קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אייליינר ממש טוב בפחות מדולר. משתמשת כבר חודשיים יום יום ומרוצה מאד.

סיכות מתוקות וחזקות לילדות

טלפון נייד קטן בגודל כרטיס אשראי. ניתן להפוך אותו לתומך כשר. טוב שיהיה בבית לגיבוי. שימו לב לבקש מהמוכר תמיכה עברית והדפס עברית על המקשים. (אם אתם רוצים תומך כשר תזמינו דוקא מהמוכר הזה, אפילו שיש קצת יותר זולים. את שאר הדגמים לא תמיד אפשר להכשיר)

סינר לגילוח - ונגמרו המריבות בערב שבת מי לכלך את הכיור :)

מסקרה לא מדהימה אבל בארץ מוכרים כזאת ב35 שקל. בשביל דולר היא בסדר גמור. לי היא לא עשתה רגישות או גירוד או משהו, אבל אני לא רגישה לדברים כאלה.

צמיד הלו קיטי מהמם שנראה מיליון דולר אבל עולה הרבה פחות

עניבות מעולות לגברים בשלושה דולר. הזמנתי כבר ארבע כאלו, הן מצוינות. בארץ אפשר למכור אותן בשקט ב70שח...

חולצות מתוקות לאחים. החולצה של האח גדול טיפה סינטטית. של הקטן ממש נעימה וטובה.

שעון פשוט לילדים. קניתי לאחיין. הצליח לכוון אותו בקלות והוא משתמש בו כבר חודש.

מדבקות מעוצבות לצנצנות. הזמנתי איתן לורד לבן שכותב על שחור, ויצא מעולה. מניחה שעם טיפה מים זה ירד, והמדבקה תהיה רב פעמית.

מגבת לילדים עם כובע לא יפה במיוחד אבל שימושית וזולה.

צווארון לחולצה - חתיכי ושימושי נורא. חרשתי עליו כל החורף. שמעתי שבארץ בריכוזים חרדיים מוכרים אותו ב120 שקלים בלי להתבייש.

אם גם אתם מניחים את הסקוטש בכיור בתוך הקופסה הקטנה הזאת, שתמיד - אבל תמיד - ואקום אחד שלה לא עובד והשני כן, ואז כל החיים היא תלויה באופסייד וצוברת לכלוך - זה הפתרון

עכבר מעולה!! משתמשת כבר 3 חודשים ומרוצה מאד. הגיע ממש מהר.

חוט ראפיה ארוך ומצוין

חותכנים לעוגיות בצורת הלו קיטי ופו

בגד מתוק לתינוקת. האיכות של הבד בסדר גמור. לא זוכרת לגבי המידה.

נערך לאחרונה ב:

סטודיו מנטה

מיתוג, פרסום וקידום עסקים צומחים
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי

ליבי ;)

משתמש מקצוען

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
"תיק מהמם לקחתי את השמנת. מה שטוב שהוא לא גדול מידי אבל בקבוק מים 500 מ''ל נכנס בו בקלות ונשא מקום לעוד דברים..."

אני הזמנתי את התיק הזה שאת ממליצה עליו בלי הפסקה

ותוך שבועיים לא היה תיק!!! הוא התפרק, נקרע, הרוכסנים לא עבדו

למה את ממליצה על כאלה דברים???? זה ממש לא בסדר!!! לא חבל על הכסף?
דווקא לי יש אותו כבר כמה חודשים והוא מקסים ומחזיק מעמד!
רק ניט זהב אחד נפל והדבקתי חזרה...

סתם אחת

משתמש מקצוען
אני הזמנתי את זה
https://he.aliexpress.com/item/0-m-...256.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.76d74c4dOlg2vy
מהמם
הוא לא זמין, אולי תמצאי מוצרים דומים
זה חיקוי מושלם של מותג SOZZY
תודה, אבל אני מתכוונת יותר לשטיח מצויר כזה, כמו שיש במעונות, לתינוקות זוחלים.. מישהי מכירה?
ולא אכפת לי מותג, העיקר שיעשה ת'עבודה :)

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

שימו לב שהרבה מהפריטים שממליצים פה יש ביותר זול
למשל זה
https://he.aliexpress.com/item/Butt...b9521dd&transAbTest=ae803_2&priceBeautifyAB=0

לא ברור מה נטפלתי לזה אבל קחו את כל ההמלצות רק בתור המלצה למוצר ולא למחיר
יש פה גם כל מיני שבלי לשים לב משלמות הרבה כסף על משלוח כשאפשר להשיג אצל מוכר אחר באותו מחיר עם משלוח חינם

קופצנית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה הגודל של זה?

זה 5.3 מ"ר
מספיק לחצי קיר גדול
תמדדי אורך כפול רוחב ותחשבי כמה צריך
לדוגמא אם הקיר גובה 2.5 מטר והאורך 3 מטר- זה 7.5 מטר- את צריכה 1.5 גלילים, כלומר שניים...
מדביקים שם דבק טפטים שקונים בחנות טמבור- זה אבקה שמערבבים עם מים ומורחים על הקיר כמו סיוד

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מישהי פה המליצה על עניבות, זה מוצלח? עניבות איכותיות?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמב

א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  39  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה