קניות מוצלחות ברשת! כנסו,שתפו ותזכו למצוות!

מצב
הנושא נעול.

ישראל123

משתמש פעיל
אני מחפשת לקנות לקיץ בגדים לשבת וליום חול לבנות בגיל 3 ו 8 ולבן בגיל 2.
אשמח מאד אם תעלו לי קישורים לבגדים מוצלחים ויפים וכמובן לא יקרים.

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai

DasiB

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י נ פלוס;2439304:

זה נראה לי מנקה מיקרוגל :(
(תודה על השיתוף זה נראה טוב)

זה ההוראות שהמוכר רושם:
צעדים פשוטים:
שלב 1:להסיר את החלק העליון של אמא של שיער על ידי סיבוב נגד כיוון השעון. יוצקים חומץ ומים עד סימונים כל של בהתאמה. להחליף את הראש ולסובב כדי לנעול במקום.
שלב 2:מיקרוגל במשך 5-8 דקות על גבוהה הגדרה. לאחר כ-2 דקות קיטור יתחיל פיצוץ החוצה.
שלב 3:להסיר את אמא על ידי מרפקים.
שלב 4:רק לנגב את מיקרוגל עם ספוג, מפית או סמרטוט, וזהו a מצוחצחים נקי מיקרוגל

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
נכתב ע"י נ פלוס;2439304:

כתוב שם:
ממלאים את זה בחומץ ומים. מפעילים ל-5 דקות, זה מוציא קיטור ומרכך את הלכלוך במיקרו.
אח"כ מעבירים ניגוב והמיקרו נוצץ....

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
נכתב ע"י DasiB;2439313:
זה נראה לי מנקה מיקרוגל :(
(תודה על השיתוף זה נראה טוב)

זה ההוראות שהמוכר רושם:
צעדים פשוטים:
שלב 1:להסיר את החלק העליון של אמא של שיער על ידי סיבוב נגד כיוון השעון. יוצקים חומץ ומים עד סימונים כל של בהתאמה. להחליף את הראש ולסובב כדי לנעול במקום.
שלב 2:מיקרוגל במשך 5-8 דקות על גבוהה הגדרה. לאחר כ-2 דקות קיטור יתחיל פיצוץ החוצה.
שלב 3:להסיר את אמא על ידי מרפקים.
שלב 4:רק לנגב את מיקרוגל עם ספוג, מפית או סמרטוט, וזהו a מצוחצחים נקי מיקרוגל

חבל על הכסף
אפשר לעשות את זה עם צלחת פלסטיק פשוטה.
מנסיון לפני שנה בערב פסח. :)

רבקה א

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
גופיות קיץ לילדות

משהי הזמינה גופיות לבנות (לא לתינוקות) אשמח לקבל קישורים אני לא מוצאת באליאקספרס ובנקסט חסום לי

חני 100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
תרומתי לאשכול:
משטח לעכבר - מאוד נח!
https://he.aliexpress.com/item/high...32761409527.html?spm=2114.13010608.0.0.2xOyRT

סט מהמם - העגילים די כבדים, השרשרת מהממת וגורפת מחמאות - הומלץ כאן בעבר
https://he.aliexpress.com/item/2016...32636489296.html?spm=2114.13010608.0.0.2xOyRT

חרוזים
https://he.aliexpress.com/item/Love.../1713765943.html?spm=2114.13010608.0.0.oIZfFo

עוד חרוזים
https://he.aliexpress.com/item/Yiwu.../1713615949.html?spm=2114.13010608.0.0.oIZfFo

מתלה למברשות שיניים - מאוד מוצלח
https://he.aliexpress.com/item/Free...32253237647.html?spm=2114.13010608.0.0.oIZfFo

chavipr4

משתמש פעיל
אני מחפשת לקנות בובת הלו קיט ענקית מישהו יכול להמליץ לי איפה אני יכולה למצוא בזול?
או שיש למישהו למכור יד שניה. זה ממש דחוף לי!!!!!!!!!!!!!!!!
תודה מראש
חוי

עדית

משתמש פעיל
מישהי קנתה חצאיות לחורף לילדות קטנות, גילאי שלוש? וחצאיות למעבר?

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י טפטים;2439325:
חבל על הכסף
אפשר לעשות את זה עם צלחת פלסטיק פשוטה.
מנסיון לפני שנה בערב פסח. :)
אפשר הנחיות ברורות? תודה רבה!

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יוצרי ai
נכתב ע"י בת שבע פ;2440518:
אפשר הנחיות ברורות? תודה רבה!

לקחתי את זה מפה, נראה לי מאשכול הטיפים לעקרות הבית, אבל לכי תמצאי את זה עכשיו.
בגדול זה לשים בצלחת מים ומיץ לימון, לא זוכרת את היחס.
להפעיל את המקרוגל כמה דקות, וכל מה שנשאר זה לעבור עם סמרטוט בניגוב קל על דפנות המיקרוגל, והוא נקי לחלוטין!!!
אני אנסה לחפש את ההוראות המדויקות.

Batshe✔a

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י טפטים;2440590:
לקחתי את זה מפה, נראה לי מאשכול הטיפים לעקרות הבית, אבל לכי תמצאי את זה עכשיו.
בגדול זה לשים בצלחת מים ומיץ לימון, לא זוכרת את היחס.
להפעיל את המקרוגל כמה דקות, וכל מה שנשאר זה לעבור עם סמרטוט בניגוב קל על דפנות המיקרוגל, והוא נקי לחלוטין!!!
אני אנסה לחפש את ההוראות המדויקות.
תודה רבה! אשמח לשמוע גם מה היחס וההוראות המדוייקות.

sweet

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י nomi;2440767:

קונים את החיישנים באתר ופשוט הולכים למישהו שיתקין אותם?
עשיתם את זה כבר? ואיך האיכות?

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה