טימו קניות מוצלחות מהאתר TEMU קישורים רק מנסיון! אין להתדיין כלל!

RL אראל

משתמש רשום
כל הזמן אין דמי משלוח
אך יש מינימום מחיר להזמנה
ומחיר יותר גבוה לעד הבית
אבל פעם העלו פה קישור להכנס לאתר דרך גוגל והוא גורם שאפשר לקנות בכל סכום
זה לא מחיר גבוה יותר עד הבית.
אבל שימו לב כי באוטומטי זה עושה שזה ישלח לנקודת איסוף, אז תמיד שמזמינים שימו לב לשנות את זה למשלוח עד הבית.

בתיה | אוטומטיגו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

אמנון ותמר

משתמש רשום
אני רואה באתר דברים מהממים וזולים אבל הזהירו אותי שהם עוקצים כספית. מניסיון של מי שקנה/תה מהם הכול היה תקין מבחינת האשראי? האם יש בסיס לשמועה הזו או שזה עוד שמועה שהוציאו על חברה מצליחה?

Professional1194

משתמש פעיל
יוצרי ai
אני רואה באתר דברים מהממים וזולים אבל הזהירו אותי שהם עוקצים כספית. מניסיון של מי שקנה/תה מהם הכול היה תקין מבחינת האשראי? האם יש בסיס לשמועה הזו או שזה עוד שמועה שהוציאו על חברה מצליחה?
אני קונה אצלם כבר תקופה
אני משלמת בפייפאל ואני ממליצה גם לך לשלם דרכם
לא מכירה אף אחד שנעקץ מהם כספית

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
לי יש קרדיט שם
אני מוכרת ב15 אחוז הנחה ואז לא צריך אשראי בכלל
לפרטים BSD.BSD.1000 @ GMAIL.COM

הכל לטובה תמיד

משתמש פעיל
איך את יכולה למכור קרדיט?
אני יכולה לקנות ולהשתמש בחשבון שלי?
אני יכולה להעביר את החשבון למייל שלך וסיסמא שלך (אפשר לשנות את המייל של החשבון ולשים סיסמה ולי לא יהיה אפשרות להיכנס לחשבון הזה יותר ,)

תותית י.

משתמש מקצוען
מחפשת קישור לאוזניות בלוטוס מניסיון.. (עדיף שיכולות להתחבר גם לפלפון - עם דיבורית, אבל לא חייב)

Professional1194

משתמש פעיל
יוצרי ai
מחפשת קישור לאוזניות בלוטוס מניסיון.. (עדיף שיכולות להתחבר גם לפלפון - עם דיבורית, אבל לא חייב)
לי יש אותם ואני ממש מרוצה, לא ניסיתי לבדוק אם זה עובד בפלאפון, אני משתמשת בזה לנגן אבל אני מאמינה שזה מתחבר גם לפלאפון

חיימקוש

משתמש מקצוען
גרבים
6 זוגות מחיר 18.36 מחיר מציאה
גרבים נושמות מצויינות אני קניתי כבר 3 פעמים
ק"ש

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-10-29 004219.png
    צילום מסך 2024-10-29 004219.png
    KB 580.3 · צפיות: 0
  • צילום מסך 2024-10-29 004747.png
    צילום מסך 2024-10-29 004747.png
    KB 469.7 · צפיות: 0
  • צילום מסך 2024-10-29 004735.png
    צילום מסך 2024-10-29 004735.png
    KB 590.3 · צפיות: 0

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה