קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יוני רז;1494302:
עשיתי קניה האליאקספרסס של 8 חצאיות שיפון בורדו.
המוכר שלח לי 8 חצאית אדומות, התלוננתי ואז הוא אמר שישילח מחדש בצבע בורדו , מאחר וזה היה לחתונה ביקשתי שישלח במשלוח מהיר אבל הוא שלח במשלוח רגיל שכמובן הגיע לאחר החתונה ולאחר שתפרתי לבד את בחצאיות.
וכשפתחתי את החבילה כמובן מה הוא שלח ? עוד פעם 8 חצאיות אדומות
פתחתי סכסוך והמוכר מבקש שאני אשלח לו את החצאיות ורק אז הוא יחזיר לי את הכסף ,
מי אמור לשאת בהוצאות המשלוח חזור ? ?
לא מספיק שנאלצתי לתפור לבד אני אמורה להפסיד גם את עלות המשלוח?

יש למשהי נסיון בכזה מקרה??

מצטערת לאכזב אותך- אבל המשלוח על חשבונך :(מעטים הם הסוחרים שיספגו את זה, לי פעם אחת סוחר החזיר את עלות המשלוח בגלל שטעה במידה, אבל בד"כ המשלוח עלייך
תתנחמי שדואר ישראל הוא הזול בעולם - לאחר דואר סין ונראה לי שלא יעלה לך יותר מ 20-25 ש"ח המשלוח תתפטרי מהם:mad: ותקבלי את הכסף בחזרה:eek:
ואולי מהמקרה הזה צריך ללמוד לא להזמין צבע בורדו גבולי - אני כבר יודעת ממקרה שקרה לי - אמנם זה לא היה אדום אבל גם לא מאוד כהה, רק אם הבורדו כהה מאוד - אפשר להזמין;)
בהצלחה

StOT

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י מרור;1493919:
האם יש לכם המלצה על מעיל איכותי לילדה בת 5/6?
נראה לי מוגזם לקנות ב"פולק" מעיל ב-280 ש"ח, אחרי ההנחה..

בקידישיק. יש מהממים!! אפור\חום, ב100 ש"ח בערך (אחרי הנחה של הסופעונה עכשו)

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י אסתי ו.;1494606:
בקידישיק. יש מהממים!! אפור\חום, ב100 ש"ח בערך (אחרי הנחה של הסופעונה עכשו)

אני קניתי בפוקס במבצע של 200 ב-100 ויצא ששילמתי על מעיל מדהים 54 ש"ח

חני

einkamoni

משתמש מקצוען
הזמנתי פריט מסוים והוא לא הגיע זמן רב.
פתחתי סכסוך והחזירו לי את הכסף,
ועכשיו זה הגיע....

מה אני אמורה לעשות?

יוני רז

משתמש רשום
נכתב ע"י נירוש;1494573:
מצטערת לאכזב אותך- אבל המשלוח על חשבונך :(מעטים הם הסוחרים שיספגו את זה, לי פעם אחת סוחר החזיר את עלות המשלוח בגלל שטעה במידה, אבל בד"כ המשלוח עלייך
תתנחמי שדואר ישראל הוא הזול בעולם - לאחר דואר סין ונראה לי שלא יעלה לך יותר מ 20-25 ש"ח המשלוח תתפטרי מהם:mad: ותקבלי את הכסף בחזרה:eek:
ואולי מהמקרה הזה צריך ללמוד לא להזמין צבע בורדו גבולי - אני כבר יודעת ממקרה שקרה לי - אמנם זה לא היה אדום אבל גם לא מאוד כהה, רק אם הבורדו כהה מאוד - אפשר להזמין;)
בהצלחה

היו שם גם חצאיות בורדו וגם אדומות , לבורדו הם קוראים dark red ואדום RED המדהים הוא שבהזמנה נוספת שביצעתי והזמנתי חצאית אחת בורדו הוא שלח בורדו וצילמתי לו את 2 החצאיות משתי ההזמנות ואז הוא הסכים איתי וכתב שהוא שולח חצאיות חדשות בורדו , אבל בסוף הוא שלח אדומות. כזה דפוק!!!

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י einkamoni;1495356:
הזמנתי פריט מסוים והוא לא הגיע זמן רב.
פתחתי סכסוך והחזירו לי את הכסף,
ועכשיו זה הגיע....

מה אני אמורה לעשות?

לשלוח למוכר הודעה שקיבלת את הפריט ואיך הוא רוצה שתשלמי לו

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יוני רז;1495364:
היו שם גם חצאיות בורדו וגם אדומות , לבורדו הם קוראים dark red ואדום RED המדהים הוא שבהזמנה נוספת שביצעתי והזמנתי חצאית אחת בורדו הוא שלח בורדו וצילמתי לו את 2 החצאיות משתי ההזמנות ואז הוא הסכים איתי וכתב שהוא שולח חצאיות חדשות בורדו , אבל בסוף הוא שלח אדומות. כזה דפוק!!!

תנסי להוציא ממנו את דמי המשלוח - בתקווה שיש לך חשבון פאייפל, תאיימי עליו שתתני לו כוכב אחד- אצל הרבה סוחרים זה עובד!

יוני רז

משתמש רשום
נכתב ע"י נירוש;1495368:
תנסי להוציא ממנו את דמי המשלוח - בתקווה שיש לך חשבון פאייפל, תאיימי עליו שתתני לו כוכב אחד- אצל הרבה סוחרים זה עובד!

האם הסכסוך נשאר פתוח עד שהחצאיות יחזרו אליו ? איך אני מבטחת את עצמי שבאמת אחרי שהוא יקבל את החצאיות אני אקבל את הכסף?

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י יוני רז;1495406:
האם הסכסוך נשאר פתוח עד שהחצאיות יחזרו אליו ? איך אני מבטחת את עצמי שבאמת אחרי שהוא יקבל את החצאיות אני אקבל את הכסף?

כשאת פותחת סכסוך יש לך שם שורה שאת מסמנת האם את רוצה להחזיר את המוצר, לאחר מכן נותנים למוכר זמן לתת את הכתובת שלו לאחר שהוא נותן את הכתובת את צריכה לשלוח בדואר את החבילה ולתת להם את מס' הדואר הרשום שתקבלי בדואר ומאותו רגע שנתת את המספר , יש לך עוד הגנה של 30 יום שהמוכר צריך לאשר את החבילה ואת מקבלת את הכסף, אל תדאגי , זה עובד - עשיתי את מס' פעמים וקיבלתי את הכסף , מלבד פעם אחת שהסוחר לא הלך לקחת את החבילה ששלחתי לו ולא אישר שקיבל ואז החבילה חזרה אלי ושלחתי להם תמונה שמוכיחה שהדואר רשם שהוא לא בא לקחת את החבילה - מיד קיבלתי את הכסף.

יוני רז

משתמש רשום
נכתב ע"י נירוש;1495820:
כשאת פותחת סכסוך יש לך שם שורה שאת מסמנת האם את רוצה להחזיר את המוצר, לאחר מכן נותנים למוכר זמן לתת את הכתובת שלו לאחר שהוא נותן את הכתובת את צריכה לשלוח בדואר את החבילה ולתת להם את מס' הדואר הרשום שתקבלי בדואר ומאותו רגע שנתת את המספר , יש לך עוד הגנה של 30 יום שהמוכר צריך לאשר את החבילה ואת מקבלת את הכסף, אל תדאגי , זה עובד - עשיתי את מס' פעמים וקיבלתי את הכסף , מלבד פעם אחת שהסוחר לא הלך לקחת את החבילה ששלחתי לו ולא אישר שקיבל ואז החבילה חזרה אלי ושלחתי להם תמונה שמוכיחה שהדואר רשם שהוא לא בא לקחת את החבילה - מיד קיבלתי את הכסף.

הענין הוא שכשפתחתי את הסכסוך לא סימנתי שאני מעונינת להחזיר את המוצר ( עד היום אף סכסוך לא סימנתי וזה עבר) אז איך זה עובד במצב כזה?

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
מישהו יודעת מה ההבדל בין
גולדפילד
למצופה זהב
שניהם 18K???

dk

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גולדפילד:
מתכת שמטביעים אליה בחום ובלחץ זהב בד"כ אחוז מסוים של 9K או 14K, מה שנוגע בעור הוא זהב ולכן אין רגישות, אפשר להתקלח או לשטוף במים - הוא לא מתקלף.
ציפוי - טובלים את המתכת בזהב/כסף בעובי מסוים שנספר במיקרון: 1 מיקרון, 2 מיקרון, ככל שהמיקרון יותר גבוה הציפוי יותר עבה ויותר שורד,הציפוי מתקלף ומשחיר ממים, ומבושם, אורך חיים קצר.
באנגלית:
GOLD PLATED

תלא

משתמש צעיר
לכל המומחים,
מוצר שקיתי לא הגיע, בקשתי להאריך את הגנת הרכישה, אך לא הייתה תגובה מהמוכר.
אז פתחתי סכסוך- ושום דבר לא קרה, הסכסוך לא נפתח, לא ברור מדוע.
בכל אופן, עד שקלטתי שהסכסוך לא נפתח, הסתיים זמן ההגנה.
המוצר לא זול (הוא היה הכי יקר ברשימת הקניות, כולה הגיעה מלבדו, איך לא?!)

מה עושים? מישהו הצליח להניע שם דברים מחוץ לגבול ההגנה?

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י dk;1500290:
גולדפילד:
מתכת שמטביעים אליה בחום ובלחץ זהב בד"כ אחוז מסוים של 9K או 14K, מה שנוגע בעור הוא זהב ולכן אין רגישות, אפשר להתקלח או לשטוף במים - הוא לא מתקלף.
ציפוי - טובלים את המתכת בזהב/כסף בעובי מסוים שנספר במיקרון: 1 מיקרון, 2 מיקרון, ככל שהמיקרון יותר גבוה הציפוי יותר עבה ויותר שורד,הציפוי מתקלף ומשחיר ממים, ומבושם, אורך חיים קצר.
באנגלית:
GOLD PLATED
תודה רבה
מענין שהמחיר באיביי של תכשיטים מצופים בד"כ יקר יותר מגולדפילד

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י תלא;1501394:
לכל המומחים,

גם אני כך.
פשוט נתתי לכל המוכרים חוות דעת אפסית.ופירטתי.
לא נעים אבל אף אחד נכון לעכשיו לא התרגש מזה...

שניים כתבו שזה בדרך ושכדאי עדיין לחכות.

משיח יקדים אותם.הלוואי

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י קוביה;1501511:
תודה רבה
מענין שהמחיר באיביי של תכשיטים מצופים בד"כ יקר יותר מגולדפילד

לא בטוחה. ציפוי 18 קראט מחזיק לי מעולה ולא משחיר. כמובן לא במגע עם מים ובושם.
את אותן הוראות קיבלתי על גולדפילד וגם שם, יש כל כך הרבה זיופים...

sarit_f

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
D I G I T A L
שופט/ת באתגר דריבל
נכתב ע"י תלא;1501394:
לכל המומחים,

גם לי עבר זמן הגנה על מוצר אפילו שביקשתי הארכה, ככה שאפילו אופציה לפתיחת סכסוך לא היתה לי - ב"ה אתמול קיבלתי הודעה שהחבילה בדואר, אז אל יאוש :)
(מוצר שהזמנתי ב11/11! לפני למעלה מחודשיים..)

קוביה

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י bekki;1501674:
לא בטוחה. ציפוי 18 קראט מחזיק לי מעולה ולא משחיר. כמובן לא במגע עם מים ובושם.
את אותן הוראות קיבלתי על גולדפילד וגם שם, יש כל כך הרבה זיופים...
הרגעת אותי. הזמנתי שם כמה תכשיטים וזה היה נראה לי מאד איכותי.
גולדפילד מצאתי במחירים זולים מידי, והמצופה זהב עשה לי רושם יותר טוב וגם המחיר היה יותר. (לקנות שרשרת גולדפילד בעשרה שקלים נשמע מצחיק, העדפתי לקנות ב30 ש"ח)

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני רוצה לקנות שעון יד הלו קיטי לביתי, מישהי קנתה שם ויכולה להמליץ? שנראה יפה גם במציאות ושורד יותר מיום אחד.
תודה מראש

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה