקא לנו הידית ההפוכה היתה ממש הצלה.
ממש מוזר לגבי השבת - שאלתי ואמרו לי בכל החנויות שאין בעיה עם שבת
ובאמת ראינו שנדלקת נורה אדומה כשפותחים.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום

זושא כץ

משתמש מקצוען
גם אני קניתי אלקטרלוקס לפני שבוע. שטח האחסון מאוד גדול.
דווקא לנו הידית ההפוכה היתה ממש הצלה.
ממש מוזר לגבי השבת - שאלתי ואמרו לי בכל החנויות שאין בעיה עם שבת
ובאמת ראינו שנדלקת נורה אדומה כשפותחים.

כדאי להתקשר למשמרת השבת ולשאול.
מקסימום יש את האופציה הפשוטה והזולה: לשים שעון שבת לכיבוי לשעה או לזמן שאתם צריכים בסעודה וזהו.

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
מקפיצה אשכול ישן
האם עדיין עדין ממליצים על מה שהמלצתם לפני כ6 שנים?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
האם כיום אין הבדל בין קרח/ללא קרח לגבי טעם לוואי במאכלים?

יודי יהודה

משתמש צעיר
לנו יש ליבהר כבר יותר מ 10 שנים עובד כמו סוס קניתי עוד אחד פשוט לפני שנתיים עובד אבל הפלסטיקה כמו נשברת מאוד מהר בגדול אם אין בעיית תקציב ליבהר הכי טוב מגיע למינוס 32 מעלות הקפאה עמוקה יכולה לשמור אוכל מפסח לפסח ....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה