טימו קניות מוצלחות מהאתר TEMU קישורים רק מנסיון! אין להתדיין כלל!

זבנג

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ראיתי פה כמה תגובות שטימיו לא לכולם הגיע עד הבית זה נכון?
יש באפשרות משלוח 2 אופציות בחינם
בד"כ הוא מסומן על האופציה של שליחה למקום קרוב ולא עד הבית- צריך פשוט לזכור לשנות.
1714634045519.png

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
מחפשת בטימו סרט לתינוקת לראש עם אות של השם כמו באלי ולא מוצאת
1714635524854.png

אהרן כהן

משתמש רשום
חיפשתי מתאם לאינדוקציה, זה מה שמצאתי, אבל באליאקספרס מצאתי הרבה יותר זול. יש מה לבקש מהם להשוות מחיר [אני רוצה משלוח עד הבית]?

חושב! כותב

משתמש רשום
עריכה תורנית
אני בא להזמין מ-TEMU והוא לא מאפשר לסיים רכישה בפחות מ-140 ש"ח.
לא קרה לי בעבר.
מישהו יודע למה? ומה לעשות?
תודה

קושקוש

משתמש... תחליטו אתם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
בלת"ק
למישהו יצא לקנות תאורה לבית בטימו ויכול להמליץ?

Tzofi

משתמש צעיר
יש למישהו קישור לרחפן מומלץ, עבור ילד בן 10 ?
תודה

יש להם עכשיו מבצע למצטרפים חדשים לאפליקציה שלהם חוברת קופונים ממש שווה בשווי 400 ש"ח!
קישור https://temu.to/m/u6svm8ki5kv
וכן 30 אחוז הנחה על כל הרכישות בתוך שעה מזמן הורדת האפליקציה!! [בהקשת קוד קופון acu315770]
כדאי לתכנן מראש מה רוצים לקנות [או אפי להוסיף לסל הקניות] ורק אח"כ להוריד את האפליקציה
בהצלחה!
נ.ב. המלצתי היא לשלם תמיד בפייפל כי אומרים שיש גניבות פרטי אשראי בהזנת פרטי אשראי בצורה הרגילה...
ק"ש

אבי 15

משתמש פעיל
עקרונית יש ק"ש אבל הבנתי שלאחרונה נגמר הקישור שיווקי על מוצרים בכלל. [גם באלי אקספרס]

אבי 15

משתמש פעיל
יש אבל נראה לי מקבלים רק על הבאת משתמשים חדשים
התכונתי לקישור על מוצרים!
ואם אכן נגמר כמו שזה נראה אז כללי האשכול לא רלוונטיים
  • ניתן להעלות קישור שיווקי, אך חובה לציין גילוי נאות בהודעה - ק"ש.
  • שימו לב, ק"ש ללא גילוי נאות, או קישורים שלא מניסיון אישי יגרמו לחסימה מהאשכול.
ואין אינטרס כ"כ לאנשים להעלות קישורים שהזמינו וחבל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמו

א הַלְלוּיָהּ הַלְלִי נַפְשִׁי אֶת יְהוָה:ב אֲהַלְלָה יְהוָה בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:ג אַל תִּבְטְחוּ בִנְדִיבִים בְּבֶן אָדָם שֶׁאֵין לוֹ תְשׁוּעָה:ד תֵּצֵא רוּחוֹ יָשֻׁב לְאַדְמָתוֹ בַּיּוֹם הַהוּא אָבְדוּ עֶשְׁתֹּנֹתָיו:ה אַשְׁרֵי שֶׁאֵל יַעֲקֹב בְּעֶזְרוֹ שִׂבְרוֹ עַל יְהוָה אֱלֹהָיו:ו עֹשֶׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ אֶת הַיָּם וְאֶת כָּל אֲשֶׁר בָּם הַשֹּׁמֵר אֱמֶת לְעוֹלָם:ז עֹשֶׂה מִשְׁפָּט לָעֲשׁוּקִים נֹתֵן לֶחֶם לָרְעֵבִים יְהוָה מַתִּיר אֲסוּרִים:ח יְהוָה פֹּקֵחַ עִוְרִים יְהוָה זֹקֵף כְּפוּפִים יְהוָה אֹהֵב צַדִּיקִים:ט יְהוָה שֹׁמֵר אֶת גֵּרִים יָתוֹם וְאַלְמָנָה יְעוֹדֵד וְדֶרֶךְ רְשָׁעִים יְעַוֵּת:י יִמְלֹךְ יְהוָה לְעוֹלָם אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן לְדֹר וָדֹר הַלְלוּיָהּ:
נקרא  18  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה