קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תכתבי הודעה נזעמת למוכר ותאיימי שאת תפרסמי את מה שקרה בפידבקים באתר. מנסיון זה מאיים עליהם והם מיד מתקפלים, מאוד חשוב להם הפידבק החיובי...
תודה.
אנסה. אני מעדיפה להתנהל עם עליאקספרס. הבעיה שהצ'ט שלהם רובוטי מעצבן.

זבון וזבין

משתמש מקצוען
מי יודע לעזור לי?
קנייה בעליאקספרס. זמן ההגנה נגמר בעוד כמה שעות. פניתי למוכר לפני כמה ימים שיאריך את זמן ההגנה. והוא לא האריך. כאשר אני מנסה לפתוח סכסוך כותבים לי שלפי הנתונים שיש להם החבילה במעבר. ואני לא מצליחה להמשיך בפתיחת הסכסוךץ
מה עושים? אני יודעת שאחרי שזמן ההגנה מסתיים, כבר אין אפשרות לפתוח סכסוך או שזה מסובך יותר.
1. האם הוא קרא את ההודעה ?
יכול להיות שהוא עוד לא ראה את ההודעה מרוב עומס בימים אלו,
2. עדיף לפתוח מחלוקת לפני סוף זמן ההגנה כי אז הכסף כלל לא משתחרר למוכר, אך אם משום איזה סיבה שהיא עדיין לא נפתחה מחלוקת אפשר גם ב-15 הימים שלאחר זמן ההגנה לפתוח ואז יורדת ההודעה של המעקב הלוגיסטי שזה הגיע לארץ.

רגע אחד

משתמש פעיל
קישור לבובה
מנסיון! + אלפי תגובות חיוביות
נראה כמעט כמו תינוקת אמיתית
הרבה יותר מוצלח מבובה אמריקאית שנמכר בארץ HTB1X_8fpdnJ8KJjSszdq6yxuFXaz.jpg

נערך לאחרונה ב:

I.Q

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יש קישורים לאוזניות? (פשוטות לא בלוטוס) יודעת שיש פה הרבה אבל לא מוצאת

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ג

א מִזְמוֹר לְדָוִד בְּבָרְחוֹ מִפְּנֵי אַבְשָׁלוֹם בְּנוֹ:ב יְהוָה מָה רַבּוּ צָרָי רַבִּים קָמִים עָלָי:ג רַבִּים אֹמְרִים לְנַפְשִׁי אֵין יְשׁוּעָתָה לּוֹ בֵאלֹהִים סֶלָה:ד וְאַתָּה יְהוָה מָגֵן בַּעֲדִי כְּבוֹדִי וּמֵרִים רֹאשִׁי:ה קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶקְרָא וַיַּעֲנֵנִי מֵהַר קָדְשׁוֹ סֶלָה:ו אֲנִי שָׁכַבְתִּי וָאִישָׁנָה הֱקִיצוֹתִי כִּי יְהוָה יִסְמְכֵנִי:ז לֹא אִירָא מֵרִבְבוֹת עָם אֲשֶׁר סָבִיב שָׁתוּ עָלָי:ח קוּמָה יְהוָה הוֹשִׁיעֵנִי אֱלֹהַי כִּי הִכִּיתָ אֶת כָּל אֹיְבַי לֶחִי שִׁנֵּי רְשָׁעִים שִׁבַּרְתָּ:ט לַיהוָה הַיְשׁוּעָה עַל עַמְּךָ בִרְכָתֶךָ סֶּלָה:
נקרא  31  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה