שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

ערוגת הבושם

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
דווקא אני מאוד אוהבת את הקניות שלי משיין.
אני ממש אשמח לעזור מי שתפנה אליי בפרטי:)

אגב, אני לא קוראת הודעות קודמות פה, ככה שאני לא יודעת אם משהי כתבה את מה שאני אכתוב. אבל יש לי טיפ בשבילכן להנחה משמעותית בשיין, ככה שיכולה להיות הזמנה שתעשו משיין שתעלה לכן 400₪ ואם תלכו לפי הטיפ שאתן פה, שלב אחרי שלב אותה קנייה יכולה לעלות לכן 270₪!
וכן, לא הגזמתי:)
אז ככה:
אחרי ששמת את כל הפריטים שאת רוצה לקנות בסל, באזור האישי למעלה מצד שמאל, ישנו גלגל שיניים כזה שמסמל ״הגדרות״ לוחצים עליו ומשנים בערך ״מדינה״ במקום ישראל לטורקיה. אח״כ יורדים לערך ״מטבע״ ושם בוחרים שקל של ישראל (זה הולך לפי דגלים אז פשוט בוחרים דגל ישראל)
אח״כ יוצאים מההגדרות נכנסים לסל ורואים את ההפרש… וזה עוד לפני הקופון!
עכשיו אני מציינת דבר חשוב:
כשהופכים את המדינה לטורקיה, אין אפשרות להשתמש בנקודות שצברתי וכן לא בקופונים שיש ברשותכם.
אבל יש לי קופון שתמיד עובד Gta15
מקלידים אותו ויורד עוד כסף!
אם אתן מפחדות שיותר משתלם בדרך הרגילה, תרשמו כמה יצאה לכן הקנייה בדרך הרגילה אחרי קופון ואחרי נקודות- כמובן עוד לפני ששילמתם אחר כך תשנו לטורקיה ותראו כמה יוצא לכן אחרי שינוי המדינה ואחרי הקופון פה למעלה

אין מה לפחד הקנייה מגיעה לבית שלכן/ ליחידת הדואר באזורכם, תלוי בכמה קניתם ובאיזה משלוח בחרתם:) לא פעם ראשונה שאני עושה קנייה כזו;)

אז כל שאלה תענה בשמחה:)
ובעז״ה אשתדל לשלוח קישורים לכשאמצא את הזמן!

תפיצו את הטיפ הזה❤️
@הודיה לולוי, אני אשמח לעזרה לפני רכישה ראשונה באתר.
יש מצב לקבל את המייל שלך, כי אין לי פרמיום...
אולי יש כאן מישהו שמסכים לתווך ביננו??!!

ממינה

משתמש חדש
דווקא אני מאוד אוהבת את הקניות שלי משיין.
אני ממש אשמח לעזור מי שתפנה אליי בפרטי:)

אגב, אני לא קוראת הודעות קודמות פה, ככה שאני לא יודעת אם משהי כתבה את מה שאני אכתוב. אבל יש לי טיפ בשבילכן להנחה משמעותית בשיין, ככה שיכולה להיות הזמנה שתעשו משיין שתעלה לכן 400₪ ואם תלכו לפי הטיפ שאתן פה, שלב אחרי שלב אותה קנייה יכולה לעלות לכן 270₪!
וכן, לא הגזמתי:)
אז ככה:
אחרי ששמת את כל הפריטים שאת רוצה לקנות בסל, באזור האישי למעלה מצד שמאל, ישנו גלגל שיניים כזה שמסמל ״הגדרות״ לוחצים עליו ומשנים בערך ״מדינה״ במקום ישראל לטורקיה. אח״כ יורדים לערך ״מטבע״ ושם בוחרים שקל של ישראל (זה הולך לפי דגלים אז פשוט בוחרים דגל ישראל)
אח״כ יוצאים מההגדרות נכנסים לסל ורואים את ההפרש… וזה עוד לפני הקופון!
עכשיו אני מציינת דבר חשוב:
כשהופכים את המדינה לטורקיה, אין אפשרות להשתמש בנקודות שצברתי וכן לא בקופונים שיש ברשותכם.
אבל יש לי קופון שתמיד עובד Gta15
מקלידים אותו ויורד עוד כסף!
אם אתן מפחדות שיותר משתלם בדרך הרגילה, תרשמו כמה יצאה לכן הקנייה בדרך הרגילה אחרי קופון ואחרי נקודות- כמובן עוד לפני ששילמתם אחר כך תשנו לטורקיה ותראו כמה יוצא לכן אחרי שינוי המדינה ואחרי הקופון פה למעלה

אין מה לפחד הקנייה מגיעה לבית שלכן/ ליחידת הדואר באזורכם, תלוי בכמה קניתם ובאיזה משלוח בחרתם:) לא פעם ראשונה שאני עושה קנייה כזו;)

אז כל שאלה תענה בשמחה:)
ובעז״ה אשתדל לשלוח קישורים לכשאמצא את הזמן!

תפיצו את הטיפ הזה❤️
היי הודיה וכולן
הטיפ הזה לא עובד כבר וכן כל הקופונים הטורקיים
שיין עלו על הטריק הזה והם מגבילים שהכתובת למשלוח והארץ שמוגדרת באתר - זהים

אאלי קליין

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
אני פעם ראשונה מנסה את האתר.
מישהי יכולה לעזור לי?
חוץ מה10% הנחה על קניה ראשונה, יש עוד הנחות שאני יכולה לקבל?
תודה מראש!
כן
מעל 500 ש"ח בקנייה יש הנחה 20% כמובן עם קוד קופון,הרבה פעמים גם 25%,
אפשר גם לקנות כרטיס מתנה של 1000 ש"ח הוא הכי שווה! ומקבלים אותו ב 850 ש"ח זה אומר עוד 15% הנחה,
קרוב לסכום הזה גם מקבלים משלוח עד הבית חינם!

דינדושה

משתמש מקצוען
כן
אפשר גם לקנות כרטיס מתנה של 1000 ש"ח הוא הכי שווה! ומקבלים אותו ב 850 ש"ח זה אומר עוד 15% הנחה,
קרוב לסכום הזה גם מקבלים משלוח עד הבית חינם!​
ועל הכרטיס של ה1000 שקונים ב850 יש הנחה של 20% עם קוד קופון?

מורגיי

משתמש פעיל
כן
קרוב לסכום הזה גם מקבלים משלוח עד הבית חינם!
וחוצמזה למי שיש כרטיס מסטרקרד אז היום ובכל 10 לחודש יש לו 25% על 500 שח ו15% על 200 שח עם קופון MASTERCARDAY
@נופת צופים

דינדושה

משתמש מקצוען
ממש לא,זה ההנחה אין גם אפשרות לשים שום קוד קופון!​

לא, אבל בקניה עצמה לפני התשלום את יכולה להשתמש גם בכרטיס על סכום הקניה, וגם בקוד קופון שנותן עוד 20%.​
לא הצלחתי להבין בתכלס אני קונה כרטיס של 1000 ב850 שזה הנחה של 15%
אח"כ בקנייה שמה גם קוד קופון שנותן עוד 20%?

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא הצלחתי להבין בתכלס אני קונה כרטיס של 1000 ב850 שזה הנחה של 15%
אח"כ בקנייה שמה גם קוד קופון שנותן עוד 20%?
מה ש @אאלי קליין התכוונה זה שאי אפשר לשלם על הכרטיס מתנה עם קוד קופון, אבל בקניה עצמה אפשר להקיש קוד קופון ואז לשלם עם הכרטיס מתנה. היתרה שתשאר לך בכרטיס מתנה תישמר לפעם הבאה שתקני בשיין.

אאלי קליין

משתמש רשום
הנדסת תוכנה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה