אלי-אקספרס ~~ קניות מוצלחות!! המלצות מנסיון אישי בלבד! ~~

יהודה לייב

משתמש פעיל
חצובה ביתית גמישה - מתחברת בקלות למצלמה הביתית.
מעולה בשביל להסריט הצגות אחרי צהריים של הילדים או מסיבות בלי לעמוד ולהחזיק את המצלמה.
מעולה גם לצילום עצמי בטיולים-ניתן להצמיד בעזרת החצובה הזו את המצלמה לכל ענף מזדמן .
החצובה הזו גמישה ונתפסת למשטחים כמו משענת של כסא, ידית של עגלה וכו' בעזרת 3 רגליים גמישות.
מוצר לא יקר בכלל יחסית לתמורה.
שיווקי מנסיון מוצלח

לחצו כאן כדי להיכנס לקישור
45.jpg

528.jpg

f.jpg

אלישבע וי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ק"ש מנסיון אישי
סט מתוק וזול למטפלת /לגן
נראה מהמם (כולן שואלות מאיפה...)
הגיע מהר
מתאים למעבר
המשלוח עושה את זה לא כזה זול...(גם לא יקר, אבל אני לא מהמרת על כזה מחיר ב'אלי'..)

רבקה@

משתמש פעיל
נעל ספורט קלילה עם פטנט- נוחה ומגניבה, נעל אמינה עם אלפי הזמנות.
הגיע יחסית מהר, ונוחה בטרוף!!!!
המידות ממש מדויקות ואמינות,
יחסית לא מאוד זולה, אבל באמת איכותית- 17.33 דולר + 4 דולר משלוח. (בסופו של דבר, הרבה יותר נוח מנעל בארץ, והרבה יותר זול- 70 ש"ח)
1609410615499.png

רבקה@

משתמש פעיל
סט מברשות איפור חמודות וזולות- מגיע במהירות עד הבית ממש.
מעולה אפילו למתנות, אם אתם (אתן..)* לא צריכים עכשיו עוד 14 מברשות....
מוצר אמין מאוד-106,867 הזמנות!!! מחיר-3.94 דולר.
יש לי האמת עוד המון המלצות, אבל לא יודעת אם יש לזה ביקוש.... בהצלחה.
1609411120748.png

brachi :)

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

רבקה@

משתמש פעיל
דיסק אונקי בצורת מצלמה- אני מביאה את זה למי שאני מצלמת במקום להסתבך עם הכרטיס וכל זה...
מאוד חמוד ומתוק. (וזול...:)- $2.71 ל-4 ג'יגה)
הגיע מהר מאוד, אבל יש לציין שמומלץ לבצע איתחול לפני שמתחילים להשתמש, וכן- גודל הג'יגה לא בדיוק כמו שכתוב אלה טיפה פחות. (3.75 במקום 4...)
1609435168998.png

רבקה@

משתמש פעיל
בכל כרטיס זיכרון זה ככה 32 ג'יגה-29.7 ג'יגה, 16-14.5 ג'יגה, זה בגלל המערכת הפעלה של הכרטיס שלוקחת גם כן קצת מקום
לא, לא בכל כרטיס
בד"כ מחשבים את זה שהשטח הפנוי יהיה נטו כמו שכתוב. ממה שאני מכירה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמג

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָה שְׁמַע תְּפִלָּתִי הַאֲזִינָה אֶל תַּחֲנוּנַי בֶּאֱמֻנָתְךָ עֲנֵנִי בְּצִדְקָתֶךָ:ב וְאַל תָּבוֹא בְמִשְׁפָּט אֶת עַבְדֶּךָ כִּי לֹא יִצְדַּק לְפָנֶיךָ כָל חָי:ג כִּי רָדַף אוֹיֵב נַפְשִׁי דִּכָּא לָאָרֶץ חַיָּתִי הוֹשִׁיבַנִי בְמַחֲשַׁכִּים כְּמֵתֵי עוֹלָם:ד וַתִּתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי בְּתוֹכִי יִשְׁתּוֹמֵם לִבִּי:ה זָכַרְתִּי יָמִים מִקֶּדֶם הָגִיתִי בְכָל פָּעֳלֶךָ בְּמַעֲשֵׂה יָדֶיךָ אֲשׂוֹחֵחַ:ו פֵּרַשְׂתִּי יָדַי אֵלֶיךָ נַפְשִׁי כְּאֶרֶץ עֲיֵפָה לְךָ סֶלָה:ז מַהֵר עֲנֵנִי יְהוָה כָּלְתָה רוּחִי אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי וְנִמְשַׁלְתִּי עִם יֹרְדֵי בוֹר:ח הַשְׁמִיעֵנִי בַבֹּקֶר חַסְדֶּךָ כִּי בְךָ בָטָחְתִּי הוֹדִיעֵנִי דֶּרֶךְ זוּ אֵלֵךְ כִּי אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי נַפְשִׁי:ט הַצִּילֵנִי מֵאֹיְבַי יְהוָה אֵלֶיךָ כִסִּתִי:י לַמְּדֵנִי לַעֲשׂוֹת רְצוֹנֶךָ כִּי אַתָּה אֱלוֹהָי רוּחֲךָ טוֹבָה תַּנְחֵנִי בְּאֶרֶץ מִישׁוֹר:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה תְּחַיֵּנִי בְּצִדְקָתְךָ תוֹצִיא מִצָּרָה נַפְשִׁי:יב וּבְחַסְדְּךָ תַּצְמִית אֹיְבָי וְהַאֲבַדְתָּ כָּל צֹרֲרֵי נַפְשִׁי כִּי אֲנִי עַבְדֶּךָ:
נקרא  1  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה