שיין קניות באתר 'שיין' - המלצות דיונים ושאלות

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
תראי לפעמים בתגובות שאנשים כתבו התמונות לא חסומות והם מעלים מידי פעם
אבל הבעיה בהם זה שאת חלקם נטפרי לא חוסם ...וזה בעיה גדולה

שמנת בצל

משתמש פעיל
אני מנסה כמה ימים לקנות כרטיס מתנה בשיין והוא לא נותן להשלים את הקניה ולהגיע לתשלום
מישהו נתקל בבעיה הזו? אולי לא תקף בזמן סייל?
אשמח למידע
תודה

.....

משתמש מקצוען
כמה זמן חיכית למשלוח?
אני מחכה כבר מעל שבועיים וזה לא מתקדם.
החבילה נמצאת במסלול המשלוח כבר מ 30/11
חברה שלי הזמינה שבוע לפני אני חיכיתי 3 שבועות והיא חיכתה חודש וכל הזמן כתוב לה שזה עדיין בסין. היא קיבלה יום אחריי וגם עכשיו אחרי שהיא קיבלה את החבילה כתוב לה באתר שזה עדיין במסלול בסין...

שוקוצ'יפס

משתמש מקצוען
חברה שלי הזמינה שבוע לפני אני חיכיתי 3 שבועות והיא חיכתה חודש וכל הזמן כתוב לה שזה עדיין בסין. היא קיבלה יום אחריי וגם עכשיו אחרי שהיא קיבלה את החבילה כתוב לה באתר שזה עדיין במסלול בסין...
עשית משלוח עד הבית?
אצלי זה אמור להגיע לנקודת איסוף, לא קיבלתי SMS מאקסלוט והחבילה נראה לי כבר בארץ, נחתה ב TLV ישראל ונמצאת במסלול המשלוח

נועה מ

משתמש מקצוען
הזמנתי משיין דברים וכתוב לי שזה הגיע אבל אל כתוב לאיפה כאילו שזה מחכה לי באיזה מקום איך אני יודעת איפה זה נמצא?
יש לי מספר מעקב אבל זה לא דואר ישראל אז איך אני עוקבת אחרי זה?

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
הזמנתי משיין דברים וכתוב לי שזה הגיע אבל אל כתוב לאיפה כאילו שזה מחכה לי באיזה מקום איך אני יודעת איפה זה נמצא?
יש לי מספר מעקב אבל זה לא דואר ישראל אז איך אני עוקבת אחרי זה?
אוי, זה סיפור ארוך!!!..........
מניסיון- תבדקי בהודעות SMS' או תכתבי להם לשירות לקוחות שאת רוצה לדעת איפה החבילה

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
SHEIN‏ <order2***shein.com‏>
‫support+id41634253#shein.zendesk.com‬
‫service#exelot.com‬
כתובות שפניתי אליהם, כתבי להם+ מספר ההזמנה שיש לך.
בהצלחה!

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
אתם הייתם קונות מעיל ב 250 שח בשיין או לא לוקחות סיכון במחיר כזה?

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אתם הייתם קונות מעיל ב 250 שח בשיין או לא לוקחות סיכון במחיר כזה?
האמת חברה שלי הזמינה משם מעיל קאמל שלא התאים במידה והעבירה אותו אלי.
מעיל מעולה!
(וא"כ מדברים על 250 ש"ח....אני קניתי מעיל מושלם במחיר הזה מרנואר...אז אולי שווה לך לקנות מכאן)

הני :)

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
תודה.
מה שאני מצאתי בארץ היה יקר מאוד .
אני מחפשת משהו עבה ארוך ומחמם שיתאים לחורף של ירושלים,
אם אתם יודעות על משהו במחיר הזה בארץ אשמח לשמוע,

תהילושש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
SHEIN‏ <order2***shein.com‏>
‫support+id41634253#shein.zendesk.com‬
‫service#exelot.com‬
כתובות שפניתי אליהם, כתבי להם+ מספר ההזמנה שיש לך.
בהצלחה!
יש עוד-service*exelot.com -שירות לקוחות אקסלוט

ענתה לי עכשיו אחת, ששלחתי שאלה לפני שבוע וחצי....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קטו

א לֹא לָנוּ יי לֹא לָנוּ כִּי לְשִׁמְךָ תֵּן כָּבוֹד עַל חַסְדְּךָ עַל אֲמִתֶּךָ:ב לָמָּה יֹאמְרוּ הַגּוֹיִם אַיֵּה נָא אֱלֹהֵיהֶם:ג וֵאלֹהֵינוּ בַשָּׁמָיִם כֹּל אֲשֶׁר חָפֵץ עָשָׂה:ד עֲצַבֵּיהֶם כֶּסֶף וְזָהָב מַעֲשֵׂה יְדֵי אָדָם:ה פֶּה לָהֶם וְלֹא יְדַבֵּרוּ עֵינַיִם לָהֶם וְלֹא יִרְאוּ:ו אָזְנַיִם לָהֶם וְלֹא יִשְׁמָעוּ אַף לָהֶם וְלֹא יְרִיחוּן:ז יְדֵיהֶם וְלֹא יְמִישׁוּן רַגְלֵיהֶם וְלֹא יְהַלֵּכוּ לֹא יֶהְגּוּ בִּגְרוֹנָם:ח כְּמוֹהֶם יִהְיוּ עֹשֵׂיהֶם כֹּל אֲשֶׁר בֹּטֵחַ בָּהֶם:ט יִשְׂרָאֵל בְּטַח בַּיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:י בֵּית אַהֲרֹן בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יא יִרְאֵי יי בִּטְחוּ בַיהוָה עֶזְרָם וּמָגִנָּם הוּא:יב יי זְכָרָנוּ יְבָרֵךְ יְבָרֵךְ אֶת בֵּית יִשְׂרָאֵל יְבָרֵךְ אֶת בֵּית אַהֲרֹן:יג יְבָרֵךְ יִרְאֵי יי הַקְּטַנִּים עִם הַגְּדֹלִים:יד יֹסֵף יי עֲלֵיכֶם עֲלֵיכֶם וְעַל בְּנֵיכֶם:טו בְּרוּכִים אַתֶּם לַיי עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:טז הַשָּׁמַיִם שָׁמַיִם לַיי וְהָאָרֶץ נָתַן לִבְנֵי אָדָם:יז לֹא הַמֵּתִים יְהַלְלוּ יָהּ וְלֹא כָּל יֹרְדֵי דוּמָה:יח וַאֲנַחְנוּ נְבָרֵךְ יָהּ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה