אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

זה זה וזהו זה

משתמש פעיל
מטריה מתקפל קטן , ומה הגאוניות ? :rolleyes: שיש לה 2 נרתיקים אחד פשוט כזה מניילון ואחד עבה עם רוכסן,
מה שבעצם נותן את האופציה להחזיר את המטריה הרטובה לתיק בלי שיהיו לכך השלכות חמורות :LOL:
https://s.click.aliexpress.com/e/_DB28Q0r
UmbrellaCompact-6.jpg_80x80.jpg_.webp
יש לך ניסיון איתה? חזקה מספיק?

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש לך ניסיון איתה? חזקה מספיק?
היא הגיעה לי לפני שבוע - פתחתי אותה והיא נראית חזקה,
אבל לא כמו מטריות הסיליקון שמחזיקות שנים .
יש לה את המעלות שלה שזה הגודל הקטן ושזה מגיע עם 2 כיסויים

ali-li

משתמש פעיל
מנוי פרימיום

צריח

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לקראת סוף המבצעים
נוספו פריטים שווים בשליש מחיר
לדף הזה
החל מדולר ועד 3 דולר
מנסיון אישי-מגיע תוך10-12 ימים
משלוח מהיר!

הגיע לי לדוגמא
המצלמה הזו ב15 ש''ח
במקום 30
S7f0322d24296486280aa15b3de48a283f.jpg

בהמשך אעלה פוסט נוסף עם 20 מוצרים נוספים
מנסיון שהגיעו לי

(: אני :)

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
קניות שנחתו אצלי לאחרונה, סיננתי רק את המוצלחות...

מגפונים חתיכות ואיכותיות בטירוף, קניתי בצבע קאמל- מאלף! ממליצה בחום!
1701185078691.png

עגילים מושלמות! קיים במגוון צבעים, אני קניתי את הכסוף והשחור זהב, לא יורד הצבע
(ראיתי אותם בחנות תכשיטים מוכרת מאוד בירושלים, כמובן שהמחיר היה פי....)
1701185297410.png
1701185347135.png

שרשרת מכסף טהור מהממת
1701185429873.png

סרט אות מטריף לילדות!
1701185471031.png

ק.ש מניסיון.

horseman

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
מנסיון. ק"ש
מנורה תקרה דקה 2 ס"מ התקנה קלה על ידי מסגרת בסיס והברגת המנורה לבסיס
לחדר שינה עם 4 מצבי תאורה לבן צהוב משולב ומצב תאורת לילה שדולק 20 אחוז מהאור העברה במפסק
+שלט לשליטה על כל הנ"ל + הדלקה כיבוי 66 שקל
24 ואט מספיק לחדר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמה

א תְּהִלָּה לְדָוִד אֲרוֹמִמְךָ אֱלוֹהַי הַמֶּלֶךְ וַאֲבָרֲכָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ב בְּכָל יוֹם אֲבָרֲכֶךָּ וַאֲהַלְלָה שִׁמְךָ לְעוֹלָם וָעֶד:ג גָּדוֹל יְהוָה וּמְהֻלָּל מְאֹד וְלִגְדֻלָּתוֹ אֵין חֵקֶר:ד דּוֹר לְדוֹר יְשַׁבַּח מַעֲשֶׂיךָ וּגְבוּרֹתֶיךָ יַגִּידוּ:ה הֲדַר כְּבוֹד הוֹדֶךָ וְדִבְרֵי נִפְלְאוֹתֶיךָ אָשִׂיחָה:ו וֶעֱזוּז נוֹרְאֹתֶיךָ יֹאמֵרוּ (וגדולתיך) וּגְדוּלָּתְךָ אֲסַפְּרֶנָּה:ז זֵכֶר רַב טוּבְךָ יַבִּיעוּ וְצִדְקָתְךָ יְרַנֵּנוּ:ח חַנּוּן וְרַחוּם יְהוָה אֶרֶךְ אַפַּיִם וּגְדָל חָסֶד:ט טוֹב יְהוָה לַכֹּל וְרַחֲמָיו עַל כָּל מַעֲשָׂיו:י יוֹדוּךָ יְהוָה כָּל מַעֲשֶׂיךָ וַחֲסִידֶיךָ יְבָרֲכוּכָה:יא כְּבוֹד מַלְכוּתְךָ יֹאמֵרוּ וּגְבוּרָתְךָ יְדַבֵּרוּ:יב לְהוֹדִיעַ לִבְנֵי הָאָדָם גְּבוּרֹתָיו וּכְבוֹד הֲדַר מַלְכוּתוֹ:יג מַלְכוּתְךָ מַלְכוּת כָּל עֹלָמִים וּמֶמְשֶׁלְתְּךָ בְּכָל דּוֹר וָדוֹר:יד סוֹמֵךְ יְהוָה לְכָל הַנֹּפְלִים וְזוֹקֵף לְכָל הַכְּפוּפִים:טו עֵינֵי כֹל אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּ וְאַתָּה נוֹתֵן לָהֶם אֶת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:טז פּוֹתֵחַ אֶת יָדֶךָ וּמַשְׂבִּיעַ לְכָל חַי רָצוֹן:יז צַדִּיק יְהוָה בְּכָל דְּרָכָיו וְחָסִיד בְּכָל מַעֲשָׂיו:יח קָרוֹב יְהוָה לְכָל קֹרְאָיו לְכֹל אֲשֶׁר יִקְרָאֻהוּ בֶאֱמֶת:יט רְצוֹן יְרֵאָיו יַעֲשֶׂה וְאֶת שַׁוְעָתָם יִשְׁמַע וְיוֹשִׁיעֵם:כ שׁוֹמֵר יְהוָה אֶת כָּל אֹהֲבָיו וְאֵת כָּל הָרְשָׁעִים יַשְׁמִיד:כא תְּהִלַּת יְהוָה יְדַבֶּר פִּי וִיבָרֵךְ כָּל בָּשָׂר שֵׁם קָדְשׁוֹ לְעוֹלָם וָעֶד:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה