קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

A052

משתמש סופר מקצוען
בכל מקרה לא סוגרים לעולם את הסכסוך, כל עוד המוצר לא אצלכם!
היות והזמן לפתיחת סכסוך לא מתארך לפי המשלוח החדש כביכול.

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום וברכה. הזמנתי מאלי אקספרס משהו והוא לא הגיע, מסתבר שהוא נתקע עוד בשלב שבו הם אמורים לשלם על המשלוח או משהו כזה. אחרי שפתחתי סכסוך עם המוכר הוא כותב לי כך:
שזה אומר, פחות או יותר שהוא מצטער ובלה בלה, הוא שלח מוצר חדש ומבקש שאאזר בסבלנות וכו' כמו"כ הוא מבקש מאד לסגור את הסכסוך כי יש לה השפעה רעה על החנות שלו, מה הייתן מציעות לי לכתוב לו בחזרה?
@קופצנית , ראיתי שיש לך הרבה נסיון בזה, תוכלי לייעץ לי? תודה.

לא לסגור בשום אופן!
מי מבטיח לך שהוא שלח חדש?
אם בא לך להיות טובת לב- תכתבי לו שתתני לו משוב של 5 כוכבים כשתקבלי את המוצר החדש

A052

משתמש סופר מקצוען
כל זמן שהסכסוך פתוח עדיין קיימת הגנת הקונה על המוצר?
לא הבנתי את השאלה.
כל עוד הסכסוך פתוח, המוכר לחוץ ויעשה הכל כדי לרצות אתכם, וגם האתר יכול להתערב ולהחזיר את הכסף.
ברגע שתסגרו אותו אני לא זוכר האם בכלל אפשר לפתוח מחדש, וגם אם כן, לא תוכלו לפתוח חדש עד שיעבור שוב זמן הארוך של המשלוח החדש, ואז כבר ודאי שא"א לפתוח סכסוך כי נגמר זמן ההגנה.

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא הבנתי את השאלה.
כל עוד הסכסוך פתוח, המוכר לחוץ ויעשה הכל כדי לרצות אתכם, וגם האתר יכול להתערב ולהחזיר את הכסף.
ברגע שתסגרו אותו אני לא זוכר האם בכלל אפשר לפתוח מחדש, וגם אם כן, לא תוכלו לפתוח חדש עד שיעבור שוב זמן הארוך של המשלוח החדש, ואז כבר ודאי שא"א לפתוח סכסוך כי נגמר זמן ההגנה.

אי אפשר לפתוח יותר מסכסוך אחד לכל מוצר

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
בכל מקרה לא סוגרים לעולם את הסכסוך, כל עוד המוצר לא אצלכם!
היות והזמן לפתיחת סכסוך לא מתארך לפי המשלוח החדש כביכול.

כשאני רוצה לפתוח סכסוך אני לוחצת על OPEN DISPUSE
1.ואז אני מתנהלת מול המוכר או מול אליאקספרס?
2. התשובה שאני מקבלת לדוג זה "תחזיר את המוצרים ונחזיר לך את הכסף"
איפה יש לי אפשרות לתגובה? זה נקרא סכסוך סגור?
במצב כזה הם שולחים לי הודעה שהם מחכים למס הסידורי וכו
ואז עובר עוד זמן והסיפור נגמר בלי שום דבר

A052

משתמש סופר מקצוען
1.ואז אני מתנהלת מול המוכר או מול אליאקספרס?
2. התשובה שאני מקבלת לדוג זה "תחזיר את המוצרים ונחזיר לך את הכסף"
איפה יש לי אפשרות לתגובה? זה נקרא סכסוך סגור?
במצב כזה הם שולחים לי הודעה שהם מחכים למס הסידורי וכו
1. מול המוכר, אבל כאשר אין הסכמה, זה עובר לאתר שמחליט מה לעשות.
2. יש לכם שם מקום לכתוב האם אתם מסכימים או לא, אם הסכמתם זה סוגר את הסכסוך.
אם לא הסכסוך נשאר פתוח.

מנגו מאיה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
1. מול המוכר, אבל כאשר אין הסכמה, זה עובר לאתר שמחליט מה לעשות.
2. יש לכם שם מקום לכתוב האם אתם מסכימים או לא, אם הסכמתם זה סוגר את הסכסוך.
אם לא הסכסוך נשאר פתוח.
לא מצאתי כזה מקום, יש לכם צילום מסך להעלות לי?

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
מצ"ב צילום מסך של סכסוך שנסגר לטובתי
מאחר והיה דיון ארוך בינינו הצילומסך מתחלק ל3 חלקים

קבצים מצורפים

• ‏‏לכידה1.PNG
    ‏‏לכידה1.PNG
    KB 61.5 · צפיות: 260
  • ‏‏לכידה2.PNG
    ‏‏לכידה2.PNG
    KB 89.7 · צפיות: 282
  • ‏‏לכידה3.PNG
    ‏‏לכידה3.PNG
    KB 40.4 · צפיות: 221

מענטשי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
לתועלת כולם!

מדבקה לדלת של הבית (קנינו - אחלה, הגיע מהר. *מצורף תמונה ממה שיצא לנו)

ב69 שקל! (זיפי)

https://www.zipy.co.il/p/אליאקספרס/...-gadgets-multifunctional-tq/32958344217/#2122

זה מהאתר...
חגחג.JPG

זה משלנו..
IMG_20190228_161233.jpg

(תאמת זה מצריך טיפה מאמץ. צריך לחתוך בדיוק לפי הדלת שלך. לחתוך את העינית בדלת ואת הקטע של הידית. אבל בסוף משתלם...)
-דברים שחובה אם אתם רוצים לקנות את זה:
מטר.
2 אנשים (אין סיכוי לעשות אם בן אדם אחד)
סכין (עדיף יפני)
סבלנות וכח רצון.

*דבר שחייבים לדעת. מגיע בשני חתיכות. (חדי עין יבחינו בפס הקטן באמצע. אבל כמו שאמרתי זה לא מפריע, אם יודעים להדביק כמו שצריך...)

בהצלחה!

נערך לאחרונה ב:

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
יכול להתאים לדלת בתוך הבית? (דלת עץ ישנה שבמקום לצבוע מחדש?)
אם כן, יש מקום עם דוג' אחרות? נגיד, צבע שמנת, או דגם יותר חלק?

כן.
תכתבי בשורת החיפוש באלי טפט לדלת ותגיעי להמון דוגמאות.

מענטשי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אני שואל. אך ורק שואל.
מי בעד שיפתח קבוצה שמי שיצטרף לקבוצה יקבל למייל כל יום (כמובן שבהודעה אחת) 15 דברים שימושים לבית ודילים.
מאלי אקספרס. אייבי. אמזון. זיפי. וואלה שופס. ועוד...

(מי שחושב שהוא בכיון ויצטרף שיעשה לייק. או יגיב. [ברגע שאני יראה עשרים שלושים שרוצים אני יתחיל "לבנות את המערכת" -במערכת של רב מסר-]

-אני חושב שיהיו את אלה שלא יאוהבו את הרעיון... בבקשה לא לתקוף חזק..;):rolleyes:-

נערך לאחרונה ב:

המוצלחת

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אני שואל. אך ורק שואל.
מי בעד שיפתח קבוצה שמי שיצטרף לקבוצה יקבל למייל כל יום 15 דברים שימושים לבית ודילים.
מאלי אקספרס. אייבי. אמזון. זיפי. וואלה שופס. ועוד...

(מי שחושב שהוא בכיון ויצטרף שיעשה לייק. או יגיב. [ברגע שאני יראה עשרים שלושים שרוצים אני יתחיל "לבנות את המערכת" -במערכת של רב מסר-]

-אני חושב שיהיו את אלה שלא יאוהבו את הרעיון... בבקשה לא לתקוף חזק..;):rolleyes:-
אהבתי=אבל אם אפשר שיהיה מרוכז פעם פעמיים ביום ולא המון הודעות אחד אחרי השני

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה