אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
ק.ש. מנסיון מוצלח-
נעל מהממת שהגיעה לי אתמול. צריך לקחת 2 מידות יותר

פילטרים לשואב אבק שיאומי שהעלתי בעבר-
צריך להחליף כל תקופה כדי שיעבוד טוב (אני גיליתי שהפילטר מפוצץ אבק עד כדי חוסר יכולת לנשום רק כשהוא התלונן ונכבה כל כמה שניות. החלפתי וחזר לקדמותו...)

שעון מדבקה מהם. לקחתי את ההכי גדול וזה ענקקקק ומרשים

כובע פונפון מהמם ונעים ממש. המידה הקטנה מתאימה לילד בן שנתיים

גימיק שעוזר לדעת אם הביצה מוכנה. עובד מעולה

טוש שעושה זרם ממש כיף ואפילו נותן תחושה של זרם מוגבר יותר

אותיות קישוט לקיר. נדבק מעולה

manu

משתמש פעיל
מטען אוניברסלי לסוללות טלפונים ומצלמות
מטען אוניברסלי לסוללות פלאפונים ומצלמות,, חיבור יואסבי לטעינת שאר המכשירים, צג חיווי מצב הסוללה והטעינה. יש לבחור את המוצר עם מתאם ישראלי
עובד טוב?

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

manu

משתמש פעיל
ברז מטבח נשלף + ברז נוסף דק, מובנה למים מסוננים - חוסך לקדוח חור נוסף בשיש (וגם לסחוב שישיות עין גדי :) )
הגיע תוך שבוע עם שליח עד הדלת! התקנה קלה ופשוטה (התקנו לבד) חברה מעולה וידועה
יש אופציה של זרם רגיל או "מזלף" , יש אופציה נוחה בשליפה ללחוץ על כפתור שעוצר את הזרימה עד שמשחררים אותו (למשל למלא סיר על הגז בלי שיזרום כל הדרך)
צפה בקובץ המצורף 905836
זה מגיע בלי מסננים לברז הקטן, צריך לקנות בנפרד (אפשר גם כאן בטמבוריות זה עולה ממש זול)
בינתיים עוד סוחבת שישיות עד שאקנה פילטרים :) (אם אזמין באלי אכניס עדכון) ק.ש מניסיון
סתם שאלה
איך אתם מתקינ ים אותו
יש לך רקע באינסטלציה?

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עפרונות חמודים קניתי למתנה ליומולדת בגן

סריג מהמם!!

ק"ש מנסיון

בובה בי

משתמש פעיל
דברים שהגיעו לאחרונה, נראים איכותי מאוד,חיקוי פנדורה כולל לוגו
שמעתי שזה חיקוי אבל מקורי!!

Eli-7

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תאורת לד עמיד למים

מגן ברכיים לידים

סריג יפה, הזמנתי ורוד הגיע ורוד מאוד בהיר לא כמו התמונה

ק"ש מנסיון

רינהרינה

משתמש מקצוען
שרשרת חמודה לילדה:

גומיות מעולות לשיער, לא נקרעות אף פעם:

סיכה יפה לשבת:

קשת יפה עם סרט שנקשר מאחורה:

מעמד מוצלח לעטים:

שמלה מתוקה לתינוקת:

ק"ש מנסיון מוצלח.

יהודית ר.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה

לבטוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי

ואן גוך

משתמש פעיל
תשמעו סיפור שהוא, בעיניי, לא פחות ממדהים!!
לפני כשנה רכשתי בעלי אקספרס מברגה דקו שהיה עליה הרבה המלצות כאן.
אתמול בבוקר התקלקלה לי אחת הסוללות (לא שבקה חיים ממש, אבל בהחלט בדרך לשם...)
אמרתי לעצמי, מה הסיכוי שאני אקבל אחריות על הסוללה במוצר סיני, אבל מה היה לי להפסיד? הסרטתי את התקלה במברגה, שלחתי בצ'אט, ומיד קבלתי תגובה לשלוח הסרטה למייל של הטכנאים של החברה.
כבר היום בבוקר המתינה לי הודעה מהמוכר ולפי הם מצטערים מאד על התקלה, אבל במחסן שלהם בקפריסין אין סוללות חילופיות בכלל. ולכן, תשמעו טוב, הם שולחים לי זיכוי של 25$ על הסוללה!! (רק שתבינו... המברגה עצמה כולל 2 סוללות עלתה לי 63$)
יש לי 2 מסקנות מהעניין: 1. אם יש את האופציה להוסיף סוללות למוצר תמיד עדיף לקנות עם יותר סוללות (למרות שמי יודע? אולי אם הייתי קונה עם סוללה אחת היו שולחים לי מברגה חדשה;)) 2. לפעמים לסינים יש אחריות מעולה. אולי אפילו יותר טובה משל חנויות פה בארץ. (מכירים? "אין מצב שנשבר'ך סתם ככה. בטח נפלה על הרצפה\קדחת אתה בבטון\עייפת אותה יותר מידי... אה, וכבר נגמרה לך האחריות":mad:)
זו הייתה המלצה. וזה הקישור---

כותב מוסמך

ה
מוזיקה ונגינה
תשמעו סיפור שהוא, בעיניי, לא פחות ממדהים!!
לפני כשנה רכשתי בעלי אקספרס מברגה דקו שהיה עליה הרבה המלצות כאן.
אתמול בבוקר התקלקלה לי אחת הסוללות (לא שבקה חיים ממש, אבל בהחלט בדרך לשם...)
אמרתי לעצמי, מה הסיכוי שאני אקבל אחריות על הסוללה במוצר סיני, אבל מה היה לי להפסיד? הסרטתי את התקלה במברגה, שלחתי בצ'אט, ומיד קבלתי תגובה לשלוח הסרטה למייל של הטכנאים של החברה.
כבר היום בבוקר המתינה לי הודעה מהמוכר ולפי הם מצטערים מאד על התקלה, אבל במחסן שלהם בקפריסין אין סוללות חילופיות בכלל. ולכן, תשמעו טוב, הם שולחים לי זיכוי של 25$ על הסוללה!! (רק שתבינו... המברגה עצמה כולל 2 סוללות עלתה לי 63$)
יש לי 2 מסקנות מהעניין: 1. אם יש את האופציה להוסיף סוללות למוצר תמיד עדיף לקנות עם יותר סוללות (למרות שמי יודע? אולי אם הייתי קונה עם סוללה אחת היו שולחים לי מברגה חדשה;)) 2. לפעמים לסינים יש אחריות מעולה. אולי אפילו יותר טובה משל חנויות פה בארץ. (מכירים? "אין מצב שנשבר'ך סתם ככה. בטח נפלה על הרצפה\קדחת אתה בבטון\עייפת אותה יותר מידי... אה, וכבר נגמרה לך האחריות":mad:)
זו הייתה המלצה. וזה הקישור---
תודה על המידע!
סיפור מעולה.
לגבי המברגה עצמה איך התפוקה שלה?

שרהק

משתמש רשום
עפרונות חמודים קניתי למתנה ליומולדת בגן

סריג מהמם!!

ק"ש מנסיון

איך המידות של הסריג? רגילות?

שרהק

משתמש רשום

2 Pcs Newborn Baby Girl Clothes Infant Outfits Clothing Autumn Spring Baby Girl Romper + Overall Pants Baby Girl Clothing Sets
[Transaction Screenshot]

סט חולצה ומכנסיים לתינוקת. הגיע מהמם, אני מקבלת המון מחמאות.מידות לפי הגיל.

פיז׳מות חיות. ממש כיף לילדים, גם משחק וגם מחממות ונעימות. 100% כותנה. כבר פעם שניה שאני מזמינה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה