דרוש מידע קניות בסופיה-בולגריה/בוקרשט-רומניה

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בבולגריה הייתי בקניון הגדול בסופיה Paradise Center, הרבה חנויות של רשתות גדולות וחנויות מקומיות, מחירים זולים משמעותית מהארץ. (אני הייתי בסיילים אז בכלל הכל עלה גרושים, עכשיו זה סוף הסיילים)

שירז

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני הייתי בקניון בברשוב ברומניה - אם יעניין אותך אני יכולה לברר איך קרא
היה מאד מאד זול
ממש מחירי גמ"ח!!
קניתי איזה 8 פריטים לילדים
ב80 שקל
דברים מעולים.

גלגל2

משתמש פעיל
אני הייתי בקניון בברשוב ברומניה - אם יעניין אותך אני יכולה לברר איך קרא
היה מאד מאד זול
ממש מחירי גמ"ח!!
קניתי איזה 8 פריטים לילדים
ב80 שקל
דברים מעולים.
סליחה על ההקפצה
אשמח מאד לדעת פרטים

שירז

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
D I G I T A L
סליחה על ההקפצה
אשמח מאד לדעת פרטים
זה היה לפני 4 שנים בערך,
מאמינה שדברים השתנו זכור לי שזה היה יחסית קרוב לשוק המקורה,
בשוק המקורה זה יותק בזאר - מציאות ושטויות - בקניונים היה ממש זול!!

אולי מעניין אותך גם...

אשכולות דומים

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה