טימו קניות מוצלחות מהאתר TEMU קישורים רק מנסיון! אין להתדיין כלל!

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תנסו להוסיף לשרשור שלכם את זה &_x_ads_channel=google&_x_ads_sub_channel=shopping&
תודה רבה!
בזכות זה לא הייתי צריכה לא להשלים לא תוספת למחיר הזמנה מנימלי ולא להוסיף עוד מוצרים שיהיה חינם מדלת לדלת!

לגבי ה20 אחוז הנחה שהם שולחים.
עשיתי הזמנה השבוע וביקשתי מהם הנחה והם נתנו לי.
ואז בגלל שפחדתי מהמכס (אגב- באמת לא משלמים שם מכס? ואם כן למה הוא ביקש ממני לכתוב תז כדי שאם יצטרכו לשלם על המכס??) פיצלתי את הקניה.
וביקשתי שוב הנחה.
והם אמרו לי שא"א כי קיבלתי כבר החודש.
ככה שזה היה נשמע שאפשר פעם בחודש.
אז אולי תפתחו עוד משתמשים בשביל עוד קניות...

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לגבי ה20 אחוז הנחה שהם שולחים.
עשיתי הזמנה השבוע וביקשתי מהם הנחה והם נתנו לי.
ואז בגלל שפחדתי מהמכס (אגב- באמת לא משלמים שם מכס? ואם כן למה הוא ביקש ממני לכתוב תז כדי שאם יצטרכו לשלם על המכס??) פיצלתי את הקניה.
וביקשתי שוב הנחה.
והם אמרו לי שא"א כי קיבלתי כבר החודש.
ככה שזה היה נשמע שאפשר פעם בחודש.
אז אולי תפתחו עוד משתמשים בשביל עוד קניות...
גם לי סרבו לתת הנחה, לראשונה אני חושבת מאז שהתחלתי לקנות אצלם
תמיד קיבלתי גם בהפרש של יומיים...

אסתר שין

משתמש פעיל
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אפשר להשתמש בקיצור הנחמד של Ctrl+K
בוחרים מילה, 'תופסים' אותה בכחולצפה בקובץ המצורף 1681100 ולוחצים על Ctrl+K. תיפתח לכם החלונית הבאה:צפה בקובץ המצורף 1681102
הדביקו את הקישור בשורה העליונה, לחצו על הוסף וזהו, יש לכם קישור נקי ונאה.
בהצלחה.
ניסיתי לעשות את זה וכשאני לוחצת ctrl+k הוא מעביר אותי לשורת החיפוש של גוגל ולא לחלונית שבצילום מסך... יודעת למה?

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L
חשבתי שהמדבקות נצמדות רק למשטח חלק כמו פורמייקה או פלסטיק
אלו נצמדות גם לקיר פשוט?
הקיר שלי שפכטל אמריקאי והם מצוינות לא ניסיתי על קיר רגיל
אם זה לתקופה ארוכה זה מוריד קצת מהטיח צריך לקחת בחשבון אבל זה עדיף לי מחור וקדיחה

ביגר

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L

~נעמי~

עיצוב גרפי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
D I G I T A L

אסתריקה הלר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שרפרף לנדנד את הרגליים בעבודה- ממש כיף
1719354215752.png

סרט פפיון לשיער לילדות- נראה בדיוק כמו התמונה
1719354233541.png

מתקן לעגילים- מהמם!! עשה לי סדר ממש, עלה לי 30 כשקניתי. חפשו אותו יותר זול- זה אותו דבר
1719354253586.png

נרתיק למצלמה- מעולה ומתאים לכל הגדלים של המצלמות הביתיות
1719354292999.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה