דרוש מידע קנייה בשיין - התשלום לא עובר

מה זה משנה??

משתמש פעיל
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יכול להיות שזה בגלל שהכרטיס דיירקט [חיוב מיידי]
הם לא מתקבלים בשיין

הפובליציסט

משתמש צעיר
לדבר איתם בצאט ו
מבקשים צילום תז וצילןם כרטיס אשראי {עדיף לכסות את המספרים חוץ מ4 מספרים אחרונים}
כבר לא אופציה.
יש למישהו עצה אחרת?
לא עובר לי בכרטיס מתנה לא אשראי לא פייפאל וגם בשירות הם אורמים שכעת לא ניתן לעזור ע"י משלוח תמונת כרטיס וכו'.

מקצוענית

משתמש חדש
משהו יודע לומר לי למה עשיתי הזמנה וביקשו ממנה לאמת פרטים שלחתי חיוב מהאתר של הכרטיס ..
וההזמנה בוטלה לי עכשיו אני רוצה לעשות את זה שוב ואין לי בכלל כפתור של תשלום...

think about it

משתמש מקצוען
משהו יודע לומר לי למה עשיתי הזמנה וביקשו ממנה לאמת פרטים שלחתי חיוב מהאתר של הכרטיס ..
וההזמנה בוטלה לי עכשיו אני רוצה לעשות את זה שוב ואין לי בכלל כפתור של תשלום...
צריך למחוק את ה m משורת הכתובת, ואז התצוגה תחזור למצב הרגיל

שוהם

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הפיתרון: להכנס דרך דפדפן אחר

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גם דרך דפדפן אחר זה לא עובד,
יכול להיות שאין אפשרות לקנות בפיפאל כבר?

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה